POLY CONSULTING SRL – CUI 16385752
Pe scurt
POLY CONSULTING SRL are CUI 16385752, număr de înregistrare J2004001280359 și sediul în Municipiul Timişoara, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 7499 – Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 119.858 lei, un profit net de 39.626 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 29.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | POLY CONSULTING SRL |
| CUI | 16385752 |
| Nr. Reg. Com. | J2004001280359 |
| EUID | ROONRC.J35/1280/2004 |
| CAEN | 7499 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 29.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-05-03 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NEAGĂ TIBERIU CONSTANTIN TAŢIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 119 858 | 39 626 | 9 452 | 0 | 105 823 | 96 371 | 1 |
| 2024 | 122 410 | 41 200 | 179 459 | 8 116 | 221 760 | 50 417 | 3 |
| 2023 | 127 101 | 60 188 | 6 040 | 0 | 185 257 | 179 217 | 1 |
| 2022 | 132 092 | 66 103 | 1 953 | 0 | 120 982 | 119 029 | 1 |
| 2021 | 108 207 | 50 322 | 4 423 | 0 | 57 448 | 53 025 | 1 |
| 2020 | 110 511 | 42 997 | 2 675 | 0 | 55 378 | 52 703 | 2 |
| 2019 | 100 344 | 9 624 | 6 339 | 0 | 66 046 | 59 707 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “POLY CONSULTING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7499 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 7499: Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 1368 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DAGEVA CERTSM SRL – locul 1364, 120.554 lei, Prahova
- SIRDAN GRUP S.R.L. – locul 1365, 120.360 lei, Mehedinţi
- ISO & IT SERVICES SRL – locul 1366, 119.905 lei, Sibiu
- DORAEL COM SRL – locul 1367, 119.883 lei, Prahova
- EXQUISITE EURO EVAL SRL – locul 1369, 119.430 lei, Ilfov
- MSS NOVUS MANAGEMENT S.R.L. – locul 1370, 119.400 lei, Braşov
- DAVEVAL PROMPT S.R.L. – locul 1371, 118.950 lei, Bihor
- ERGONEXERGO SRL – locul 1372, 118.822 lei, Hunedoara
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „POLY CONSULTING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „POLY CONSULTING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „POLY CONSULTING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 8.116 |
| Active circulante | 221.760 |
| Creante | 12.905 |
| Disponibilitati | 208.855 |
| Datorii | 179.459 |
| Capitaluri proprii | 50.417 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 122.410 |
| Venituri totale | 125.202 |
| Cheltuieli totale | 82.636 |
| Profit brut | 42.566 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 41.200 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 185.257 |
| Creante | 14.470 |
| Disponibilitati | 170.787 |
| Datorii | 6.040 |
| Capitaluri proprii | 179.217 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 127.101 |
| Venituri totale | 127.101 |
| Cheltuieli totale | 65.641 |
| Profit brut | 61.460 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 60.188 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 120.982 |
| Creante | 16.428 |
| Disponibilitati | 104.554 |
| Datorii | 1.953 |
| Capitaluri proprii | 119.029 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 132.092 |
| Venituri totale | 132.098 |
| Cheltuieli totale | 62.032 |
| Profit brut | 70.066 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 66.103 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 57.448 |
| Creante | 16.474 |
| Disponibilitati | 40.974 |
| Datorii | 4.423 |
| Capitaluri proprii | 53.025 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 108.207 |
| Venituri totale | 108.207 |
| Cheltuieli totale | 55.900 |
| Profit brut | 52.307 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 50.322 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 55.378 |
| Stocuri | 510 |
| Creante | 17.375 |
| Disponibilitati | 37.493 |
| Datorii | 2.675 |
| Capitaluri proprii | 52.703 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 110.511 |
| Venituri totale | 110.511 |
| Cheltuieli totale | 66.400 |
| Profit brut | 44.111 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 42.997 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 66.046 |
| Creante | 14.314 |
| Casa si conturi la banci | 51.732 |
| DATORII | 6.339 |
| CAPITALURI - TOTAL | 59.707 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 100.344 |
| VENITURI TOTALE | 102.114 |
| CHELTUIELI TOTALE | 91.487 |
| Profitul brut | 10.627 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.624 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 549 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 55.028 |
| Creante | 17.665 |
| Casa si conturi la banci | 37.363 |
| DATORII | 5.494 |
| CAPITALURI - TOTAL | 50.083 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 101.629 |
| VENITURI TOTALE | 101.629 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.897 |
| Profitul brut | 44.732 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 43.716 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 30.447 |
| Creante | 9.864 |
| Casa si conturi la banci | 20.583 |
| DATORII | 3.783 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.664 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 83.110 |
| VENITURI TOTALE | 83.110 |
| CHELTUIELI TOTALE | 55.935 |
| Profitul brut | 27.175 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 26.344 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| Active imobilizate | 5.690 |
| Active circulante | 79.113 |
| Creante | 58.149 |
| Disponibilitati | 20.964 |
| Datorii | 4.402 |
| Capitaluri proprii | 80.401 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 88.403 |
| Venituri totale | 88.403 |
| Cheltuieli totale | 56.659 |
| Profit brut | 31.744 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.976 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |