PMK PROJECT S.R.L. – CUI 41937459
Pe scurt
PMK PROJECT S.R.L. are CUI 41937459, număr de înregistrare J35/4319/2019 și sediul în Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.018.613 lei, un profit net de 115.374 lei și un număr mediu de 6 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 13.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PMK PROJECT S.R.L. |
| CUI | 41937459 |
| Nr. Reg. Com. | J35/4319/2019 |
| EUID | ROONRC.J35/4319/2019 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 13.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2019-11-22 (6 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 018 613 | 115 374 | 2 117 549 | 683 923 | 1 738 690 | 311 594 | 6 |
| 2024 | 2 106 087 | 630 902 | 456 149 | 141 381 | 943 355 | 631 143 | 2 |
| 2023 | 2 111 409 | 181 229 | 723 332 | 260 123 | 640 815 | 181 469 | 4 |
| 2022 | 2 684 628 | 1 047 602 | 481 472 | 198 180 | 1 330 760 | 1 047 842 | 4 |
| 2021 | 1 102 196 | 419 174 | 454 167 | 134 960 | 824 185 | 511 795 | 5 |
| 2020 | 894 836 | 119 381 | 517 726 | 142 590 | 474 561 | 119 621 | 4 |
| 2019 | 40 817 | 24 720 | 3 225 | 595 | 26 756 | 24 920 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 018 613 lei
138%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PMK PROJECT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 375 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DEKA STRUCTURI SRL – locul 371, 38,66 mil. lei, Alba
- PRIMEJDIE CONSTRUCT S.R.L. – locul 371, 5,09 mil. lei, Ilfov
- CAFE MOLLO SRL – locul 371, 361.003 lei, Bihor
- CONTRANSCOM CONSTRUCŢII BENŢA SRL – locul 372, 38,60 mil. lei, Mureş
- NARCOM PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. – locul 372, 5,09 mil. lei, Bucureşti
- HB SERVICII INTEGRATE SRL – locul 372, 355.239 lei, Braşov
- HAMERLEMN 2004 SRL – locul 373, 38,46 mil. lei, Harghita
- VDA START EDIL SCOPE S.R.L. – locul 373, 5,02 mil. lei, Dâmboviţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PMK PROJECT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PMK PROJECT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PMK PROJECT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 141.381 |
| Active circulante | 943.355 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 209.307 |
| Disponibilitati | 734.048 |
| Cheltuieli in avans | 2.556 |
| Datorii | 456.149 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 631.143 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.106.087 |
| Venituri totale | 2.116.319 |
| Cheltuieli totale | 1.430.667 |
| Profit brut | 685.652 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 630.902 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 260.123 |
| Active circulante | 640.815 |
| Stocuri | 48.811 |
| Creante | 381.361 |
| Disponibilitati | 210.643 |
| Cheltuieli in avans | 3.863 |
| Datorii | 723.332 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 181.469 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.111.409 |
| Venituri totale | 1.876.248 |
| Cheltuieli totale | 1.676.961 |
| Profit brut | 199.287 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 181.229 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 198.180 |
| Active circulante | 1.330.760 |
| Stocuri | 277.933 |
| Creante | 886.650 |
| Disponibilitati | 166.177 |
| Cheltuieli in avans | 374 |
| Datorii | 481.472 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 1.047.842 |
| Capital social | 200 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.684.628 |
| Venituri totale | 2.625.252 |
| Cheltuieli totale | 1.551.213 |
| Profit brut | 1.074.039 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.047.602 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 134.960 |
| Active circulante | 824.185 |
| Stocuri | 331.759 |
| Creante | 13.795 |
| Disponibilitati | 478.631 |
| Cheltuieli in avans | 6.817 |
| Datorii | 454.167 |
| Capitaluri proprii | 511.795 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.102.196 |
| Venituri totale | 1.420.728 |
| Cheltuieli totale | 991.849 |
| Profit brut | 428.879 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 419.174 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 142.590 |
| Active circulante | 474.561 |
| Stocuri | 4.105 |
| Creante | 216.232 |
| Disponibilitati | 254.224 |
| Cheltuieli in avans | 20.196 |
| Datorii | 517.726 |
| Capitaluri proprii | 119.621 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 894.836 |
| Venituri totale | 899.855 |
| Cheltuieli totale | 771.740 |
| Profit brut | 128.115 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 119.381 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 595 |
| Active circulante | 26.756 |
| Creante | 20.409 |
| Disponibilitati | 6.347 |
| Cheltuieli in avans | 794 |
| Datorii | 3.225 |
| Capitaluri proprii | 24.920 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 40.817 |
| Venituri totale | 40.817 |
| Cheltuieli totale | 14.872 |
| Profit brut | 25.945 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.720 |
| Pierdere neta | 0 |