CONTRANSCOM CONSTRUCŢII BENŢA SRL
| Denumire | CONTRANSCOM CONSTRUCŢII BENŢA SRL |
| CUI | 33522965 |
| Nr. Reg. Com. | J26/794/2014 |
| EUID | ROONRC.J2014000794269 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2014-08-27 (12 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BENŢA REMUS | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 604 180 | 144 880 | 34 117 195 | 10 649 539 | 34 497 251 | 12 036 335 | 129 |
| 2024 | 36 822 464 | 391 820 | 29 937 544 | 11 010 986 | 28 000 828 | 9 746 234 | 127 |
| 2023 | 81 486 460 | 262 496 | 23 865 205 | 6 789 555 | 24 929 387 | 8 169 405 | 144 |
| 2022 | 68 308 428 | 568 614 | 16 621 925 | 7 300 617 | 16 811 225 | 7 906 909 | 152 |
| 2021 | 41 693 149 | 525 285 | 16 630 725 | 6 714 605 | 17 046 010 | 7 338 295 | 153 |
| 2020 | 41 643 975 | 2 430 960 | 17 433 331 | 7 458 047 | 16 584 883 | 6 813 010 | 144 |
| 2019 | 29 853 159 | 1 160 017 | 13 562 330 | 7 980 795 | 9 689 419 | 4 382 049 | 123 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises38 604 180 lei
5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CONTRANSCOM CONSTRUCŢII BENŢA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Mureş , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CONTRANSCOM CONSTRUCŢII BENŢA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CONTRANSCOM CONSTRUCŢII BENŢA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CONTRANSCOM CONSTRUCŢII BENŢA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.010.986 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 28.000.828 |
| Stocuri | 10.509.545 |
| Creante | 12.063.656 |
| Casa si conturi la banci | 5.427.627 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 671.964 |
| DATORII | 29.937.544 |
| CAPITALURI - TOTAL | 9.746.234 |
| Capital subscris varsat | 501.000 |
| Cifra de afaceri neta | 36.822.464 |
| VENITURI TOTALE | 41.190.920 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.475.558 |
| Profitul brut | 715.362 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 391.820 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 127 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.789.555 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 24.929.387 |
| Stocuri | 7.414.068 |
| Creante | 10.416.706 |
| Casa si conturi la banci | 7.098.613 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 315.668 |
| DATORII | 23.865.205 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.169.405 |
| Capital subscris varsat | 501.000 |
| Cifra de afaceri neta | 81.486.460 |
| VENITURI TOTALE | 87.531.691 |
| CHELTUIELI TOTALE | 87.055.043 |
| Profitul brut | 476.648 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 262.496 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 144 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.300.617 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.811.225 |
| Stocuri | 3.994.371 |
| Creante | 9.451.138 |
| Casa si conturi la banci | 3.365.716 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 416.992 |
| DATORII | 16.621.925 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.906.909 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 68.308.428 |
| VENITURI TOTALE | 65.063.001 |
| CHELTUIELI TOTALE | 64.149.884 |
| Profitul brut | 913.117 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 568.614 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 152 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.714.605 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 17.046.010 |
| Stocuri | 7.034.470 |
| Creante | 7.282.423 |
| Casa si conturi la banci | 2.729.117 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 208.405 |
| DATORII | 16.630.725 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.338.295 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.693.149 |
| VENITURI TOTALE | 48.519.890 |
| CHELTUIELI TOTALE | 47.803.673 |
| Profitul brut | 716.217 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 525.285 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 153 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.458.047 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.584.883 |
| Stocuri | 647.953 |
| Creante | 9.584.319 |
| Casa si conturi la banci | 6.352.611 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 203.411 |
| DATORII | 17.433.331 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.813.010 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 41.643.975 |
| VENITURI TOTALE | 44.602.219 |
| CHELTUIELI TOTALE | 41.786.830 |
| Profitul brut | 2.815.389 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.430.960 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 144 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.980.795 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.689.419 |
| Stocuri | 942.072 |
| Creante | 5.696.758 |
| Casa si conturi la banci | 3.050.589 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 274.165 |
| DATORII | 13.562.330 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.382.049 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 29.853.159 |
| VENITURI TOTALE | 28.254.736 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.891.705 |
| Profitul brut | 1.363.031 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.160.017 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 123 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.677.403 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.125.212 |
| Stocuri | 2.914.220 |
| Creante | 1.971.255 |
| Casa si conturi la banci | 1.239.737 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 382.679 |
| DATORII | 11.441.736 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.743.558 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.509.499 |
| VENITURI TOTALE | 15.220.673 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.177.115 |
| Profitul brut | 43.558 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 17.338 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 142 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.392.686 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.555.932 |
| Stocuri | 4.458.672 |
| Creante | 2.743.830 |
| Casa si conturi la banci | 353.430 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 365.191 |
| DATORII | 12.078.987 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.234.822 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.323.053 |
| VENITURI TOTALE | 24.521.138 |
| CHELTUIELI TOTALE | 24.434.807 |
| Profitul brut | 86.331 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 66.510 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 174 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.496.558 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.961.141 |
| Stocuri | 1.398.717 |
| Creante | 4.195.775 |
| Casa si conturi la banci | 366.649 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 393.708 |
| DATORII | 10.678.020 |
| VENITURI IN AVANS | 5.075 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.168.312 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 21.045.420 |
| VENITURI TOTALE | 23.133.622 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.940.854 |
| Profitul brut | 192.768 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 148.336 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 201 |