PEAK SMART SOLUTION S.R.L. – CUI 47434464
Pe scurt
PEAK SMART SOLUTION S.R.L. are CUI 47434464, număr de înregistrare J32/40/2023 și sediul în Sat Şeica Mare, Comuna Şeica Mare, județul Sibiu. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 76.050 lei, un profit net de 7.639 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 07.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PEAK SMART SOLUTION S.R.L. |
| CUI | 47434464 |
| Nr. Reg. Com. | J32/40/2023 |
| EUID | ROONRC.J32/40/2023 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 07.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-01-12 (3 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FLOCA NICOLAE AUREL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 76 050 | 7 639 | 15 543 | 0 | 17 666 | 2 123 | 3 |
| 2024 | 75 230 | 780 | 21 357 | 0 | 15 841 | -5 516 | 1 |
| 2023 | 21 850 | -6 496 | 12 191 | 0 | 5 895 | -6 296 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises76 050 lei
1%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PEAK SMART SOLUTION S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Sibiu , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5415 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CLOUD TRANSFORM S.R.L. – locul 5411, 426.764 lei, Ilfov
- CLEAR SOFTWARE SPACE S.R.L. – locul 5411, 77.030 lei, Bucureşti
- EFECTIV NET SRL – locul 5412, 426.509 lei, Ilfov
- NYX SOLUTIONS S.R.L. – locul 5412, 76.630 lei, Olt
- BLUE CLOUD RESOURCE S.R.L. – locul 5413, 426.423 lei, Cluj
- V&V GADGET CYBERSE S.R.L. – locul 5413, 76.115 lei, Cluj
- PULSAR ENGINEERING S.R.L. – locul 5414, 426.410 lei, Cluj
- SMART SOCIAL RECRUIT S.R.L. – locul 5414, 76.057 lei, Vâlcea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PEAK SMART SOLUTION S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PEAK SMART SOLUTION S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PEAK SMART SOLUTION S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 15.841 |
| Stocuri | 5.629 |
| Creante | 2.500 |
| Disponibilitati | 7.712 |
| Datorii | 21.357 |
| Capitaluri proprii | -5.516 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 75.230 |
| Venituri totale | 75.230 |
| Cheltuieli totale | 69.390 |
| Profit brut | 5.840 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 780 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 5.895 |
| Creante | 2.505 |
| Disponibilitati | 3.390 |
| Datorii | 12.191 |
| Capitaluri proprii | -6.296 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 21.850 |
| Venituri totale | 21.850 |
| Cheltuieli totale | 27.106 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.256 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 6.496 |
| Nr. salariati | 1 |