BLUE CLOUD RESOURCE S.R.L. – CUI 46817860
Pe scurt
BLUE CLOUD RESOURCE S.R.L. are CUI 46817860, număr de înregistrare J2022005697120 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 426.423 lei, un profit net de 338.131 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | BLUE CLOUD RESOURCE S.R.L. |
| CUI | 46817860 |
| Nr. Reg. Com. | J2022005697120 |
| EUID | ROONRC.J2022005697120 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2022-09-12 (4 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIOBANCAI VLAD-IOAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 426 423 | 338 131 | 33 658 | 1 863 | 370 358 | 338 563 | 1 |
| 2024 | 363 436 | 298 261 | 28 664 | 3 459 | 323 587 | 298 382 | 1 |
| 2023 | 337 048 | 289 086 | 3 741 | 0 | 293 780 | 290 039 | 1 |
| 2022 | 73 512 | 63 853 | 3 327 | 0 | 67 280 | 63 953 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises426 423 lei
17%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “BLUE CLOUD RESOURCE S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5413 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DEVELOX SOFTWARE S.R.L. – locul 5409, 426.849 lei, Bucureşti
- CODETECERA S.R.L. – locul 5409, 77.179 lei, Bihor
- OSOKOR DEVELOPMENT S.R.L. – locul 5410, 426.789 lei, Bucureşti
- LITESOFT S.R.L. – locul 5410, 77.043 lei, Mureş
- CLOUD TRANSFORM S.R.L. – locul 5411, 426.764 lei, Ilfov
- CLEAR SOFTWARE SPACE S.R.L. – locul 5411, 77.030 lei, Bucureşti
- EFECTIV NET SRL – locul 5412, 426.509 lei, Ilfov
- NYX SOLUTIONS S.R.L. – locul 5412, 76.630 lei, Olt
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „BLUE CLOUD RESOURCE S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „BLUE CLOUD RESOURCE S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „BLUE CLOUD RESOURCE S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 3.459 |
| Active circulante | 323.587 |
| Creante | 287.759 |
| Disponibilitati | 35.828 |
| Datorii | 28.664 |
| Capitaluri proprii | 298.382 |
| Capital social | 100 |
| Cifra de afaceri | 363.436 |
| Venituri totale | 363.436 |
| Cheltuieli totale | 54.817 |
| Profit brut | 308.619 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 298.261 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 293.780 |
| Creante | 259.591 |
| Disponibilitati | 34.189 |
| Datorii | 3.741 |
| Capitaluri proprii | 290.039 |
| Capital social | 100 |
| Cifra de afaceri | 337.048 |
| Venituri totale | 337.048 |
| Cheltuieli totale | 45.098 |
| Profit brut | 291.950 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 289.086 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 67.280 |
| Creante | 23.740 |
| Disponibilitati | 43.540 |
| Datorii | 3.327 |
| Capitaluri proprii | 63.953 |
| Capital social | 100 |
| Cifra de afaceri | 73.512 |
| Venituri totale | 73.512 |
| Cheltuieli totale | 8.939 |
| Profit brut | 64.573 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 63.853 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |