PĂVĂLAŞCU CONSTRUCT S.R.L. – CUI 44144423

Cauta alta firma:
PĂVĂLAŞCU CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 44144423RegCom: J22/1396/2021EUID: ROONRC.J22/1396/2021CAEN: 4120Stare: funcţiuneTVA: NUActiv fiscal: DA
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ION CREANGĂ, NR.79, BL.J1, SC.A, ET.1, AP.4

Pe scurt

PĂVĂLAŞCU CONSTRUCT S.R.L. are CUI 44144423, număr de înregistrare J22/1396/2021 și sediul în Municipiul Iaşi, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 62.100 lei, un profit net de 429 lei și un număr mediu de 1 salariați.

  • Stare ONRC: funcţiune
  • Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.07.2026)
  • Ultimul bilanț disponibil: 2025
Cifra de afaceri față de 2024: +24,6% Marjă netă 2025: 0,7% Cifră de afaceri / salariat: 62.100 lei
Surse: ONRC (identificare), ANAF (stare fiscală, bilanțuri), Ministerul Finanțelor (situații financiare). Valorile sunt cele raportate de firmă, în lei.

Denumire PĂVĂLAŞCU CONSTRUCT S.R.L.
CUI 44144423
Nr. Reg. Com. J22/1396/2021
EUID ROONRC.J22/1396/2021
CAEN 4120
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da (ANAF, verificat 27.07.2026)
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 2021-04-20 (5 ani)

Adresa JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ION CREANGĂ, NR.79, BL.J1, SC.A, ET.1, AP.4
Telefon 0768918686
Email —
Website —
RO e-Factura Da

Persoane din conducere

Date despre conducerea firmei
Administratori: 2 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
PĂVĂLAŞCU RALUCA ANDREEADEPLINE; EXERCITATE SEPARATRomânia
PĂVĂLAŞCU NELU SORINDEPLINE; EXERCITATE SEPARATRomânia
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.

Tabel financiar pe ani

An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 62 100 429 28 806 0 1 646 -27 160 1
2024 49 825 -7 030 31 475 0 3 887 -27 588 1
2023 94 659 -10 562 35 048 0 23 154 -11 894 0
2022 37 350 -17 033 9 987 0 8 655 -1 332 1
2021 45 250 15 501 1 351 0 17 052 15 701 1

Statistics

Commercial networks and enterprises
62 100 lei
25%

Grafice (Bilant ANAF / Serie)

Graficele se desenează din seria pe ani (dacă există valori). Dacă nu apar, înseamnă că nu avem date pe ani pentru acest CUI în sursa aleasă.
Cifra de afaceri
Profit
Datorii
Active
Salariați (medie)

Domeniul de activitate & statistici

Domeniul de activitate al “PĂVĂLAŞCU CONSTRUCT S.R.L.”
Cod CAEN preponderent 4120 Rev. 2
Obiect Activitate Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Descriere Activitate Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod CAEN principal 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Descriere activitate (principal) Construcții de clădiri
Număr asociați 0
Număr administratori 2
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare —
Categorie de mărime microîntreprindere (estimare, 2025)

Localizare pe hartă

JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. ION CREANGĂ, NR.79, BL.J1, SC.A, ET.1, AP.4

Poziția în Topul Firmelor 2025

Poziția PĂVĂLAŞCU CONSTRUCT S.R.L. în Topul Firmelor 2025:
Locul 264853 în Top Profit România

Microîntreprinderi , Iaşi , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Locul 9943 în Iaşi pe categoria Microîntreprinderi
Vezi clasamentul complet
Profit 2025
429 RON

Firme similare

Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8653 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.

Mărci înregistrate la OSIM

Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „PĂVĂLAŞCU CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la căutare

Dosare în justiție

Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „PĂVĂLAŞCU CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „PĂVĂLAŞCU CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.

Status Dosare (RECOM)

Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PĂVĂLAŞCU CONSTRUCT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare

Restanțe ANAF

Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „PĂVĂLAŞCU CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la verificare

Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)

Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „PĂVĂLAŞCU CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la verificare

Monitorul Oficial - Partea a IV-a

Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „PĂVĂLAŞCU CONSTRUCT S.R.L."...
Eroare la căutare

Avize de Ipotecă Mobiliară

Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PĂVĂLAŞCU CONSTRUCT S.R.L."

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare

TVA

Neplatitor TVA

Activ fiscal

Activ
Sursa: ANAF, verificat 27.07.2026

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA

RTVAI NU
Split TVA NU

MFinanțe (Ministerul Finanțelor)

Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
4 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active circulante 3.887
Disponibilitati 3.887
Datorii 31.475
Capitaluri proprii -27.588
Capital social 200
Cifra de afaceri 49.825
Venituri totale 57.325
Cheltuieli totale 63.857
Profit brut 0
Pierdere bruta 6.532
Profit net 0
Pierdere neta 7.030
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active circulante 23.154
Creante 18.210
Disponibilitati 4.944
Datorii 35.048
Capitaluri proprii -11.894
Capital social 200
Cifra de afaceri 94.659
Venituri totale 94.659
Cheltuieli totale 104.400
Profit brut 0
Pierdere bruta 9.741
Profit net 0
Pierdere neta 10.562

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active circulante 8.655
Creante 1.955
Disponibilitati 6.700
Datorii 9.987
Capitaluri proprii -1.332
Capital social 200
Cifra de afaceri 37.350
Venituri totale 37.350
Cheltuieli totale 54.009
Profit brut 0
Pierdere bruta 16.659
Profit net 0
Pierdere neta 17.033
Nr. salariati 1

WEB_UU_AN CAEN: 4120
Active circulante 17.052
Creante 5
Disponibilitati 17.047
Datorii 1.351
Capitaluri proprii 15.701
Capital social 200
Cifra de afaceri 45.250
Venituri totale 45.250
Cheltuieli totale 29.296
Profit brut 15.954
Pierdere bruta 0
Profit net 15.501
Pierdere neta 0
Nr. salariati 1

SEAP (Contracte / Achiziții Publice)

Nu există date SEAP (sau dataset-urile nu sunt disponibile pentru anii selectați).