CIOACĂ CONSTRUCT S.R.L. – CUI 52336918
Pe scurt
CIOACĂ CONSTRUCT S.R.L. are CUI 52336918, număr de înregistrare J2025061429005 și sediul în Sat Tătărusi, Comuna Tătăruşi, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 4100 – Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 376.101 lei, un profit net de 150.285 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CIOACĂ CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 52336918 |
| Nr. Reg. Com. | J2025061429005 |
| EUID | ROONRC.J2025061429005 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIOACĂ-ILINCA PETRICĂ | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 376 101 | 150 285 | 32 208 | 25 448 | 157 545 | 150 785 | 5 |
Statistics
Commercial networks and enterprises376 101 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CIOACĂ CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Iaşi , domeniul 4100: Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 8652 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EUGEN & CLAUDIU EMA SRL – locul 8648, 376.399 lei, Timiş
- ACMZADEN97 CONSTRUCT S.R.L. – locul 8648, 62.682 lei, Gorj
- BONMALIN CONSTRUCT S.R.L. – locul 8649, 376.208 lei, Sălaj
- KLAU & KARLA TRUST S.R.L. – locul 8649, 62.650 lei, Hunedoara
- BRIGHT FUTURE SRL – locul 8650, 376.186 lei, Constanţa
- AMANCEI CONSTRUCT S.R.L. – locul 8650, 62.500 lei, Vaslui
- CONSTRUCŢII MECANIZATE AG S.R.L. – locul 8651, 376.148 lei, Argeş
- TARA LUANEI ULMET S.R.L. – locul 8651, 62.500 lei, Buzău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CIOACĂ CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CIOACĂ CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CIOACĂ CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Datele financiare se actualizează periodic din sursele oficiale.