PAUL SOLUTIONS S.R.L. – CUI 48637394
Pe scurt
PAUL SOLUTIONS S.R.L. are CUI 48637394, număr de înregistrare J2023015153400 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 396.686 lei, un profit net de 187.411 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 11.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | PAUL SOLUTIONS S.R.L. |
| CUI | 48637394 |
| Nr. Reg. Com. | J2023015153400 |
| EUID | ROONRC.J40/15153/2023 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 11.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-08-17 (3 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MIHALI PAUL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 396 686 | 187 411 | 1 038 340 | 1 213 167 | 2 648 | 187 651 | 1 |
| 2024 | 435 986 | 301 959 | 602 035 | 977 206 | 61 042 | 437 706 | 1 |
| 2023 | 165 498 | 135 547 | 533 752 | 511 965 | 156 343 | 135 747 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises396 686 lei
-9%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “PAUL SOLUTIONS S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5846 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- IT DOT JOY S.R.L. – locul 5842, 396.868 lei, Ilfov
- QUALITY HUNTER S.R.L. – locul 5842, 5.192 lei, Iaşi
- CLOUD CONSULTING WEB3.0 S.R.L. – locul 5843, 396.866 lei, Alba
- SOFIAME FAMILY TECHNOLOGY S.R.L. – locul 5843, 5.192 lei, Bucureşti
- BZB TECH S.R.L. – locul 5844, 396.750 lei, Cluj
- SIMTRA CONSULT SRL – locul 5844, 5.178 lei, Prahova
- DIGITAL SWAN STUDIO S.R.L. – locul 5845, 396.711 lei, Bucureşti
- CODIGO S.R.L. – locul 5845, 5.056 lei, Iaşi
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „PAUL SOLUTIONS S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „PAUL SOLUTIONS S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „PAUL SOLUTIONS S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 977.206 |
| Active circulante | 61.042 |
| Stocuri | 1.006 |
| Creante | 27.390 |
| Disponibilitati | 32.646 |
| Cheltuieli in avans | 1.493 |
| Datorii | 602.035 |
| Capitaluri proprii | 437.706 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 435.986 |
| Venituri totale | 436.337 |
| Cheltuieli totale | 123.255 |
| Profit brut | 313.082 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 301.959 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 511.965 |
| Active circulante | 156.343 |
| Creante | 33.066 |
| Disponibilitati | 123.277 |
| Cheltuieli in avans | 1.191 |
| Datorii | 533.752 |
| Capitaluri proprii | 135.747 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 165.498 |
| Venituri totale | 165.554 |
| Cheltuieli totale | 28.352 |
| Profit brut | 137.202 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 135.547 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |