QUALITY HUNTER S.R.L. – CUI 45188096
Pe scurt
QUALITY HUNTER S.R.L. are CUI 45188096, număr de înregistrare J22/3844/2021 și sediul în Municipiul Iaşi, județul Iaşi. Activitatea principală declarată: CAEN 6201 – Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 5.192 lei, o pierdere netă de 36.637 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | QUALITY HUNTER S.R.L. |
| CUI | 45188096 |
| Nr. Reg. Com. | J22/3844/2021 |
| EUID | ROONRC.J22/3844/2021 |
| CAEN | 6201 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-11-08 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| IONESI RADU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5 192 | -36 637 | 91 555 | 1 314 | 92 006 | 1 765 | 1 |
| 2024 | 175 582 | 108 884 | 26 802 | 2 366 | 158 393 | 133 957 | 1 |
| 2023 | 242 065 | 194 873 | 18 671 | 0 | 213 744 | 195 073 | 1 |
| 2022 | 161 506 | 154 190 | 12 872 | 0 | 181 834 | 168 962 | 1 |
| 2021 | 15 023 | 14 572 | 451 | 0 | 15 223 | 14 772 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises5 192 lei
-97%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “QUALITY HUNTER S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6201 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere Activitate | Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Cod CAEN principal | 62 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) |
| Descriere activitate (principal) | Activități de servicii în tehnologia informației |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Iaşi , domeniul 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5842 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MARINESCU DEVELOPMENT S.R.L. – locul 5838, 397.321 lei, Ilfov
- FINDMYDENTIST S.R.L. – locul 5838, 5.922 lei, Bucureşti
- SHIFT QA START S.R.L. – locul 5839, 397.159 lei, Bucureşti
- SEVENTECH CONSULTING S.R.L. – locul 5839, 5.749 lei, Cluj
- VOSOFT DATA SERVICES S.R.L. – locul 5840, 397.061 lei, Cluj
- ADM SOFT DEVELOPMENT S.R.L. – locul 5840, 5.672 lei, Suceava
- IPPOS CYBERTECH S.R.L. – locul 5841, 396.984 lei, Bucureşti
- TERRA DIGITAL S.R.L. – locul 5841, 5.379 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „QUALITY HUNTER S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „QUALITY HUNTER S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „QUALITY HUNTER S.R.L."
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2025-12-11 |
| Data reactivare | 2026-02-03 |
| Data publicare | 2025-12-11 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.366 |
| Active circulante | 158.393 |
| Disponibilitati | 158.393 |
| Datorii | 26.802 |
| Capitaluri proprii | 133.957 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 175.582 |
| Venituri totale | 175.582 |
| Cheltuieli totale | 62.062 |
| Profit brut | 113.520 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 108.884 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 213.744 |
| Stocuri | 8.032 |
| Creante | 45.087 |
| Disponibilitati | 160.625 |
| Datorii | 18.671 |
| Capitaluri proprii | 195.073 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 242.065 |
| Venituri totale | 242.065 |
| Cheltuieli totale | 44.771 |
| Profit brut | 197.294 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 194.873 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |