ONIMIGOCOM S.R.L. – CUI 25241144
Informativ
ONIMIGOCOM S.R.L. are CUI 25241144, număr de înregistrare J18/153/2009 și sediul în Loc. Novaci, Oraş Novaci, județul Gorj. Activitatea principală declarată: CAEN 4711 – Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 100 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 21.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ONIMIGOCOM S.R.L. |
| CUI | 25241144 |
| Nr. Reg. Com. | J18/153/2009 |
| EUID | ROONRC.J18/153/2009 |
| CAEN | 4711 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 21.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2009-03-05 (17 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MARTESCU ION | - | România |
| MARTESCU GHEORGHE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -100 | 105 869 | 0 | 46 781 | -59 088 | 0 |
| 2024 | 0 | -7 258 | 105 769 | 0 | 46 781 | -58 988 | 1 |
| 2023 | 0 | 59 084 | 98 512 | 0 | 46 781 | -51 731 | 1 |
| 2022 | 0 | -34 283 | 159 385 | 0 | 48 570 | -110 815 | 1 |
| 2021 | 8 967 | -83 755 | 139 528 | 0 | 62 996 | -76 532 | 2 |
| 2020 | 446 783 | 20 080 | 170 771 | 8 936 | 169 058 | 7 223 | 3 |
| 2019 | 518 445 | -35 256 | 115 709 | 13 515 | 89 337 | -12 857 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ONIMIGOCOM S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 21954 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2024.- IMPERBID SRL – locul 21950, 0 lei, Vâlcea
- GUSTI & ALI SRL – locul 21951, 0 lei, Sălaj
- WHITE HOUSE SRL – locul 21952, 0 lei, Giurgiu
- KANTAL SRL – locul 21953, 0 lei, Covasna
- TEODOR MIXT SRL – locul 21955, 0 lei, Bucureşti
- DEDE'S GIRLS SRL – locul 21956, 0 lei, Ilfov
- CHARISMA BRAND SRL – locul 21957, 0 lei, Buzău
- IRAZNIC S.R.L. – locul 21958, 0 lei, Dâmboviţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ONIMIGOCOM S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ONIMIGOCOM S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ONIMIGOCOM S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 46.781 |
| Creante | 46.781 |
| Datorii | 105.769 |
| Capitaluri proprii | -58.988 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 7.258 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.258 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.258 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 48.570 |
| Creante | 46.782 |
| Disponibilitati | 1.788 |
| Datorii | 159.385 |
| Capitaluri proprii | -110.815 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 34.283 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 34.283 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 34.283 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 8.936 |
| Active circulante | 169.058 |
| Stocuri | 1.376 |
| Creante | 128.315 |
| Disponibilitati | 39.367 |
| Datorii | 170.771 |
| Capitaluri proprii | 7.223 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 446.783 |
| Venituri totale | 447.182 |
| Cheltuieli totale | 422.633 |
| Profit brut | 24.549 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.080 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 13.515 |
| Active circulante | 89.337 |
| Stocuri | 1.376 |
| Creante | 83.383 |
| Disponibilitati | 4.578 |
| Datorii | 115.709 |
| Capitaluri proprii | -12.857 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 518.445 |
| Venituri totale | 519.455 |
| Cheltuieli totale | 549.527 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 30.072 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 35.256 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 18.094 |
| Active circulante | 177.358 |
| Creante | 138.741 |
| Disponibilitati | 38.617 |
| Datorii | 173.053 |
| Capitaluri proprii | 22.399 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 596.466 |
| Venituri totale | 596.660 |
| Cheltuieli totale | 487.483 |
| Profit brut | 109.177 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 103.213 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 22.674 |
| Active circulante | 85.558 |
| Stocuri | 2.240 |
| Creante | 63.579 |
| Disponibilitati | 19.739 |
| Datorii | 189.045 |
| Capitaluri proprii | -80.813 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 218.587 |
| Venituri totale | 218.654 |
| Cheltuieli totale | 225.779 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.125 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 9.311 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 12.000 |
| Active circulante | 888 |
| Stocuri | 661 |
| Disponibilitati | 227 |
| Datorii | 84.390 |
| Capitaluri proprii | -71.502 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 3.136 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.136 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.136 |
| Nr. salariati | 2 |