CHARISMA BRAND SRL – CUI 28242691
Pe scurt
CHARISMA BRAND SRL are CUI 28242691, număr de înregistrare J10/285/2011 și sediul în Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, județul Buzău. Activitatea principală declarată: CAEN 5510 – Hoteluri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 138.978 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 05.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | CHARISMA BRAND SRL |
| CUI | 28242691 |
| Nr. Reg. Com. | J10/285/2011 |
| EUID | ROONRC.J10/285/2011 |
| CAEN | 5510 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 05.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-03-24 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| GEABOT ELENA | - | România |
| GEABOT ADRIAN-PETRE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -138 978 | 99 766 | 0 | -419 | -100 185 | 1 |
| 2024 | 0 | -42 882 | 74 736 | 112 238 | 1 291 | 38 793 | 1 |
| 2023 | 41 000 | 764 | 31 512 | 112 238 | 949 | 81 675 | 1 |
| 2022 | 94 237 | 2 688 | 63 798 | 112 238 | 32 471 | 80 911 | 1 |
| 2021 | 3 955 | 3 144 | 105 389 | 143 612 | 40 000 | 78 223 | 0 |
| 2020 | 97 200 | 24 726 | 176 010 | 143 612 | 107 477 | 75 079 | 0 |
| 2019 | 121 120 | 9 237 | 225 302 | 143 612 | 132 042 | 50 352 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “CHARISMA BRAND SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4711 Rev. 2 (echivalent: 4711 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Buzău , domeniul 4711: Hoteluri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (47), poziții apropiate de locul 18442 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AMALGAMO INTERNATIONAL SRL – locul 18438, 0 lei, Bucureşti
- PORUMAR SRL – locul 18439, 0 lei, Cluj
- MENGHE.CO. SRL – locul 18440, 0 lei, Arad
- SPRINT SHOP SRL – locul 18441, 0 lei, Tulcea
- ELEODOR ROSIMPEX SRL – locul 18443, 0 lei, Olt
- ADYLORRY INTERPREST SRL-D – locul 18444, 0 lei, Prahova
- SERAFON MONI SRL – locul 18445, 0 lei, Prahova
- DANAGAV INVEST SRL – locul 18446, 0 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „CHARISMA BRAND SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „CHARISMA BRAND SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „CHARISMA BRAND SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 112.238 |
| Active circulante | 1.291 |
| Creante | 61 |
| Disponibilitati | 1.230 |
| Datorii | 74.736 |
| Capitaluri proprii | 38.793 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 42.882 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 42.882 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 42.882 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 112.238 |
| Active circulante | 949 |
| Creante | 61 |
| Disponibilitati | 888 |
| Datorii | 31.512 |
| Capitaluri proprii | 81.675 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 41.000 |
| Venituri totale | 41.000 |
| Cheltuieli totale | 39.826 |
| Profit brut | 1.174 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 764 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 112.238 |
| Active circulante | 32.471 |
| Creante | 61 |
| Disponibilitati | 32.410 |
| Datorii | 63.798 |
| Capitaluri proprii | 80.911 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 94.237 |
| Venituri totale | 94.237 |
| Cheltuieli totale | 90.607 |
| Profit brut | 3.630 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.688 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 143.612 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 40.000 |
| Creante | 1.921 |
| Casa si conturi la banci | 38.079 |
| DATORII | 105.389 |
| CAPITALURI - TOTAL | 78.223 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.955 |
| VENITURI TOTALE | 3.955 |
| CHELTUIELI TOTALE | 692 |
| Profitul brut | 3.263 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.144 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 143.612 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 132.042 |
| Stocuri | 206 |
| Creante | 34.941 |
| Casa si conturi la banci | 96.895 |
| DATORII | 225.302 |
| CAPITALURI - TOTAL | 50.352 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 121.120 |
| VENITURI TOTALE | 121.120 |
| CHELTUIELI TOTALE | 110.672 |
| Profitul brut | 10.448 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 9.237 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.833 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 150.337 |
| Stocuri | 207 |
| Creante | 61 |
| Casa si conturi la banci | 150.069 |
| DATORII | 119.055 |
| CAPITALURI - TOTAL | 41.115 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 218.100 |
| VENITURI TOTALE | 218.100 |
| CHELTUIELI TOTALE | 176.392 |
| Profitul brut | 41.708 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 35.165 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.046 |
| Creante | 61 |
| Casa si conturi la banci | 5.985 |
| DATORII | 96 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.950 |
| Capital subscris varsat | 1.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.200 |
| VENITURI TOTALE | 3.200 |
| Profitul brut | 3.200 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.104 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 2.846 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 61 |
| Disponibilitati | 2.785 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 0 |
| Venituri in avans | 0 |
| Provizioane | 0 |
| Capitaluri proprii | 2.846 |
| Capital social | 1.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri | 2.600 |
| Venituri totale | 2.600 |
| Cheltuieli totale | 0 |
| Profit brut | 2.600 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.600 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |