ONE MEDIA SRL – CUI 18166414
Pe scurt
ONE MEDIA SRL are CUI 18166414, număr de înregistrare J2005001742320 și sediul în Municipiul Sibiu, județul Sibiu. Activitatea principală declarată: CAEN 4933 – Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 387.685 lei, un profit net de 61.398 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ONE MEDIA SRL |
| CUI | 18166414 |
| Nr. Reg. Com. | J2005001742320 |
| EUID | ROONRC.J2005001742320 |
| CAEN | 4933 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2005-11-25 (20 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 387 685 | 61 398 | 70 600 | 56 181 | 75 430 | 61 728 | 2 |
| 2024 | 256 377 | 60 710 | 62 876 | 70 901 | 55 709 | 65 256 | 1 |
| 2023 | 106 732 | 24 104 | 6 572 | 0 | 31 118 | 24 546 | 1 |
| 2022 | 46 772 | 202 | 5 229 | 0 | 5 671 | 442 | 1 |
| 2021 | 83 787 | 27 324 | 8 490 | 3 283 | 81 291 | 76 084 | 1 |
| 2020 | 76 336 | 8 053 | 19 028 | 16 417 | 51 371 | 48 760 | 1 |
| 2019 | 149 411 | 37 191 | 43 917 | 29 550 | 55 074 | 40 707 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises387 685 lei
51%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ONE MEDIA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4933 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Descriere Activitate | Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă |
| Cod CAEN principal | 49 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Sibiu , domeniul 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 330 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DAL CARGO SRL – locul 326, 33,50 mil. lei, Bihor
- EXPO TRAVEL MARIE-LOU S.R.L. – locul 326, 1,72 mil. lei, Buzău
- ISLAND TRAVEL SRL – locul 326, 1,05 mil. lei, Prahova
- COSCELI S.R.L. – locul 326, 389.104 lei, Cluj
- TRANS MIU DUAL S.R.L. – locul 326, 232.596 lei, Arad
- LAUR EURO DREAM SRL – locul 327, 33,49 mil. lei, Ilfov
- LOPAN SERV SRL – locul 327, 1,72 mil. lei, Gorj
- GO TRANS WORLD SRL – locul 327, 1,05 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ONE MEDIA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ONE MEDIA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ONE MEDIA SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2013-10-28 |
| Data reactivare | 2017-11-15 |
| Data publicare | 2013-10-30 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 70.901 |
| Active circulante | 55.709 |
| Creante | 42.518 |
| Disponibilitati | 13.191 |
| Cheltuieli in avans | 1.522 |
| Datorii | 62.876 |
| Capitaluri proprii | 65.256 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 256.377 |
| Venituri totale | 256.155 |
| Cheltuieli totale | 192.461 |
| Profit brut | 63.694 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 60.710 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 31.118 |
| Creante | 12.161 |
| Disponibilitati | 18.957 |
| Datorii | 6.572 |
| Capitaluri proprii | 24.546 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 106.732 |
| Venituri totale | 106.732 |
| Cheltuieli totale | 80.140 |
| Profit brut | 26.592 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 24.104 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 5.671 |
| Creante | 2.460 |
| Disponibilitati | 3.211 |
| Datorii | 5.229 |
| Capitaluri proprii | 442 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 46.772 |
| Venituri totale | 47.822 |
| Cheltuieli totale | 46.217 |
| Profit brut | 1.605 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 202 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.283 |
| Active circulante | 81.291 |
| Creante | 67.275 |
| Disponibilitati | 14.016 |
| Datorii | 8.490 |
| Capitaluri proprii | 76.084 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 83.787 |
| Venituri totale | 83.787 |
| Cheltuieli totale | 54.854 |
| Profit brut | 28.933 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 27.324 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 16.417 |
| Active circulante | 51.371 |
| Creante | 28.700 |
| Disponibilitati | 22.671 |
| Datorii | 19.028 |
| Capitaluri proprii | 48.760 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 76.336 |
| Venituri totale | 76.336 |
| Cheltuieli totale | 67.185 |
| Profit brut | 9.151 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.053 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 29.550 |
| Active circulante | 55.074 |
| Disponibilitati | 55.074 |
| Datorii | 43.917 |
| Capitaluri proprii | 40.707 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 149.411 |
| Venituri totale | 151.487 |
| Cheltuieli totale | 112.639 |
| Profit brut | 38.848 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 37.191 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 6.389 |
| Active circulante | 2.580 |
| Disponibilitati | 2.580 |
| Datorii | 5.453 |
| Capitaluri proprii | 3.516 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 51.066 |
| Venituri totale | 51.066 |
| Cheltuieli totale | 38.066 |
| Profit brut | 13.000 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.469 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 9.722 |
| Active circulante | 2.051 |
| Disponibilitati | 2.051 |
| Datorii | 19.726 |
| Capitaluri proprii | -7.953 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 5.994 |
| Venituri totale | 5.994 |
| Cheltuieli totale | 13.955 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.961 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 8.141 |
| Nr. salariati | 1 |