ONE HR SOLUTION S.R.L. – CUI 38591168
Informativ
ONE HR SOLUTION S.R.L. are CUI 38591168, număr de înregistrare J2017001312067 și sediul în Municipiul Bistriţa, județul Bistriţa-Năsăud. Activitatea principală declarată: CAEN 7020 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 109.620 lei, un profit net de 18.747 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 20.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ONE HR SOLUTION S.R.L. |
| CUI | 38591168 |
| Nr. Reg. Com. | J2017001312067 |
| EUID | ROONRC.J2017001312067 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 20.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-12-12 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| RUS OANA ADELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 109 620 | 18 747 | 23 280 | 4 941 | 18 657 | 318 | 1 |
| 2024 | 73 020 | 7 343 | 6 612 | 3 793 | 13 041 | 10 222 | 1 |
| 2023 | 56 500 | 27 | 5 436 | 0 | 8 315 | 2 879 | 1 |
| 2022 | 37 863 | 25 513 | 3 321 | 26 | 13 247 | 9 952 | 1 |
| 2021 | 13 154 | 3 644 | 77 | 330 | 6 186 | 6 439 | 0 |
| 2020 | 7 720 | 2 595 | 87 | 635 | 2 247 | 2 795 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 975 | 915 | 23 | 200 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 200 | — | — | — | 0 |
| 2017 | 0 | -5 | 200 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ONE HR SOLUTION S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bistriţa-Năsăud , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 3129 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- DARE TO INVEST S.R.L. – locul 3125, 110.839 lei, Suceava
- GN SOLUTIONS SRL – locul 3126, 110.601 lei, Bacău
- VALMIO-CONSULTING SRL – locul 3127, 110.438 lei, Braşov
- ZOMOSTAR SRL – locul 3128, 110.162 lei, Bihor
- LINKBID S.R.L. – locul 3130, 109.421 lei, Cluj
- TOTAL APPLIED BUSINESS SERVICES S.R.L. – locul 3131, 109.360 lei, Ilfov
- SARIA EXPERTISING S.R.L. – locul 3132, 109.102 lei, Iaşi
- DATA SERVICE MANAGEMENT & CONSULTANTA SRL – locul 3133, 108.839 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ONE HR SOLUTION S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ONE HR SOLUTION S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ONE HR SOLUTION S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 3.793 |
| Active circulante | 13.041 |
| Stocuri | 17 |
| Creante | 11.290 |
| Disponibilitati | 1.734 |
| Datorii | 6.612 |
| Capitaluri proprii | 10.222 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 73.020 |
| Venituri totale | 73.020 |
| Cheltuieli totale | 64.997 |
| Profit brut | 8.023 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.343 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 8.315 |
| Stocuri | 210 |
| Creante | 5.823 |
| Disponibilitati | 2.282 |
| Datorii | 5.436 |
| Capitaluri proprii | 2.879 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 56.500 |
| Venituri totale | 56.500 |
| Cheltuieli totale | 55.907 |
| Profit brut | 593 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 27 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 26 |
| Active circulante | 13.247 |
| Stocuri | 2.130 |
| Creante | 4.628 |
| Disponibilitati | 6.489 |
| Datorii | 3.321 |
| Capitaluri proprii | 9.952 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 37.863 |
| Venituri totale | 37.863 |
| Cheltuieli totale | 11.655 |
| Profit brut | 26.208 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.513 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 330 |
| Active circulante | 6.186 |
| Creante | 1.175 |
| Disponibilitati | 5.011 |
| Datorii | 77 |
| Capitaluri proprii | 6.439 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 13.154 |
| Venituri totale | 13.154 |
| Cheltuieli totale | 9.162 |
| Profit brut | 3.992 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.644 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 635 |
| Active circulante | 2.247 |
| Stocuri | 166 |
| Creante | 610 |
| Disponibilitati | 1.471 |
| Datorii | 87 |
| Capitaluri proprii | 2.795 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 7.720 |
| Venituri totale | 7.720 |
| Cheltuieli totale | 4.909 |
| Profit brut | 2.811 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.595 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 915 |
| Active circulante | 23 |
| Disponibilitati | 23 |
| Cheltuieli in avans | 237 |
| Datorii | 975 |
| Capitaluri proprii | 200 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 377 |
| Active circulante | 18 |
| Disponibilitati | 18 |
| Datorii | 200 |
| Capitaluri proprii | 195 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 377 |
| Active circulante | 18 |
| Disponibilitati | 18 |
| Datorii | 200 |
| Capitaluri proprii | 195 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 5 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5 |