GN SOLUTIONS SRL – CUI 23120057
Informativ
GN SOLUTIONS SRL are CUI 23120057, număr de înregistrare J2008000135047 și sediul în Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, județul Bacău. Activitatea principală declarată: CAEN 7020 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 110.601 lei, un profit net de 49.345 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 28.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | GN SOLUTIONS SRL |
| CUI | 23120057 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000135047 |
| EUID | ROONRC.J04/135/2008 |
| CAEN | 7020 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 28.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-01-25 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PAPAGHIUC CRISTIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 110 601 | 49 345 | 167 886 | 88 786 | 62 683 | -17 629 | 1 |
| 2024 | 64 529 | 6 385 | 235 036 | 89 515 | 83 265 | -64 397 | 1 |
| 2023 | 10 084 | -3 259 | 271 558 | 86 410 | 113 216 | -71 932 | 1 |
| 2022 | 43 758 | -87 087 | 281 703 | 90 680 | 122 349 | -68 674 | 0 |
| 2021 | 0 | -28 170 | 291 815 | 95 322 | 216 938 | 20 445 | 0 |
| 2020 | 2 247 | -90 545 | 301 260 | 115 985 | 233 890 | 48 615 | 0 |
| 2019 | 347 872 | -17 625 | 319 120 | 151 160 | 307 118 | 139 158 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GN SOLUTIONS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7020 Rev. 0 (echivalent: 7020 Rev. 1, 7020 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 70 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bacău , domeniul 7020: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (70), poziții apropiate de locul 3126 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MAROTI CONSULTING SRL – locul 3122, 111.450 lei, Braşov
- KRONCONSULT S.R.L. – locul 3123, 111.029 lei, Braşov
- SMART CONSULT SRL – locul 3124, 110.918 lei, Arad
- DARE TO INVEST S.R.L. – locul 3125, 110.839 lei, Suceava
- VALMIO-CONSULTING SRL – locul 3127, 110.438 lei, Braşov
- ZOMOSTAR SRL – locul 3128, 110.162 lei, Bihor
- ONE HR SOLUTION S.R.L. – locul 3129, 109.620 lei, Bistriţa-Năsăud
- LINKBID S.R.L. – locul 3130, 109.421 lei, Cluj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GN SOLUTIONS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GN SOLUTIONS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GN SOLUTIONS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 89.515 |
| Active circulante | 83.265 |
| Stocuri | 6.728 |
| Creante | 69.753 |
| Disponibilitati | 6.784 |
| Datorii | 235.036 |
| Venituri in avans | 2.141 |
| Capitaluri proprii | -64.397 |
| Capital social | 195.000 |
| Cifra de afaceri | 64.529 |
| Venituri totale | 128.383 |
| Cheltuieli totale | 121.998 |
| Profit brut | 6.385 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 6.385 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 86.410 |
| Active circulante | 113.216 |
| Stocuri | 74.437 |
| Creante | 2.077 |
| Disponibilitati | 36.702 |
| Datorii | 271.558 |
| Capitaluri proprii | -71.932 |
| Capital social | 195.000 |
| Cifra de afaceri | 10.084 |
| Venituri totale | 10.084 |
| Cheltuieli totale | 13.343 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.259 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.259 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 90.680 |
| Active circulante | 122.349 |
| Stocuri | 74.788 |
| Creante | 41.061 |
| Disponibilitati | 6.500 |
| Datorii | 281.703 |
| Capitaluri proprii | -68.674 |
| Capital social | 195.000 |
| Cifra de afaceri | 43.758 |
| Venituri totale | 43.758 |
| Cheltuieli totale | 129.507 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 85.749 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 87.087 |
| Active imobilizate | 95.322 |
| Active circulante | 216.938 |
| Stocuri | 185.816 |
| Creante | 2.913 |
| Disponibilitati | 28.209 |
| Datorii | 291.815 |
| Capitaluri proprii | 20.445 |
| Capital social | 195.000 |
| Venituri totale | 4.118 |
| Cheltuieli totale | 32.164 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 28.046 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 28.170 |
| Active imobilizate | 115.985 |
| Active circulante | 233.890 |
| Stocuri | 182.143 |
| Creante | 1.793 |
| Disponibilitati | 49.954 |
| Datorii | 301.260 |
| Capitaluri proprii | 48.615 |
| Capital social | 195.000 |
| Cifra de afaceri | 2.247 |
| Venituri totale | 168.967 |
| Cheltuieli totale | 258.026 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 89.059 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 90.545 |
| Active imobilizate | 151.160 |
| Active circulante | 307.118 |
| Stocuri | 298.858 |
| Creante | 1.552 |
| Disponibilitati | 6.708 |
| Datorii | 319.120 |
| Capitaluri proprii | 139.158 |
| Capital social | 45.000 |
| Cifra de afaceri | 347.872 |
| Venituri totale | 360.053 |
| Cheltuieli totale | 377.678 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 17.625 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 17.625 |
| Nr. salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 171.647 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 458.577 |
| Stocuri | 382.228 |
| Creante | 7.144 |
| Casa si conturi la banci | 69.205 |
| DATORII | 623.438 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.786 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 1.628.016 |
| VENITURI TOTALE | 1.790.703 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.988.747 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 198.044 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 198.044 |
| Numar mediu de salariati | 27 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 164.877 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 649.325 |
| Stocuri | 461.551 |
| Creante | 21.509 |
| Casa si conturi la banci | 166.265 |
| DATORII | 638.617 |
| CAPITALURI - TOTAL | 175.585 |
| Capital subscris varsat | 45.000 |
| Cifra de afaceri neta | 2.463.467 |
| VENITURI TOTALE | 2.498.052 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.409.692 |
| Profitul brut | 88.360 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 81.635 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 186.372 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 491.693 |
| Stocuri | 336.569 |
| Creante | 21.417 |
| Casa si conturi la banci | 133.707 |
| DATORII | 607.105 |
| CAPITALURI - TOTAL | 70.960 |
| Capital subscris varsat | 19.200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.601.333 |
| VENITURI TOTALE | 1.606.082 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.547.453 |
| Profitul brut | 58.629 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 51.760 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |