OHREN SRL – CUI 5482083
Pe scurt
OHREN SRL are CUI 5482083, număr de înregistrare J24/424/1994 și sediul în Sat Poienile de sub Munte, Comuna Poienile de sub Munte, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 1610 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 29.413 lei, un profit net de 1.974 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 21.06.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | OHREN SRL |
| CUI | 5482083 |
| Nr. Reg. Com. | J24/424/1994 |
| EUID | ROONRC.J24/424/1994 |
| CAEN | 1610 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 21.06.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-03-07 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BENZAR VASILE-SAMUEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 413 | 1 974 | 444 192 | 70 156 | 253 181 | -120 855 | 1 |
| 2024 | 12 000 | 2 933 | 326 822 | 70 156 | 133 837 | -122 829 | 0 |
| 2023 | 0 | 1 039 | 318 377 | 70 156 | 122 459 | -125 762 | 1 |
| 2022 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2021 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2020 | 0 | 0 | 206 500 | 70 156 | 9 543 | -126 801 | 0 |
| 2019 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises29 413 lei
145%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “OHREN SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1610 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 1610: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 619 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PAV WOOD STAR S.R.L. – locul 615, 990.265 lei, Argeş
- INTREPRINDEREA AGRICOLĂ FLORICA SRL – locul 615, 44.264 lei, Buzău
- PRODALEX WOOD 2019 S.R.L. – locul 615, 32.115 lei, Argeş
- COM LEMN BISTRA S.R.L. – locul 615, 0 lei, Alba
- STAR WOOD SRL – locul 616, 985.611 lei, Constanţa
- DENIPREST CONSULTING SRL – locul 616, 43.944 lei, Teleorman
- VIBE ANASTASIA METHOD S.R.L. – locul 616, 31.904 lei, Olt
- PROFIHOLZ S.R.L. – locul 616, 0 lei, Bihor
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „OHREN SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „OHREN SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „OHREN SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 70.156 |
| Active circulante | 133.837 |
| Stocuri | 110.000 |
| Creante | 17.966 |
| Disponibilitati | 5.871 |
| Datorii | 326.822 |
| Capitaluri proprii | -122.829 |
| Capital social | 210 |
| Cifra de afaceri | 12.000 |
| Venituri totale | 12.000 |
| Cheltuieli totale | 8.944 |
| Profit brut | 3.056 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.933 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 70.156 |
| Active circulante | 122.459 |
| Stocuri | 110.000 |
| Creante | 7.838 |
| Disponibilitati | 4.621 |
| Datorii | 318.377 |
| Capitaluri proprii | -125.762 |
| Capital social | 210 |
| Venituri totale | 110.000 |
| Cheltuieli totale | 108.961 |
| Profit brut | 1.039 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.039 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 70.156 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.542 |
| Creante | 7.448 |
| Casa si conturi la banci | 2.094 |
| DATORII | 206.500 |
| CAPITALURI - TOTAL | -126.802 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.003 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 13.003 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 13.003 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 65.956 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.969 |
| Creante | 13.969 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.866 |
| DATORII | 196.590 |
| CAPITALURI - TOTAL | -113.799 |
| Capital subscris varsat | 210 |
| Cifra de afaceri neta | 12.582 |
| VENITURI TOTALE | 12.582 |
| CHELTUIELI TOTALE | 71.586 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 59.004 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 59.130 |
| Numar mediu de salariati | 2 |