DENIPREST CONSULTING SRL – CUI 28485976
Pe scurt
DENIPREST CONSULTING SRL are CUI 28485976, număr de înregistrare J34/335/2011 și sediul în Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, județul Teleorman. Activitatea principală declarată: CAEN 161 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 43.944 lei, un profit net de 11.396 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | DENIPREST CONSULTING SRL |
| CUI | 28485976 |
| Nr. Reg. Com. | J34/335/2011 |
| EUID | ROONRC.J34/335/2011 |
| CAEN | 161 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-05-16 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MĂNĂILĂ LAURA LILIANA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 43 944 | 11 396 | 95 044 | 770 | 66 145 | -28 129 | 1 |
| 2024 | 81 230 | 25 288 | 92 316 | 2 266 | 50 526 | -39 524 | 1 |
| 2023 | 37 998 | -17 833 | 115 252 | 3 762 | 46 678 | -64 812 | 1 |
| 2022 | 5 440 | -33 468 | 99 190 | 5 258 | 46 953 | -46 979 | 1 |
| 2021 | 24 087 | -19 190 | 61 519 | 4 665 | 43 342 | -13 512 | 1 |
| 2020 | 9 627 | -59 760 | 67 869 | 5 722 | 67 825 | 5 678 | 3 |
| 2019 | 105 362 | 35 433 | 80 728 | 6 778 | 259 388 | 185 438 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises43 944 lei
-46%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “DENIPREST CONSULTING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 161 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Teleorman , domeniul 161: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 616 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PASTE-VAS SRL – locul 612, 999.399 lei, Vaslui
- AGROSMART DRONE S.R.L. – locul 612, 45.550 lei, Vaslui
- J.H.J. FAFELDOLGOZÁS S.R.L. – locul 612, 34.188 lei, Harghita
- REMEME GRUP S.R.L. – locul 612, 0 lei, Hunedoara
- BOCU CRISAN FOREST S.R.L. – locul 613, 996.503 lei, Bistriţa-Năsăud
- LEVAGRO SRL – locul 613, 45.345 lei, Gorj
- MAGADAN EDILTEL S.R.L. – locul 613, 33.915 lei, Vrancea
- LEMN CONSTRUCT TNK S.R.L. – locul 613, 0 lei, Suceava
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „DENIPREST CONSULTING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „DENIPREST CONSULTING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „DENIPREST CONSULTING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 2.266 |
| Active circulante | 50.526 |
| Stocuri | 10.983 |
| Creante | 24.335 |
| Disponibilitati | 15.208 |
| Datorii | 92.316 |
| Capitaluri proprii | -39.524 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 81.230 |
| Venituri totale | 81.230 |
| Cheltuieli totale | 51.109 |
| Profit brut | 30.121 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.288 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.762 |
| Active circulante | 46.678 |
| Stocuri | 15.422 |
| Creante | 25.075 |
| Disponibilitati | 6.181 |
| Datorii | 115.252 |
| Capitaluri proprii | -64.812 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 37.998 |
| Venituri totale | 38.025 |
| Cheltuieli totale | 55.478 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 17.453 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 17.833 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.258 |
| Active circulante | 46.953 |
| Stocuri | 20.399 |
| Creante | 24.711 |
| Disponibilitati | 1.843 |
| Datorii | 99.190 |
| Capitaluri proprii | -46.979 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 5.440 |
| Venituri totale | 5.440 |
| Cheltuieli totale | 38.854 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 33.414 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 33.468 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.665 |
| Active circulante | 43.342 |
| Stocuri | 18.516 |
| Creante | 24.081 |
| Disponibilitati | 745 |
| Datorii | 61.519 |
| Capitaluri proprii | -13.512 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 24.087 |
| Venituri totale | 23.892 |
| Cheltuieli totale | 42.841 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 18.949 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 19.190 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 5.722 |
| Active circulante | 67.825 |
| Stocuri | 13.760 |
| Creante | 23.409 |
| Disponibilitati | 30.656 |
| Datorii | 67.869 |
| Capitaluri proprii | 5.678 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 9.627 |
| Venituri totale | 28.899 |
| Cheltuieli totale | 88.564 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 59.665 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 59.760 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 6.778 |
| Active circulante | 259.388 |
| Stocuri | 5.202 |
| Creante | 22.577 |
| Disponibilitati | 231.609 |
| Datorii | 80.728 |
| Capitaluri proprii | 185.438 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 105.362 |
| Venituri totale | 111.219 |
| Cheltuieli totale | 74.732 |
| Profit brut | 36.487 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 35.433 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 7.834 |
| Active circulante | 301.510 |
| Stocuri | 4.188 |
| Creante | 21.600 |
| Disponibilitati | 275.722 |
| Datorii | 65.382 |
| Capitaluri proprii | 243.962 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 286.078 |
| Venituri totale | 286.158 |
| Cheltuieli totale | 121.280 |
| Profit brut | 164.878 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 162.018 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 251.119 |
| Stocuri | 37.781 |
| Creante | 12.350 |
| Disponibilitati | 200.988 |
| Datorii | 89.175 |
| Capitaluri proprii | 161.944 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 271.428 |
| Venituri totale | 271.513 |
| Cheltuieli totale | 106.269 |
| Profit brut | 165.244 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 161.744 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |