NORD IMOINVEST CONSTRUCT SRL
| Denumire | NORD IMOINVEST CONSTRUCT SRL |
| CUI | 28087610 |
| Nr. Reg. Com. | J2011002138406 |
| EUID | ROONRC.J2011002138406 |
| CAEN | 4100 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-02-24 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DINESCU CONSTANTIN | - | România |
| TURCESCU CĂTĂLIN JEAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 112 158 | 459 003 | 498 098 | — | — | — | 0 |
| 2024 | 2 187 647 | 795 520 | 456 407 | 15 571 794 | 1 439 374 | 16 505 365 | 1 |
| 2023 | 4 451 774 | 1 830 854 | 548 075 | 13 037 976 | 4 583 252 | 17 034 729 | 2 |
| 2022 | 9 392 341 | 3 255 627 | 936 400 | — | — | — | 1 |
| 2021 | 2 091 535 | 535 374 | 6 902 547 | — | — | — | 1 |
| 2020 | 10 099 195 | 3 893 971 | 4 342 895 | — | — | — | 1 |
| 2019 | 923 061 | -110 405 | 6 309 518 | 3 139 020 | 11 869 847 | 8 699 500 | 1 |
| 2018 | 14 699 270 | 4 851 298 | 5 186 514 | 4 080 887 | 9 914 042 | 8 809 905 | 1 |
| 2017 | 27 887 | -189 669 | 10 194 816 | 5 569 525 | 8 556 000 | 3 931 379 | 1 |
| 2016 | 4 615 156 | 740 373 | 7 615 717 | 5 603 974 | 6 131 458 | 4 121 048 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 112 158 lei
-49%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NORD IMOINVEST CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4100 Rev. 0 (echivalent: 4100 Rev. 1, 4100 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Descriere Activitate | Gospodărirea resurselor de apă, captarea, aducțiunea și tratarea apei |
| Cod CAEN principal | 41 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Microîntreprinderi , Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NORD IMOINVEST CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NORD IMOINVEST CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NORD IMOINVEST CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 15.571.794 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.439.374 |
| Stocuri | 214 |
| Creante | 802.481 |
| Casa si conturi la banci | 636.679 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 746 |
| DATORII | 456.407 |
| VENITURI IN AVANS | 50.142 |
| CAPITALURI - TOTAL | 16.505.365 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.187.647 |
| VENITURI TOTALE | 2.328.966 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.396.156 |
| Profitul brut | 932.810 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 795.520 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 13.037.976 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.583.252 |
| Stocuri | 3.363.134 |
| Creante | 1.137.779 |
| Casa si conturi la banci | 82.339 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 447 |
| DATORII | 548.075 |
| VENITURI IN AVANS | 38.871 |
| CAPITALURI - TOTAL | 17.034.729 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.451.774 |
| VENITURI TOTALE | 7.831.385 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.721.847 |
| Profitul brut | 2.109.538 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.830.854 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| Active imobilizate | 14.950.735 |
| Active circulante | 2.178.798 |
| Stocuri | 170 |
| Creante | 1.268.087 |
| Disponibilitati | 910.541 |
| Cheltuieli in avans | 1.100 |
| Datorii | 936.400 |
| Venituri in avans | 191.706 |
| Capitaluri proprii | 16.002.527 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 9.392.341 |
| Venituri totale | 13.302.275 |
| Cheltuieli totale | 9.782.490 |
| Profit brut | 3.519.785 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.255.627 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 11.234.653 |
| Active circulante | 8.862.980 |
| Stocuri | 5.086.626 |
| Creante | 1.960.171 |
| Disponibilitati | 1.816.183 |
| Cheltuieli in avans | 5.703 |
| Datorii | 6.902.547 |
| Venituri in avans | 75.057 |
| Capitaluri proprii | 13.125.732 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.091.535 |
| Venituri totale | 7.397.850 |
| Cheltuieli totale | 6.760.671 |
| Profit brut | 637.179 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 535.374 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 9.063.825 |
| Active circulante | 7.985.717 |
| Creante | 1.417.904 |
| Disponibilitati | 6.567.813 |
| Cheltuieli in avans | 823 |
| Datorii | 4.342.895 |
| Venituri in avans | 117.112 |
| Capitaluri proprii | 12.590.358 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 10.099.195 |
| Venituri totale | 12.910.192 |
| Cheltuieli totale | 8.391.170 |
| Profit brut | 4.519.022 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.893.971 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.139.020 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.869.847 |
| Stocuri | 8.271.259 |
| Creante | 1.689.170 |
| Casa si conturi la banci | 1.909.418 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 151 |
| DATORII | 6.309.518 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.699.500 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 923.061 |
| VENITURI TOTALE | 6.647.667 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.758.072 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 110.405 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 110.405 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.080.887 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.914.042 |
| Stocuri | 2.632.364 |
| Creante | 1.022.531 |
| Casa si conturi la banci | 6.259.147 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.490 |
| DATORII | 5.186.514 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.809.905 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.699.270 |
| VENITURI TOTALE | 18.519.963 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.074.528 |
| Profitul brut | 5.445.435 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.851.298 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.569.525 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 8.556.000 |
| Stocuri | 6.567.879 |
| Creante | 1.353.480 |
| Casa si conturi la banci | 634.641 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 670 |
| DATORII | 10.194.816 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.931.379 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 27.887 |
| VENITURI TOTALE | 5.679.734 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.869.403 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 189.669 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 189.669 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.603.974 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.131.458 |
| Stocuri | 1.068.853 |
| Creante | 512.671 |
| Casa si conturi la banci | 4.549.934 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 1.333 |
| DATORII | 7.615.717 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.121.048 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 4.615.156 |
| VENITURI TOTALE | 6.445.824 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.580.019 |
| Profitul brut | 865.805 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 740.373 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 1 |