NN LEASE SRL – CUI 12437824
Pe scurt
NN LEASE SRL are CUI 12437824, număr de înregistrare J1999009811405 și sediul în Bucureşti Sectorul 5, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6820 – Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 25.724.694 lei, un profit net de 524.424 lei și un număr mediu de 43 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | NN LEASE SRL |
| CUI | 12437824 |
| Nr. Reg. Com. | J1999009811405 |
| EUID | ROONRC.J1999009811405 |
| CAEN | 6820 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1999-11-05 (27 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| KULDEEP KAUSHIK | - | India |
| POPESCU MARIUS DANIEL | - | România |
| LIVINŢI RAMONA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 25 724 694 | 524 424 | 1 528 836 | 459 761 | 4 796 176 | 2 388 167 | 43 |
| 2024 | 19 750 876 | 788 314 | 1 307 922 | 601 835 | 4 006 225 | 1 756 148 | 33 |
| 2023 | 14 186 103 | 238 110 | 1 224 491 | 224 958 | 2 824 068 | 967 833 | 23 |
| 2022 | 10 944 170 | -1 496 379 | 906 274 | 298 887 | 1 922 754 | 729 723 | 19 |
| 2021 | 8 462 892 | -343 500 | 828 296 | 119 005 | 2 571 064 | 1 476 092 | 18 |
| 2020 | 9 313 906 | 223 037 | 179 616 | 159 054 | 2 101 904 | 1 819 592 | 14 |
| 2019 | 8 860 068 | 233 259 | 768 751 | 110 561 | 2 433 376 | 1 596 555 | 11 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises25 724 694 lei
30%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NN LEASE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6820 Rev. 2 (echivalent: 6820 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere Activitate | Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Cod CAEN principal | 68 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 3 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 6820: Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (68), poziții apropiate de locul 72 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- ONE66 EXULTING S.R.L. – locul 68, 37,93 mil. lei, Braşov
- BANEASA REAL ESTATE S.R.L. – locul 68, 27,46 mil. lei, Bucureşti
- QUADRA PLACE MANAGEMENT SRL – locul 68, 5,45 mil. lei, Argeş
- NITALEXIL SRL – locul 68, 4,04 mil. lei, Constanţa
- ELITE EXCLUSIV S.R.L. – locul 68, 2,33 mil. lei, Constanţa
- KIRO LANDS ARNOLD S.R.L. – locul 68, 698.947 lei, Buzău
- TITAN SUN PARK SRL – locul 69, 37,91 mil. lei, Bucureşti
- ACTIV IMOBILIARE SRL – locul 69, 27,26 mil. lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NN LEASE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NN LEASE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NN LEASE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 601.835 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.006.225 |
| Creante | 2.404.837 |
| Casa si conturi la banci | 1.601.388 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.305 |
| DATORII | 1.307.922 |
| VENITURI IN AVANS | 513.897 |
| PROVIZIOANE | 1.055.398 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.756.148 |
| Capital subscris varsat | 1.416.490 |
| Cifra de afaceri neta | 19.750.876 |
| VENITURI TOTALE | 19.762.257 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.888.006 |
| Profitul brut | 874.251 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 788.314 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 33 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 224.958 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.824.068 |
| Creante | 1.883.450 |
| Casa si conturi la banci | 940.618 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 75.595 |
| DATORII | 1.224.491 |
| VENITURI IN AVANS | 200.235 |
| PROVIZIOANE | 732.062 |
| CAPITALURI - TOTAL | 967.833 |
| Capital subscris varsat | 1.416.490 |
| Cifra de afaceri neta | 14.186.103 |
| VENITURI TOTALE | 14.382.611 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.144.501 |
| Profitul brut | 238.110 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 238.110 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 298.887 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.922.754 |
| Creante | 1.282.778 |
| Casa si conturi la banci | 639.976 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.287 |
| DATORII | 906.274 |
| VENITURI IN AVANS | 69.751 |
| PROVIZIOANE | 541.180 |
| CAPITALURI - TOTAL | 729.723 |
| Capital subscris varsat | 1.416.490 |
| Cifra de afaceri neta | 10.944.170 |
| VENITURI TOTALE | 11.135.338 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.631.717 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.496.379 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 1.496.379 |
| Numar mediu de salariati | 19 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 119.005 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.571.064 |
| Creante | 896.511 |
| Casa si conturi la banci | 1.674.553 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 23.521 |
| DATORII | 828.296 |
| PROVIZIOANE | 409.202 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.476.092 |
| Capital subscris varsat | 666.480 |
| Cifra de afaceri neta | 8.462.892 |
| VENITURI TOTALE | 8.496.811 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.840.311 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 343.500 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 343.500 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 159.054 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.101.904 |
| Creante | 895.740 |
| Casa si conturi la banci | 806.164 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.554 |
| DATORII | 179.616 |
| PROVIZIOANE | 274.304 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.819.592 |
| Capital subscris varsat | 666.480 |
| Cifra de afaceri neta | 9.313.906 |
| VENITURI TOTALE | 9.339.401 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.077.866 |
| Profitul brut | 261.535 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 223.037 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 110.561 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.433.376 |
| Creante | 1.025.275 |
| Casa si conturi la banci | 1.408.101 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 106.307 |
| DATORII | 768.751 |
| PROVIZIOANE | 284.938 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.596.555 |
| Capital subscris varsat | 666.480 |
| Cifra de afaceri neta | 8.860.068 |
| VENITURI TOTALE | 8.910.118 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.606.093 |
| Profitul brut | 304.025 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 233.259 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 11 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 64.309 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.220.905 |
| Creante | 936.788 |
| Casa si conturi la banci | 1.284.117 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 15.681 |
| DATORII | 654.698 |
| PROVIZIOANE | 282.901 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.363.296 |
| Capital subscris varsat | 666.480 |
| Cifra de afaceri neta | 8.681.240 |
| VENITURI TOTALE | 8.696.377 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.647.265 |
| Profitul brut | 49.112 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 15.768 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 85.922 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.680.806 |
| Creante | 936.879 |
| Casa si conturi la banci | 743.927 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.052 |
| DATORII | 175.768 |
| PROVIZIOANE | 256.483 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.347.529 |
| Capital subscris varsat | 666.480 |
| Cifra de afaceri neta | 8.165.917 |
| VENITURI TOTALE | 8.239.563 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.898.970 |
| Profitul brut | 340.593 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 255.369 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.364.792 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.565.076 |
| Creante | 569.336 |
| Casa si conturi la banci | 995.740 |
| CHELTUIELI IN AVANS | -1.305.774 |
| DATORII | 531.935 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.092.159 |
| Capital subscris varsat | 666.480 |
| Cifra de afaceri neta | 6.549.296 |
| VENITURI TOTALE | 6.554.911 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.355.649 |
| Profitul brut | 199.262 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 167.380 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 5 |