NL SERVICES SRL – CUI 29165376
Pe scurt
NL SERVICES SRL are CUI 29165376, număr de înregistrare J35/2155/2011 și sediul în Municipiul Timişoara, județul Timiş. Activitatea principală declarată: CAEN 161 – Tăierea și rindeluirea lemnului. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 32.588 lei, o pierdere netă de 48.966 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 05.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | NL SERVICES SRL |
| CUI | 29165376 |
| Nr. Reg. Com. | J35/2155/2011 |
| EUID | ROONRC.J35/2155/2011 |
| CAEN | 161 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 05.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2011-09-29 (15 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| NICOLIS LUCA | - | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32 588 | -48 966 | 335 617 | 0 | 10 519 | -325 098 | 1 |
| 2024 | 60 461 | -5 564 | 297 981 | 8 138 | 13 711 | -276 132 | 1 |
| 2023 | 0 | -1 363 | 275 202 | 0 | 4 634 | -270 568 | 0 |
| 2022 | 0 | 4 697 | 273 840 | 0 | 4 634 | -269 206 | 0 |
| 2021 | 0 | -7 057 | 402 194 | 0 | 128 292 | -273 902 | 0 |
| 2020 | 0 | -10 267 | 396 919 | 1 518 | 128 555 | -266 846 | 0 |
| 2019 | 95 792 | -6 452 | 392 425 | 4 613 | 131 233 | -256 579 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises32 588 lei
-46%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NL SERVICES SRL”
| Cod CAEN preponderent | 161 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere Activitate | Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Cod CAEN principal | 16 Tăierea și rindeluirea lemnului |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Timiş , domeniul 161: Tăierea și rindeluirea lemnului
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 624 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TRANS LUP FOREST SRL – locul 620, 976.173 lei, Alba
- VITIS GHENGHEA SRL – locul 620, 36.483 lei, Vaslui
- FOREST MONTAN GREEN S.R.L. – locul 620, 29.382 lei, Argeş
- MATEO LIVING S.R.L. – locul 620, 0 lei, Timiş
- AKS CARPIUC TRANSPORT S.R.L. – locul 621, 975.888 lei, Suceava
- ARGRAD SRL – locul 621, 35.128 lei, Gorj
- MARIA OPTIM S.R.L. – locul 621, 28.728 lei, Dâmboviţa
- MODERCON AZ S.R.L. – locul 621, 0 lei, Ialomiţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NL SERVICES SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NL SERVICES SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NL SERVICES SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 8.138 |
| Active circulante | 13.711 |
| Creante | 5.599 |
| Disponibilitati | 8.112 |
| Datorii | 297.981 |
| Capitaluri proprii | -276.132 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 60.461 |
| Venituri totale | 61.172 |
| Cheltuieli totale | 66.736 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 5.564 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 5.564 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 4.634 |
| Creante | 4.634 |
| Datorii | 275.202 |
| Capitaluri proprii | -270.568 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 4.203 |
| Cheltuieli totale | 5.566 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.363 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.363 |
| Active circulante | 4.634 |
| Creante | 4.634 |
| Datorii | 273.840 |
| Capitaluri proprii | -269.206 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 10.387 |
| Cheltuieli totale | 5.378 |
| Profit brut | 5.009 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.697 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 128.292 |
| Creante | 134.420 |
| Disponibilitati | -6.128 |
| Datorii | 402.194 |
| Capitaluri proprii | -273.902 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 656 |
| Cheltuieli totale | 7.713 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 7.057 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 7.057 |
| Active imobilizate | 1.518 |
| Active circulante | 128.555 |
| Creante | 134.117 |
| Disponibilitati | -5.562 |
| Datorii | 396.919 |
| Capitaluri proprii | -266.846 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 5.401 |
| Cheltuieli totale | 15.668 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.267 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.267 |
| Active imobilizate | 4.613 |
| Active circulante | 131.233 |
| Creante | 133.612 |
| Disponibilitati | -2.379 |
| Datorii | 392.425 |
| Capitaluri proprii | -256.579 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 95.792 |
| Venituri totale | 135.275 |
| Cheltuieli totale | 137.719 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.444 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 6.452 |
| Active imobilizate | 100.643 |
| Active circulante | 20.401 |
| Creante | 30.876 |
| Disponibilitati | -10.475 |
| Datorii | 371.171 |
| Capitaluri proprii | -250.127 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 32.424 |
| Venituri totale | 34.980 |
| Cheltuieli totale | 145.928 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 110.948 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 111.962 |
| Active imobilizate | 153.218 |
| Active circulante | 83.609 |
| Creante | 38.957 |
| Disponibilitati | 44.652 |
| Datorii | 374.993 |
| Capitaluri proprii | -138.166 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 81.359 |
| Venituri totale | 84.722 |
| Cheltuieli totale | 125.953 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 41.231 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 43.672 |
| Active imobilizate | 45.640 |
| Active circulante | 47.595 |
| Creante | 22.431 |
| Disponibilitati | 25.164 |
| Datorii | 187.729 |
| Capitaluri proprii | -94.494 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 140.309 |
| Venituri totale | 143.684 |
| Cheltuieli totale | 129.134 |
| Profit brut | 14.550 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.303 |
| Pierdere neta | 0 |