NICO TOP CONSTRUCT S.R.L. – CUI 35664915
Informativ
NICO TOP CONSTRUCT S.R.L. are CUI 35664915, număr de înregistrare J03/332/2016 și sediul în Municipiul Piteşti, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 4291 – Construcții hidrotehnice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 73.890 lei, un profit net de 12.981 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 11.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | NICO TOP CONSTRUCT S.R.L. |
| CUI | 35664915 |
| Nr. Reg. Com. | J03/332/2016 |
| EUID | ROONRC.J3/332/2016 |
| CAEN | 4291 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 11.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-02-17 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PÎSLARU NICOLETA-ANDREEA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 73 890 | 12 981 | 0 | 0 | 58 051 | 58 051 | 1 |
| 2024 | 52 300 | 1 785 | 20 601 | 0 | 50 097 | 45 069 | 1 |
| 2023 | 108 410 | 13 581 | 10 955 | 0 | 44 742 | 43 285 | 0 |
| 2022 | 78 460 | 54 616 | 2 612 | 0 | 57 468 | 54 856 | 1 |
| 2021 | 88 160 | 21 567 | 4 997 | 0 | 30 400 | 25 403 | 1 |
| 2020 | 80 010 | 13 486 | 16 516 | 0 | 20 353 | 3 837 | 1 |
| 2019 | 63 770 | -12 885 | 21 233 | 0 | 11 584 | -9 649 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NICO TOP CONSTRUCT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4291 Rev. 2 (echivalent: 4291 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Construcții hidrotehnice |
| Descriere Activitate | Construcții hidrotehnice |
| Cod CAEN principal | 42 Construcții hidrotehnice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări de geniu civil |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Argeş , domeniul 4291: Construcții hidrotehnice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (42), poziții apropiate de locul 100 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EN ELECTRIC PROIECT OFFICE SRL – locul 96, 67,27 mil. lei, Bucureşti
- FEROTERRA SRL – locul 96, 10,14 mil. lei, Sibiu
- CRISTALIN PROJECT MANAGEMENT SRL – locul 96, 5,01 mil. lei, Bucureşti
- HESTIA STYLE SRL – locul 96, 1,73 mil. lei, Iaşi
- PROFI WASS 2014 SRL – locul 96, 126.940 lei, Satu Mare
- VALAH CONSTRUCT GRUP SRL – locul 97, 66,94 mil. lei, Argeş
- TRANS AR TRUST INSTALAŢII S.R.L. – locul 97, 10,09 mil. lei, Arad
- B.A.M.A. GRUP SRL – locul 97, 4,86 mil. lei, Bacău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NICO TOP CONSTRUCT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NICO TOP CONSTRUCT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NICO TOP CONSTRUCT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 50.097 |
| Stocuri | 9.790 |
| Creante | 28.686 |
| Disponibilitati | 11.621 |
| Cheltuieli in avans | 15.573 |
| Datorii | 20.601 |
| Capitaluri proprii | 45.069 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 52.300 |
| Venituri totale | 52.300 |
| Cheltuieli totale | 49.992 |
| Profit brut | 2.308 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.785 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 44.742 |
| Stocuri | 7.991 |
| Creante | 6.445 |
| Disponibilitati | 30.306 |
| Cheltuieli in avans | 9.498 |
| Datorii | 10.955 |
| Capitaluri proprii | 43.285 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 108.410 |
| Venituri totale | 108.410 |
| Cheltuieli totale | 93.745 |
| Profit brut | 14.665 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.581 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 57.468 |
| Stocuri | 6.515 |
| Creante | 48.926 |
| Disponibilitati | 2.027 |
| Datorii | 2.612 |
| Capitaluri proprii | 54.856 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 78.460 |
| Venituri totale | 78.799 |
| Cheltuieli totale | 22.419 |
| Profit brut | 56.380 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 54.616 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 30.400 |
| Stocuri | 4.419 |
| Creante | 23.829 |
| Disponibilitati | 2.152 |
| Datorii | 4.997 |
| Capitaluri proprii | 25.403 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 88.160 |
| Venituri totale | 88.675 |
| Cheltuieli totale | 66.221 |
| Profit brut | 22.454 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.567 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 20.353 |
| Stocuri | 4.419 |
| Creante | 10.089 |
| Disponibilitati | 5.845 |
| Datorii | 16.516 |
| Capitaluri proprii | 3.837 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 80.010 |
| Venituri totale | 80.010 |
| Cheltuieli totale | 65.776 |
| Profit brut | 14.234 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 13.486 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 11.584 |
| Stocuri | 3.676 |
| Creante | 7.569 |
| Disponibilitati | 339 |
| Datorii | 21.233 |
| Capitaluri proprii | -9.649 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 63.770 |
| Venituri totale | 63.770 |
| Cheltuieli totale | 76.017 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 12.247 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 12.885 |
| Active circulante | 12.534 |
| Stocuri | 3.675 |
| Creante | 7.569 |
| Disponibilitati | 1.290 |
| Datorii | 9.298 |
| Capitaluri proprii | 3.236 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 52.300 |
| Venituri totale | 52.300 |
| Cheltuieli totale | 49.204 |
| Profit brut | 3.096 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 2.573 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 13.845 |
| Stocuri | 195 |
| Creante | 5.985 |
| Disponibilitati | 7.665 |
| Datorii | 13.182 |
| Capitaluri proprii | 663 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 78.635 |
| Venituri totale | 78.638 |
| Cheltuieli totale | 76.925 |
| Profit brut | 1.713 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 463 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 8.633 |
| Stocuri | 195 |
| Creante | 103 |
| Disponibilitati | 8.335 |
| Datorii | 1.289 |
| Capitaluri proprii | 7.344 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 31.600 |
| Venituri totale | 31.600 |
| Cheltuieli totale | 23.824 |
| Profit brut | 7.776 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.144 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |