NEL & ERIKA FOREST SRL – CUI 35667326
Pe scurt
NEL & ERIKA FOREST SRL are CUI 35667326, număr de înregistrare J30/183/2016 și sediul în Sat Botiz, Comuna Botiz, județul Satu Mare. Activitatea principală declarată: CAEN 4673 – Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 81.998 lei, o pierdere netă de 2.573 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 15.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | NEL & ERIKA FOREST SRL |
| CUI | 35667326 |
| Nr. Reg. Com. | J30/183/2016 |
| EUID | ROONRC.J30/183/2016 |
| CAEN | 4673 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 15.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-02-17 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| VIRASTĂU IOAN CRISTINEL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 81 998 | -2 573 | 59 767 | 0 | 24 435 | -35 332 | 1 |
| 2024 | 102 260 | 27 777 | 45 580 | 0 | 12 821 | -32 759 | 1 |
| 2023 | 85 882 | -19 023 | 71 014 | 0 | 10 478 | -60 536 | 2 |
| 2022 | 133 280 | -10 986 | 112 083 | 0 | 569 | -111 514 | 1 |
| 2021 | 103 136 | 12 594 | 100 916 | 0 | 388 | -100 528 | 1 |
| 2020 | 77 675 | -15 136 | 154 223 | 0 | 50 976 | -113 122 | 1 |
| 2019 | 76 420 | -35 784 | 131 699 | 0 | 33 712 | -97 987 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises81 998 lei
-20%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NEL & ERIKA FOREST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4673 Rev. 2 (echivalent: 4673 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Descriere Activitate | Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Cod CAEN principal | 46 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu ridicata cu excepția comerțului cu autovehicule și motociclete |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Satu Mare , domeniul 4673: Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (46), poziții apropiate de locul 937 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- CONSENS SRL – locul 933, 6,04 mil. lei, Covasna
- STONE COLLECTION SRL – locul 933, 4,15 mil. lei, Cluj
- FUSION MED S.R.L. – locul 933, 1,24 mil. lei, Cluj
- FLORIN AMAN S.R.L. – locul 933, 83.469 lei, Dâmboviţa
- AKNEL EQUIPMENTS S.R.L. – locul 933, 63.570 lei, Mureş
- PEPITA MARIA IMPEX SRL – locul 933, 59.558 lei, Prahova
- ALIDOR FERESTRE EXPORT S.R.L. – locul 934, 6,03 mil. lei, Cluj
- URSOAIA GROUP SRL – locul 934, 4,15 mil. lei, Alba
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NEL & ERIKA FOREST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NEL & ERIKA FOREST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NEL & ERIKA FOREST SRL"
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2021-04-14 |
| Data reactivare | 2021-05-25 |
| Data publicare | 2021-04-21 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 12.821 |
| Stocuri | 2.106 |
| Disponibilitati | 10.715 |
| Datorii | 45.580 |
| Capitaluri proprii | -32.759 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 102.260 |
| Venituri totale | 102.260 |
| Cheltuieli totale | 73.461 |
| Profit brut | 28.799 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 27.777 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 10.478 |
| Stocuri | 9.267 |
| Disponibilitati | 1.211 |
| Datorii | 71.014 |
| Capitaluri proprii | -60.536 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 85.882 |
| Venituri totale | 85.882 |
| Cheltuieli totale | 104.046 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 18.164 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 19.023 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 569 |
| Stocuri | 156 |
| Disponibilitati | 413 |
| Datorii | 112.083 |
| Capitaluri proprii | -111.514 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 133.280 |
| Venituri totale | 133.280 |
| Cheltuieli totale | 142.933 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 9.653 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 10.986 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 388 |
| Disponibilitati | 388 |
| Datorii | 100.916 |
| Capitaluri proprii | -100.528 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 103.136 |
| Venituri totale | 103.136 |
| Cheltuieli totale | 89.511 |
| Profit brut | 13.625 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 12.594 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 50.976 |
| Stocuri | 47.749 |
| Disponibilitati | 3.227 |
| Datorii | 154.223 |
| Venituri in avans | 9.875 |
| Capitaluri proprii | -113.122 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 77.675 |
| Venituri totale | 77.675 |
| Cheltuieli totale | 92.076 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.401 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 15.136 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 33.712 |
| Stocuri | 32.813 |
| Disponibilitati | 899 |
| Datorii | 131.699 |
| Capitaluri proprii | -97.987 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 76.420 |
| Venituri totale | 76.420 |
| Cheltuieli totale | 111.440 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 35.020 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 35.784 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.013 |
| Active circulante | 17.197 |
| Stocuri | 14.325 |
| Disponibilitati | 2.872 |
| Datorii | 80.412 |
| Capitaluri proprii | -62.202 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 59.182 |
| Venituri totale | 59.182 |
| Cheltuieli totale | 141.505 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 82.323 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 82.938 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 3.037 |
| Active circulante | 4.146 |
| Stocuri | 2.571 |
| Disponibilitati | 1.575 |
| Datorii | 66.723 |
| Capitaluri proprii | -59.540 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 92.471 |
| Venituri totale | 92.471 |
| Cheltuieli totale | 147.285 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 54.814 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 56.013 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active circulante | 7.152 |
| Stocuri | 5.606 |
| Disponibilitati | 1.546 |
| Datorii | 10.679 |
| Capitaluri proprii | -3.527 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 44.529 |
| Venituri totale | 44.529 |
| Cheltuieli totale | 47.986 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.457 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 3.727 |
| Nr. salariati | 2 |