N&J TRADING S.R.L. – CUI 15411934
Informativ
N&J TRADING S.R.L. are CUI 15411934, număr de înregistrare J30/370/2003 și sediul în Municipiul Carei, județul Satu Mare. Activitatea principală declarată: CAEN 4932 – Transporturi cu taxiuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 363.713 lei, un profit net de 57.096 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | N&J TRADING S.R.L. |
| CUI | 15411934 |
| Nr. Reg. Com. | J30/370/2003 |
| EUID | ROONRC.J30/370/2003 |
| CAEN | 4932 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-05-07 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PONGRACZ TIMEA SIDONIA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 363 713 | 57 096 | 42 750 | 15 717 | 94 206 | 67 173 | 3 |
| 2024 | 280 503 | 4 937 | 74 345 | 36 808 | 47 614 | 10 077 | 3 |
| 2023 | 263 238 | 4 910 | 82 709 | 57 899 | 29 950 | 5 140 | 3 |
| 2022 | 288 366 | 34 947 | 11 092 | 793 | 192 952 | 182 653 | 3 |
| 2021 | 292 205 | 39 629 | 5 670 | 3 193 | 150 183 | 147 706 | 4 |
| 2020 | 273 741 | 104 995 | 10 767 | 14 129 | 104 715 | 108 077 | 2 |
| 2019 | 170 879 | 57 330 | 7 719 | 21 217 | 103 185 | 116 692 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “N&J TRADING S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4932 Rev. 2 (echivalent: 4932 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Descriere Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi cu taxiuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Satu Mare , domeniul 4932: Transporturi cu taxiuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 202 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PRO - LOG MAIALEX SRL – locul 198, 52,03 mil. lei, Bihor
- GEDY TRANS INTERNATIONAL SRL – locul 198, 3,86 mil. lei, Bucureşti
- PUŞCĂU LOGISTIC S.R.L. – locul 198, 2,05 mil. lei, Bihor
- SASHA & DARIUS TAXI S.R.L. – locul 198, 595.705 lei, Satu Mare
- VERY S CONF SRL – locul 198, 366.672 lei, Bacău
- TAUROS SRL – locul 199, 51,99 mil. lei, Arad
- DRIMO INTER TRANS SRL – locul 199, 3,84 mil. lei, Ilfov
- ASTRA TRANSPORT SHUTTLE S.R.L. – locul 199, 2,01 mil. lei, Argeş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „N&J TRADING S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „N&J TRADING S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „N&J TRADING S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 36.808 |
| Active circulante | 47.614 |
| Stocuri | 20.403 |
| Creante | 15.528 |
| Disponibilitati | 11.683 |
| Datorii | 74.345 |
| Capitaluri proprii | 10.077 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 280.503 |
| Venituri totale | 288.927 |
| Cheltuieli totale | 281.557 |
| Profit brut | 7.370 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.937 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 57.899 |
| Active circulante | 29.950 |
| Stocuri | 20.712 |
| Creante | 33 |
| Disponibilitati | 9.205 |
| Datorii | 82.709 |
| Capitaluri proprii | 5.140 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 263.238 |
| Venituri totale | 263.238 |
| Cheltuieli totale | 255.749 |
| Profit brut | 7.489 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.910 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 793 |
| Active circulante | 192.952 |
| Stocuri | 19.814 |
| Disponibilitati | 173.138 |
| Datorii | 11.092 |
| Capitaluri proprii | 182.653 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 288.366 |
| Venituri totale | 288.366 |
| Cheltuieli totale | 250.968 |
| Profit brut | 37.398 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 34.947 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 3.193 |
| Active circulante | 150.183 |
| Stocuri | 7.172 |
| Creante | 2.157 |
| Disponibilitati | 140.854 |
| Datorii | 5.670 |
| Capitaluri proprii | 147.706 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 292.205 |
| Venituri totale | 292.205 |
| Cheltuieli totale | 250.005 |
| Profit brut | 42.200 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 39.629 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 14.129 |
| Active circulante | 104.715 |
| Stocuri | 14.085 |
| Creante | 1.110 |
| Disponibilitati | 89.520 |
| Datorii | 10.767 |
| Capitaluri proprii | 108.077 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 273.741 |
| Venituri totale | 277.594 |
| Cheltuieli totale | 170.041 |
| Profit brut | 107.553 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 104.995 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 21.217 |
| Active circulante | 103.185 |
| Stocuri | 104 |
| Creante | 420 |
| Disponibilitati | 102.661 |
| Cheltuieli in avans | 9 |
| Datorii | 7.719 |
| Capitaluri proprii | 116.692 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 170.879 |
| Venituri totale | 178.396 |
| Cheltuieli totale | 118.600 |
| Profit brut | 59.796 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 57.330 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 30.301 |
| Active circulante | 37.160 |
| Stocuri | 3.574 |
| Disponibilitati | 33.586 |
| Cheltuieli in avans | 3.027 |
| Datorii | 11.126 |
| Capitaluri proprii | 59.362 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 184.049 |
| Venituri totale | 207.987 |
| Cheltuieli totale | 135.883 |
| Profit brut | 72.104 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 70.025 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 2.530 |
| Stocuri | 2.584 |
| Disponibilitati | -54 |
| Cheltuieli in avans | 9 |
| Datorii | 13.202 |
| Capitaluri proprii | -10.663 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 209.088 |
| Venituri totale | 210.456 |
| Cheltuieli totale | 235.289 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 24.833 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 24.833 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 24.487 |
| Stocuri | 3.179 |
| Disponibilitati | 21.308 |
| Cheltuieli in avans | 9 |
| Datorii | 10.327 |
| Capitaluri proprii | 14.169 |
| Capital social | 220 |
| Cifra de afaceri | 349.715 |
| Venituri totale | 352.494 |
| Cheltuieli totale | 296.719 |
| Profit brut | 55.775 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 53.496 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |