VERY S CONF SRL – CUI 4831886
Informativ
VERY S CONF SRL are CUI 4831886, număr de înregistrare J04/1759/1993 și sediul în Municipiul Oneşti, județul Bacău. Activitatea principală declarată: CAEN 4932 – Transporturi cu taxiuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 366.672 lei, un profit net de 44.946 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 24.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | VERY S CONF SRL |
| CUI | 4831886 |
| Nr. Reg. Com. | J04/1759/1993 |
| EUID | ROONRC.J04/1759/1993 |
| CAEN | 4932 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 24.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-10-18 (33 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| STANCIU VIRGINICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 366 672 | 44 946 | 700 045 | 1 319 906 | 59 597 | 679 458 | 1 |
| 2024 | 321 351 | 17 689 | 443 741 | 1 024 521 | 53 732 | 634 512 | 1 |
| 2023 | 419 526 | 1 458 | 1 027 224 | 1 591 246 | 52 801 | 616 823 | 1 |
| 2022 | 488 904 | 29 574 | 978 974 | 1 580 403 | 46 741 | 648 170 | 2 |
| 2021 | 415 773 | 17 803 | 965 174 | 1 533 752 | 50 894 | 619 472 | 2 |
| 2020 | 284 444 | 10 445 | 835 798 | 1 397 713 | 39 754 | 601 669 | 2 |
| 2019 | 438 886 | 19 870 | 1 454 212 | 1 935 713 | 100 724 | 582 225 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “VERY S CONF SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4932 Rev. 2 (echivalent: 4932 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Descriere Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi cu taxiuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bacău , domeniul 4932: Transporturi cu taxiuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 198 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EU RO SPEED SRL – locul 194, 52,43 mil. lei, Arad
- RAPID TRANS AMI SRL – locul 194, 3,97 mil. lei, Bucureşti
- SUPER TRANS CO SRL – locul 194, 2,08 mil. lei, Bucureşti
- CMC COMIMEX S.R.L. – locul 194, 606.112 lei, Ilfov
- LUPEAN TAXI S.R.L. – locul 194, 374.336 lei, Alba
- TRAMAR SA – locul 195, 52,43 mil. lei, Covasna
- TAB AUTO TRANS S.R.L. – locul 195, 3,92 mil. lei, Bacău
- GEOVIOTRANS S.R.L. – locul 195, 2,07 mil. lei, Suceava
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „VERY S CONF SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „VERY S CONF SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „VERY S CONF SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.024.521 |
| Active circulante | 53.732 |
| Stocuri | 22.013 |
| Creante | 29.215 |
| Disponibilitati | 2.504 |
| Datorii | 443.741 |
| Capitaluri proprii | 634.512 |
| Capital social | 407.200 |
| Cifra de afaceri | 321.351 |
| Venituri totale | 321.351 |
| Cheltuieli totale | 298.998 |
| Profit brut | 22.353 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.689 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.591.246 |
| Active circulante | 52.801 |
| Stocuri | 24.021 |
| Creante | 28.749 |
| Disponibilitati | 31 |
| Datorii | 1.027.224 |
| Capitaluri proprii | 616.823 |
| Capital social | 407.200 |
| Cifra de afaceri | 419.526 |
| Venituri totale | 419.526 |
| Cheltuieli totale | 413.957 |
| Profit brut | 5.569 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.458 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.580.403 |
| Active circulante | 46.741 |
| Stocuri | 24.021 |
| Creante | 18.557 |
| Disponibilitati | 4.163 |
| Datorii | 978.974 |
| Capitaluri proprii | 648.170 |
| Capital social | 407.200 |
| Cifra de afaceri | 488.904 |
| Venituri totale | 488.904 |
| Cheltuieli totale | 455.028 |
| Profit brut | 33.876 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.574 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.533.752 |
| Active circulante | 50.894 |
| Stocuri | 24.021 |
| Creante | 17.587 |
| Disponibilitati | 9.286 |
| Datorii | 965.174 |
| Capitaluri proprii | 619.472 |
| Capital social | 407.200 |
| Cifra de afaceri | 415.773 |
| Venituri totale | 420.312 |
| Cheltuieli totale | 398.600 |
| Profit brut | 21.712 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.803 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.397.713 |
| Active circulante | 39.754 |
| Stocuri | 27.484 |
| Creante | 10.613 |
| Disponibilitati | 1.657 |
| Datorii | 835.798 |
| Capitaluri proprii | 601.669 |
| Capital social | 407.200 |
| Cifra de afaceri | 284.444 |
| Venituri totale | 285.518 |
| Cheltuieli totale | 272.219 |
| Profit brut | 13.299 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 10.445 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.935.713 |
| Active circulante | 100.724 |
| Stocuri | 24.021 |
| Creante | 76.585 |
| Disponibilitati | 118 |
| Datorii | 1.454.212 |
| Capitaluri proprii | 582.225 |
| Capital social | 407.200 |
| Cifra de afaceri | 438.886 |
| Venituri totale | 438.886 |
| Cheltuieli totale | 414.627 |
| Profit brut | 24.259 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 19.870 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 1.825.751 |
| Active circulante | 102.629 |
| Stocuri | 24.021 |
| Creante | 73.731 |
| Disponibilitati | 4.877 |
| Datorii | 1.366.026 |
| Capitaluri proprii | 562.354 |
| Capital social | 407.200 |
| Cifra de afaceri | 489.889 |
| Venituri totale | 515.901 |
| Cheltuieli totale | 477.296 |
| Profit brut | 38.605 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 33.578 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 1.600.251 |
| Active circulante | 137.593 |
| Stocuri | 24.021 |
| Creante | 105.464 |
| Disponibilitati | 8.108 |
| Datorii | 1.209.068 |
| Capitaluri proprii | 528.776 |
| Capital social | 407.200 |
| Cifra de afaceri | 541.958 |
| Venituri totale | 542.364 |
| Cheltuieli totale | 528.586 |
| Profit brut | 13.778 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 11.574 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 1.622.858 |
| Active circulante | 57.875 |
| Stocuri | 32.536 |
| Creante | 22.328 |
| Disponibilitati | 3.011 |
| Datorii | 1.163.531 |
| Capitaluri proprii | 517.202 |
| Capital social | 407.200 |
| Cifra de afaceri | 465.032 |
| Venituri totale | 474.606 |
| Cheltuieli totale | 464.356 |
| Profit brut | 10.250 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 8.610 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |