MV GRUP CONSTRUCT SRL – CUI 16581910
Pe scurt
MV GRUP CONSTRUCT SRL are CUI 16581910, număr de înregistrare J2004011007403 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4333 – Lucrări de pardosire și placare a pereților. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 7.112.475 lei, un profit net de 1.291.539 lei și un număr mediu de 14 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 23.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MV GRUP CONSTRUCT SRL |
| CUI | 16581910 |
| Nr. Reg. Com. | J2004011007403 |
| EUID | ROONRC.J40/11007/2004 |
| CAEN | 4333 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 23.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2004-07-08 (22 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7 112 475 | 1 291 539 | 4 513 670 | 1 795 027 | 3 973 749 | 1 302 487 | 14 |
| 2024 | 6 892 088 | 1 074 906 | 5 008 590 | 1 951 177 | 4 103 106 | 1 092 941 | 14 |
| 2023 | 9 038 164 | 1 456 282 | 2 819 958 | 1 864 914 | 5 374 379 | 4 424 042 | 12 |
| 2022 | 9 119 394 | 1 810 654 | 5 135 758 | 1 673 150 | 6 438 112 | 2 967 760 | 12 |
| 2021 | 5 584 978 | 604 723 | 1 135 838 | 1 788 813 | 3 651 948 | 4 321 290 | 12 |
| 2020 | 6 494 176 | 542 635 | 765 132 | 1 939 825 | 3 155 817 | 4 343 659 | 15 |
| 2019 | 7 523 662 | 1 387 714 | 1 377 751 | 2 125 995 | 4 318 152 | 5 062 104 | 16 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises7 112 475 lei
3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MV GRUP CONSTRUCT SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4333 Rev. 2 (echivalent: 4333 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de pardosire și placare a pereților |
| Descriere Activitate | Lucrări de pardosire și placare a pereților |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de pardosire și placare a pereților |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Bucureşti , domeniul 4333: Lucrări de pardosire și placare a pereților
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 43 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BK TECHNIK SRL – locul 39, 79,46 mil. lei, Bucureşti
- STEEL MARCONSTRUCT SRL – locul 39, 59,10 mil. lei, Tulcea
- ROMSIT CONSTRUCT SRL – locul 39, 29,93 mil. lei, Galaţi
- LIR GROUP INVESTMENTS SRL – locul 39, 10,57 mil. lei, Bucureşti
- ALUMRO EXPERT SRL – locul 39, 8,44 mil. lei, Bucureşti
- PARDVEST SRL – locul 39, 8,29 mil. lei, Bihor
- SMG LIFT SRL – locul 39, 5,77 mil. lei, Iaşi
- T.G.O. CONSTRUCT S.R.L. – locul 39, 4,65 mil. lei, Bacău
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MV GRUP CONSTRUCT SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MV GRUP CONSTRUCT SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MV GRUP CONSTRUCT SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.951.177 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.103.106 |
| Stocuri | 1.246.053 |
| Creante | 1.575.820 |
| Casa si conturi la banci | 1.281.233 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 47.248 |
| DATORII | 5.008.590 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.092.941 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.892.088 |
| VENITURI TOTALE | 6.924.258 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.640.199 |
| Profitul brut | 1.284.059 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.074.906 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.864.914 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.374.379 |
| Stocuri | 1.311.453 |
| Creante | 2.951.557 |
| Casa si conturi la banci | 1.111.369 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 36.530 |
| DATORII | 2.819.958 |
| PROVIZIOANE | 31.823 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.424.042 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.038.164 |
| VENITURI TOTALE | 9.129.277 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.473.473 |
| Profitul brut | 1.655.804 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.456.282 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.673.150 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.438.112 |
| Stocuri | 2.792.872 |
| Creante | 3.047.936 |
| Casa si conturi la banci | 597.304 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 34.572 |
| DATORII | 5.135.758 |
| PROVIZIOANE | 42.316 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.967.760 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.119.394 |
| VENITURI TOTALE | 9.180.070 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.076.523 |
| Profitul brut | 2.103.547 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.810.654 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.788.813 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.651.948 |
| Stocuri | 1.291.363 |
| Creante | 1.635.048 |
| Casa si conturi la banci | 725.537 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 32.550 |
| DATORII | 1.135.838 |
| VENITURI IN AVANS | 1.357 |
| PROVIZIOANE | 14.826 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.321.290 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.584.978 |
| VENITURI TOTALE | 5.628.299 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.927.244 |
| Profitul brut | 701.055 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 604.723 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.939.825 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.155.817 |
| Stocuri | 883.688 |
| Creante | 1.639.543 |
| Casa si conturi la banci | 632.586 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.957 |
| DATORII | 765.132 |
| VENITURI IN AVANS | 2.982 |
| PROVIZIOANE | 14.826 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.343.659 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.494.176 |
| VENITURI TOTALE | 6.519.828 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.885.387 |
| Profitul brut | 634.441 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 542.635 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.125.995 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.318.152 |
| Stocuri | 761.196 |
| Creante | 3.003.814 |
| Casa si conturi la banci | 553.142 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.285 |
| DATORII | 1.377.751 |
| VENITURI IN AVANS | 4.604 |
| PROVIZIOANE | 29.973 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.062.104 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.523.662 |
| VENITURI TOTALE | 7.759.596 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.143.049 |
| Profitul brut | 1.616.547 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.387.714 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.903.734 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.862.406 |
| Stocuri | 1.292.296 |
| Creante | 1.878.091 |
| Casa si conturi la banci | 692.019 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 25.370 |
| DATORII | 1.118.318 |
| VENITURI IN AVANS | 6.229 |
| PROVIZIOANE | 29.973 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.636.990 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.844.757 |
| VENITURI TOTALE | 7.180.926 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.199.643 |
| Profitul brut | 1.981.283 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.867.932 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.012.846 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.928.401 |
| Stocuri | 1.149.035 |
| Creante | 2.144.704 |
| Casa si conturi la banci | -365.338 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 46.975 |
| DATORII | 1.193.009 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.795.213 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.586.706 |
| VENITURI TOTALE | 4.675.549 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.843.344 |
| Profitul brut | 832.205 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 709.870 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.068.588 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.444.170 |
| Stocuri | 874.343 |
| Creante | 1.745.493 |
| Casa si conturi la banci | -175.666 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 67.266 |
| DATORII | 990.039 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.589.985 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.109.200 |
| VENITURI TOTALE | 5.179.806 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.357.343 |
| Profitul brut | 822.463 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 685.730 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |