MRV IT S.R.L. – CUI 39290058
Pe scurt
MRV IT S.R.L. are CUI 39290058, număr de înregistrare J2018001792127 și sediul în Municipiul Cluj-Napoca, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 399.362 lei, un profit net de 271.475 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 05.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MRV IT S.R.L. |
| CUI | 39290058 |
| Nr. Reg. Com. | J2018001792127 |
| EUID | ROONRC.J12/1792/2018 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 05.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2018-05-04 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 399 362 | 271 475 | 12 415 | 42 298 | 527 726 | 557 609 | 1 |
| 2024 | 453 371 | 392 906 | 12 494 | 177 | 405 463 | 393 146 | 1 |
| 2023 | 257 796 | 210 144 | 6 686 | 2 301 | 214 770 | 210 385 | 1 |
| 2022 | 291 818 | 254 896 | 45 752 | 4 425 | 296 464 | 255 137 | 1 |
| 2021 | 29 625 | 28 394 | 913 | 0 | 37 271 | 36 358 | 0 |
| 2020 | 1 400 | 1 358 | 42 | 0 | 8 006 | 7 964 | 0 |
| 2019 | 7 500 | 7 060 | 0 | 0 | 6 606 | 6 606 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises399 362 lei
-12%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MRV IT S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5808 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- XAISOFT S.R.L. – locul 5804, 399.557 lei, Bihor
- ZAZZ SOFTWARE S.R.L. – locul 5804, 12.500 lei, Bucureşti
- INNOBIT SOFTWARE S.R.L. – locul 5805, 399.549 lei, Iaşi
- ELEARNING START S.R.L. – locul 5805, 12.365 lei, Arad
- ACU SOFTWARE SERVICES S.R.L. – locul 5806, 399.518 lei, Cluj
- ADEOTEK SOFTWARE S.R.L. – locul 5806, 12.039 lei, Bucureşti
- NORMEDSPACE TECH S.R.L. – locul 5807, 399.503 lei, Bucureşti
- ELGINJAS INNOVATIVE SYSTEMS S.R.L. – locul 5807, 11.570 lei, Satu Mare
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MRV IT S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MRV IT S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MRV IT S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 177 |
| Active circulante | 405.463 |
| Creante | 175.299 |
| Disponibilitati | 230.164 |
| Datorii | 12.494 |
| Capitaluri proprii | 393.146 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 453.371 |
| Venituri totale | 472.408 |
| Cheltuieli totale | 65.909 |
| Profit brut | 406.499 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 392.906 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.301 |
| Active circulante | 214.770 |
| Creante | 192.780 |
| Disponibilitati | 21.990 |
| Datorii | 6.686 |
| Capitaluri proprii | 210.385 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 257.796 |
| Venituri totale | 257.938 |
| Cheltuieli totale | 45.391 |
| Profit brut | 212.547 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 210.144 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 4.425 |
| Active circulante | 296.464 |
| Creante | 294.664 |
| Disponibilitati | 1.800 |
| Datorii | 45.752 |
| Capitaluri proprii | 255.137 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 291.818 |
| Venituri totale | 291.852 |
| Cheltuieli totale | 30.960 |
| Profit brut | 260.892 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 254.896 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 37.271 |
| Creante | 29.615 |
| Disponibilitati | 7.656 |
| Datorii | 913 |
| Capitaluri proprii | 36.358 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 29.625 |
| Venituri totale | 29.625 |
| Cheltuieli totale | 360 |
| Profit brut | 29.265 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 28.394 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 8.006 |
| Creante | 750 |
| Disponibilitati | 7.256 |
| Datorii | 42 |
| Capitaluri proprii | 7.964 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.400 |
| Venituri totale | 1.400 |
| Profit brut | 1.400 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.358 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 6.606 |
| Disponibilitati | 6.606 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 6.606 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 7.500 |
| Venituri totale | 9.500 |
| Cheltuieli totale | 2.154 |
| Profit brut | 7.346 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.060 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 346 |
| Creante | 124 |
| Disponibilitati | 222 |
| Datorii | 800 |
| Capitaluri proprii | -454 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 654 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 654 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 654 |