NORMEDSPACE TECH S.R.L. – CUI 44409687
Pe scurt
NORMEDSPACE TECH S.R.L. are CUI 44409687, număr de înregistrare J2021010039406 și sediul în Bucureşti Sectorul 3, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 399.503 lei, un profit net de 241.296 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 27.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | NORMEDSPACE TECH S.R.L. |
| CUI | 44409687 |
| Nr. Reg. Com. | J2021010039406 |
| EUID | ROONRC.J40/10039/2021 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 27.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-06-09 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 399 503 | 241 296 | 1 001 714 | 1 403 850 | 317 393 | 727 411 | 1 |
| 2024 | 402 523 | 250 754 | 380 001 | 421 168 | 444 929 | 486 115 | 1 |
| 2023 | 113 883 | -117 024 | 384 993 | 477 303 | 143 052 | 235 362 | 1 |
| 2022 | 357 076 | 254 702 | 770 | 199 087 | 154 069 | 352 386 | 0 |
| 2021 | 368 063 | 347 484 | 12 818 | 25 143 | 335 359 | 347 684 | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises399 503 lei
-1%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “NORMEDSPACE TECH S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5807 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- WEBCORE SRL – locul 5803, 399.589 lei, Alba
- ASKIT S.R.L. – locul 5803, 12.714 lei, Satu Mare
- XAISOFT S.R.L. – locul 5804, 399.557 lei, Bihor
- ZAZZ SOFTWARE S.R.L. – locul 5804, 12.500 lei, Bucureşti
- INNOBIT SOFTWARE S.R.L. – locul 5805, 399.549 lei, Iaşi
- ELEARNING START S.R.L. – locul 5805, 12.365 lei, Arad
- ACU SOFTWARE SERVICES S.R.L. – locul 5806, 399.518 lei, Cluj
- ADEOTEK SOFTWARE S.R.L. – locul 5806, 12.039 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „NORMEDSPACE TECH S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „NORMEDSPACE TECH S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „NORMEDSPACE TECH S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 421.168 |
| Active circulante | 444.929 |
| Stocuri | 17.557 |
| Creante | 67.832 |
| Disponibilitati | 359.540 |
| Cheltuieli in avans | 19 |
| Datorii | 380.001 |
| Capitaluri proprii | 486.115 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 402.523 |
| Venituri totale | 402.587 |
| Cheltuieli totale | 145.919 |
| Profit brut | 256.668 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 250.754 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 477.303 |
| Active circulante | 143.052 |
| Stocuri | 17.158 |
| Creante | 23.163 |
| Disponibilitati | 102.731 |
| Datorii | 384.993 |
| Capitaluri proprii | 235.362 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 113.883 |
| Venituri totale | 113.955 |
| Cheltuieli totale | 230.011 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 116.056 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 117.024 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 199.087 |
| Active circulante | 154.069 |
| Stocuri | 67.578 |
| Creante | 47.848 |
| Disponibilitati | 38.643 |
| Datorii | 770 |
| Capitaluri proprii | 352.386 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 357.076 |
| Venituri totale | 360.521 |
| Cheltuieli totale | 98.365 |
| Profit brut | 262.156 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 254.702 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |
| Active imobilizate | 25.143 |
| Active circulante | 335.359 |
| Disponibilitati | 335.359 |
| Datorii | 12.818 |
| Capitaluri proprii | 347.684 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 368.063 |
| Venituri totale | 368.290 |
| Cheltuieli totale | 9.985 |
| Profit brut | 358.305 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 347.484 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 0 |