MOONCLOUD S.R.L. – CUI 47907970
Pe scurt
MOONCLOUD S.R.L. are CUI 47907970, număr de înregistrare J2023000747166 și sediul în Municipiul Craiova, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 6210 – Transporturi aeriene dupa grafic. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 398.463 lei, un profit net de 271.634 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MOONCLOUD S.R.L. |
| CUI | 47907970 |
| Nr. Reg. Com. | J2023000747166 |
| EUID | ROONRC.J2023000747166 |
| CAEN | 6210 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2023-03-29 (3 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PIȚIGOI ION- ALEXANDRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 398 463 | 271 634 | 33 183 | 0 | 305 047 | 271 874 | 2 |
| 2024 | 381 289 | 254 812 | 16 221 | 0 | 271 273 | 255 052 | 2 |
| 2023 | 279 256 | 236 075 | 5 919 | 0 | 242 194 | 236 275 | 1 |
Statistics
Commercial networks and enterprises398 463 lei
5%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MOONCLOUD S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6210 Rev. 0 (echivalent: 6210 Rev. 1, 6210 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Descriere Activitate | Transporturi aeriene dupa grafic |
| Cod CAEN principal | 62 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Dolj , domeniul 6210: Transporturi aeriene dupa grafic
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (62), poziții apropiate de locul 5821 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- MAGTECH SOLUTIONS SRL – locul 5817, 398.798 lei, Vrancea
- ALTSYS SRL – locul 5817, 8.955 lei, Brăila
- MINDFUL DESIGN S.R.L. – locul 5818, 398.767 lei, Bucureşti
- LOOSE COUPLING S.R.L. – locul 5818, 8.678 lei, Argeş
- ARIMO SOLUTIONS & SERVICES S.R.L. – locul 5819, 398.668 lei, Bucureşti
- SOUNDCODE S.R.L. – locul 5819, 8.537 lei, Harghita
- SANGALL SOFTWARE S.R.L. – locul 5820, 398.520 lei, Iaşi
- ATEM S.R.L. – locul 5820, 8.484 lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MOONCLOUD S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MOONCLOUD S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MOONCLOUD S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 271.273 |
| Creante | 234.613 |
| Disponibilitati | 36.660 |
| Datorii | 16.221 |
| Capitaluri proprii | 255.052 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 381.289 |
| Venituri totale | 381.289 |
| Cheltuieli totale | 115.038 |
| Profit brut | 266.251 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 254.812 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active circulante | 242.194 |
| Creante | 66.000 |
| Disponibilitati | 176.194 |
| Datorii | 5.919 |
| Capitaluri proprii | 236.275 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 279.256 |
| Venituri totale | 279.256 |
| Cheltuieli totale | 40.389 |
| Profit brut | 238.867 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 236.075 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |