MOLNUS & M S.R.L. – CUI 44572195
Pe scurt
MOLNUS & M S.R.L. are CUI 44572195, număr de înregistrare J26/1123/2021 și sediul în Sat Chibed, Comuna Chibed, județul Mureş. Activitatea principală declarată: CAEN 4932 – Transporturi cu taxiuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 219.192 lei, un profit net de 14.783 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MOLNUS & M S.R.L. |
| CUI | 44572195 |
| Nr. Reg. Com. | J26/1123/2021 |
| EUID | ROONRC.J26/1123/2021 |
| CAEN | 4932 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2021-07-09 (5 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 219 192 | 14 783 | 9 580 | 0 | 50 843 | 42 225 | 2 |
| 2024 | 199 195 | 54 199 | 4 490 | 0 | 58 734 | 54 439 | 1 |
| 2023 | 189 644 | 70 400 | 5 865 | 0 | 75 287 | 70 640 | 1 |
| 2022 | 98 764 | 25 526 | 3 213 | 0 | 28 542 | 25 726 | 1 |
| 2021 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises219 192 lei
10%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MOLNUS & M S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4932 Rev. 2 (echivalent: 4932 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Descriere Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi cu taxiuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Mureş , domeniul 4932: Transporturi cu taxiuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 352 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- AGRO MINERAL RWS S.R.L. – locul 348, 31,90 mil. lei, Arad
- VIO-TRANS SERV SRL – locul 348, 1,55 mil. lei, Iaşi
- ZUP TRANSPORT S.R.L. – locul 348, 965.589 lei, Bucureşti
- LYN TOP CARS S.R.L. – locul 348, 374.453 lei, Bucureşti
- RENADA HOME S.R.L. – locul 348, 222.496 lei, Galaţi
- MORALIS GRAINS S.R.L. – locul 349, 31,79 mil. lei, Galaţi
- NITU COMPANI SRL – locul 349, 1,55 mil. lei, Vâlcea
- LUKAFLO 2021 S.R.L. – locul 349, 964.038 lei, Sibiu
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MOLNUS & M S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MOLNUS & M S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MOLNUS & M S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 58.734 |
| Disponibilitati | 58.734 |
| Cheltuieli in avans | 195 |
| Datorii | 4.490 |
| Capitaluri proprii | 54.439 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 199.195 |
| Venituri totale | 199.195 |
| Cheltuieli totale | 143.005 |
| Profit brut | 56.190 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 54.199 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 75.287 |
| Disponibilitati | 75.287 |
| Cheltuieli in avans | 1.218 |
| Datorii | 5.865 |
| Capitaluri proprii | 70.640 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 189.644 |
| Venituri totale | 189.644 |
| Cheltuieli totale | 117.347 |
| Profit brut | 72.297 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 70.400 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 28.542 |
| Disponibilitati | 28.542 |
| Cheltuieli in avans | 397 |
| Datorii | 3.213 |
| Capitaluri proprii | 25.726 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 98.764 |
| Venituri totale | 98.764 |
| Cheltuieli totale | 72.251 |
| Profit brut | 26.513 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 25.526 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |