MITMAVIS FOREST SRL – CUI 27156797
Informativ
MITMAVIS FOREST SRL are CUI 27156797, număr de înregistrare J2010000280119 și sediul în Sat Bozovici, Comuna Bozovici, județul Caraş-Severin. Activitatea principală declarată: CAEN 1623 – Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 35.716 lei, o pierdere netă de 188.051 lei și un număr mediu de 3 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 23.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MITMAVIS FOREST SRL |
| CUI | 27156797 |
| Nr. Reg. Com. | J2010000280119 |
| EUID | ROONRC.J11/280/2010 |
| CAEN | 1623 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 23.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-07-09 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 716 | -188 051 | 98 414 | 110 132 | 64 631 | 76 349 | 3 |
| 2024 | 139 200 | -181 718 | 153 442 | 135 563 | 60 313 | 42 434 | 7 |
| 2023 | 719 476 | 383 110 | 111 104 | 44 503 | 290 753 | 224 152 | 9 |
| 2022 | 923 866 | 61 690 | 281 940 | 69 608 | 53 374 | -158 958 | 8 |
| 2021 | 752 333 | 321 444 | 123 149 | 32 213 | -73 975 | -353 539 | 11 |
| 2020 | 540 080 | -249 844 | 1 240 315 | 44 818 | 709 142 | -674 983 | 10 |
| 2019 | 0 | -113 087 | 477 690 | 0 | 241 179 | -425 139 | 4 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MITMAVIS FOREST SRL”
| Cod CAEN preponderent | 1623 Rev. 2 (echivalent: 1623 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții |
| Descriere Activitate | Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții |
| Cod CAEN principal | 16 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții |
| Descriere activitate (principal) | Prelucrarea lemnului, fabricarea produselor din lemn și plută, cu excepția mobilei; fabricarea articolelor din paie și din alte materiale vegetale împletite |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Caraş-Severin , domeniul 1623: Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (16), poziții apropiate de locul 565 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GHEHORJ 76 SRL – locul 561, 1,20 mil. lei, Maramureş
- PRESTAGRO POTLOGI SRL – locul 561, 95.315 lei, Dâmboviţa
- REMUS LUCA FOREST S.R.L. – locul 561, 78.013 lei, Argeş
- ART.MO.-SAS SRL – locul 561, 40.201 lei, Maramureş
- SUSCATEAM SRL – locul 562, 1,20 mil. lei, Maramureş
- HOME FARM S.R.L. – locul 562, 92.755 lei, Iaşi
- NICU MARTA LEMN S.R.L. – locul 562, 77.535 lei, Cluj
- LEMNILI SRL – locul 562, 38.785 lei, Neamţ
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MITMAVIS FOREST SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MITMAVIS FOREST SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MITMAVIS FOREST SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 135.563 |
| Active circulante | 60.313 |
| Creante | 59.302 |
| Disponibilitati | 1.011 |
| Datorii | 153.442 |
| Capitaluri proprii | 42.434 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 139.200 |
| Venituri totale | 139.200 |
| Cheltuieli totale | 319.596 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 180.396 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 181.718 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 44.503 |
| Active circulante | 290.753 |
| Stocuri | 90.259 |
| Creante | 199.483 |
| Disponibilitati | 1.011 |
| Datorii | 111.104 |
| Capitaluri proprii | 224.152 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 719.476 |
| Venituri totale | 719.476 |
| Cheltuieli totale | 329.531 |
| Profit brut | 389.945 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 383.110 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 69.608 |
| Active circulante | 53.374 |
| Creante | 52.436 |
| Disponibilitati | 938 |
| Datorii | 281.940 |
| Capitaluri proprii | -158.958 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 923.866 |
| Venituri totale | 1.103.534 |
| Cheltuieli totale | 1.032.790 |
| Profit brut | 70.744 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 61.690 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 32.213 |
| Active circulante | -73.975 |
| Creante | -76.544 |
| Disponibilitati | 2.569 |
| Datorii | 123.149 |
| Venituri in avans | 188.628 |
| Capitaluri proprii | -353.539 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 752.333 |
| Venituri totale | 752.333 |
| Cheltuieli totale | 423.366 |
| Profit brut | 328.967 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 321.444 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 44.818 |
| Active circulante | 709.142 |
| Stocuri | 150.343 |
| Creante | 557.208 |
| Disponibilitati | 1.591 |
| Datorii | 1.240.315 |
| Venituri in avans | 188.628 |
| Capitaluri proprii | -674.983 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 540.080 |
| Venituri totale | 540.080 |
| Cheltuieli totale | 784.895 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 244.815 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 249.844 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active circulante | 241.179 |
| Creante | 239.708 |
| Disponibilitati | 1.471 |
| Datorii | 477.690 |
| Venituri in avans | 188.628 |
| Capitaluri proprii | -425.139 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 113.087 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 113.087 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 113.087 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 244.640 |
| Creante | 243.733 |
| Disponibilitati | 907 |
| Datorii | 368.064 |
| Venituri in avans | 188.628 |
| Capitaluri proprii | -312.052 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 214.485 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 214.485 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 214.485 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 111.239 |
| Active circulante | 247.760 |
| Creante | 247.020 |
| Disponibilitati | 740 |
| Datorii | 267.938 |
| Venituri in avans | 188.628 |
| Capitaluri proprii | -97.567 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.045 |
| Venituri totale | 115.628 |
| Cheltuieli totale | 501.079 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 385.451 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 385.461 |
| Nr. salariati | 4 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 293.870 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 417.618 |
| Stocuri | 190.750 |
| Creante | 225.395 |
| Casa si conturi la banci | 1.473 |
| DATORII | 113.067 |
| VENITURI IN AVANS | 310.527 |
| CAPITALURI - TOTAL | 287.894 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 145.458 |
| VENITURI TOTALE | 145.458 |
| CHELTUIELI TOTALE | 328.976 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 183.518 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 183.518 |
| Numar mediu de salariati | 6 |