MIGE PROD SRL
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| ȚUCUDEAN MIRIAM-ANNE | - | România |
| ȚUCUDEAN MARIUS-GEORGE | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11 822 598 | 610 196 | 3 006 770 | — | — | — | 59 |
| 2024 | 12 537 420 | 783 261 | 2 282 736 | 3 297 976 | 2 429 139 | 3 457 215 | 69 |
| 2023 | 14 285 403 | 945 065 | 3 871 421 | 3 880 454 | 2 643 852 | 2 673 954 | 65 |
| 2022 | 17 316 851 | 1 002 321 | 6 766 260 | 4 446 953 | 4 589 279 | 2 291 470 | 78 |
| 2021 | 19 674 618 | 1 471 631 | 7 349 690 | 5 193 651 | 4 894 948 | 2 760 780 | 93 |
| 2020 | 14 344 161 | 313 587 | 8 346 440 | 5 226 789 | 4 694 306 | 1 602 736 | 84 |
| 2019 | 19 104 539 | 756 156 | 6 977 340 | 5 871 976 | 3 119 703 | 2 045 304 | 106 |
| 2018 | 19 087 482 | 1 170 379 | 6 966 222 | 6 723 045 | 2 671 459 | 2 459 127 | 100 |
| 2017 | 18 650 455 | 837 750 | 6 393 491 | 6 980 843 | 2 558 786 | 3 173 413 | 109 |
| 2016 | 19 416 113 | 1 048 914 | 6 878 913 | 7 119 055 | 2 067 347 | 2 335 663 | 114 |
Statistics
Commercial networks and enterprises11 822 598 lei
-6%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MIGE PROD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 3100 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Fabricarea de mobilă |
| Descriere Activitate | Fabricarea de mobilă |
| Cod CAEN principal | 31 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mijlocii , Arad , domeniul 3100: Fabricarea de mobilă
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MIGE PROD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MIGE PROD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MIGE PROD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.297.976 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.429.139 |
| Stocuri | 967.828 |
| Creante | 916.423 |
| Casa si conturi la banci | 544.888 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 12.836 |
| DATORII | 2.282.736 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.457.215 |
| Capital subscris varsat | 12.000 |
| Cifra de afaceri neta | 12.537.420 |
| VENITURI TOTALE | 12.856.240 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.931.038 |
| Profitul brut | 925.202 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 783.261 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 69 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.880.454 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.643.852 |
| Stocuri | 1.128.081 |
| Creante | 1.245.648 |
| Casa si conturi la banci | 270.123 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.069 |
| DATORII | 3.871.421 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.673.954 |
| Capital subscris varsat | 12.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.285.403 |
| VENITURI TOTALE | 14.554.668 |
| CHELTUIELI TOTALE | 13.422.581 |
| Profitul brut | 1.132.087 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 945.065 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.446.953 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.589.279 |
| Stocuri | 1.516.193 |
| Creante | 2.818.105 |
| Casa si conturi la banci | 254.981 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.498 |
| DATORII | 6.766.260 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.291.470 |
| Capital subscris varsat | 12.000 |
| Cifra de afaceri neta | 17.316.851 |
| VENITURI TOTALE | 17.415.751 |
| CHELTUIELI TOTALE | 16.209.271 |
| Profitul brut | 1.206.480 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.002.321 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 78 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.193.651 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.894.948 |
| Stocuri | 1.878.423 |
| Creante | 2.724.549 |
| Casa si conturi la banci | 291.976 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 21.871 |
| DATORII | 7.349.690 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.760.780 |
| Capital subscris varsat | 12.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.674.618 |
| VENITURI TOTALE | 19.826.377 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.083.973 |
| Profitul brut | 1.742.404 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.471.631 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 93 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.226.789 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.694.306 |
| Stocuri | 1.467.451 |
| Creante | 2.450.535 |
| Casa si conturi la banci | 776.320 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.081 |
| DATORII | 8.346.440 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.602.736 |
| Capital subscris varsat | 12.000 |
| Cifra de afaceri neta | 14.344.161 |
| VENITURI TOTALE | 15.203.696 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.766.775 |
| Profitul brut | 436.921 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 313.587 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 84 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 5.871.976 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.119.703 |
| Stocuri | 1.021.901 |
| Creante | 1.819.930 |
| Casa si conturi la banci | 277.872 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.965 |
| DATORII | 6.977.340 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.045.304 |
| Capital subscris varsat | 12.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.104.539 |
| VENITURI TOTALE | 19.480.858 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.498.155 |
| Profitul brut | 982.703 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 756.156 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 106 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.723.045 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.671.459 |
| Stocuri | 931.631 |
| Creante | 1.651.051 |
| Casa si conturi la banci | 88.777 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.845 |
| DATORII | 6.966.222 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.459.127 |
| Capital subscris varsat | 12.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.087.482 |
| VENITURI TOTALE | 19.158.096 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.730.756 |
| Profitul brut | 1.427.340 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.170.379 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 100 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.980.843 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.558.786 |
| Stocuri | 873.952 |
| Creante | 1.562.125 |
| Casa si conturi la banci | 122.709 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 27.275 |
| DATORII | 6.393.491 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.173.413 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.650.455 |
| VENITURI TOTALE | 18.993.348 |
| CHELTUIELI TOTALE | 17.943.398 |
| Profitul brut | 1.049.950 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 837.750 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 109 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.119.055 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.067.347 |
| Stocuri | 1.013.066 |
| Creante | 837.867 |
| Casa si conturi la banci | 216.414 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 28.174 |
| DATORII | 6.878.913 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.335.663 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 19.416.113 |
| VENITURI TOTALE | 19.527.743 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.198.861 |
| Profitul brut | 1.328.882 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.048.914 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 114 |