METALTEX SRL

Cauta alta firma:
METALTEX SRL
CUI: 3219413RegCom: J1992001591023EUID: ROONRC.J1992001591023CAEN: 4777Stare: funcţiuneTVA: DAActiv fiscal: DA
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. MOLIDULUI, NR.45

Denumire METALTEX SRL
CUI 3219413
Nr. Reg. Com. J1992001591023
EUID ROONRC.J1992001591023
CAEN 4777
Forma juridica SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activ fiscal Da
Stare (ONRC) funcţiune
Insolvabilă ANAF Nu
Data înființare 1992-07-08 (34 ani)

Adresa JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. MOLIDULUI, NR.45
Cod Poștal 310230
Telefon 0744844127
Email
Website
RO e-Factura Da
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei
Administratori: 1 Asociați: 0 Beneficiari: 0
Administratori / reprezentanți
NumeCalitateȚara nașterii
BAICU LAUR ARTHUR-România
Asociați
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Beneficiari
Nu există înregistrări despre conducerea firmei.
Tabel financiar pe ani
An Cifra de afaceri Profit net Datorii Active imob. Active circ. Capitaluri Salariati
2025 3 719 760 427 777 1 086 864 10
2024 4 019 968 621 225 732 770 725 084 3 445 885 3 417 502 13
2023 3 669 657 542 847 894 107 964 863 3 199 306 3 220 300 11
2022 3 152 611 986 453 779 288 12
2021 2 496 257 438 829 389 858 10
2020 1 891 007 245 506 501 548 10
2019 2 581 297 397 347 551 752 10
2018 2 105 642 358 176 614 545 10
2017 1 876 798 428 451 325 303 10
2016
Statistics
Commercial networks and enterprises
3 719 760 lei
-7%
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “METALTEX SRL”
Cod CAEN preponderent 4777 Rev. 2 (echivalent: 4777 Rev. 3)
Obiect Activitate Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate
Descriere Activitate Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate
Cod CAEN principal 47 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate
Descriere activitate (principal) Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor
Număr asociați 0
Număr administratori 1
Număr beneficiari 0
Sucursale (UE) 0
Număr sedii secundare
Categorie de mărime întreprindere mică (estimare, 2025)
Localizare pe hartă
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. MOLIDULUI, NR.45
Poziția în Topul Firmelor 2024
Poziția METALTEX SRL în Topul Firmelor 2024:
Locul 15673 în Top Profit România

Întreprinderi mici , Arad , domeniul 4777: Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate

Locul 310 în Arad pe categoria Întreprinderi mici
Vezi clasamentul complet
Profit 2024
621.225 RON
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Apasă butonul pentru a căuta


Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se caută mărci pentru „METALTEX SRL"...
Eroare la căutare
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)

Caută dosarele în care apare „METALTEX SRL" în Portalul Instanțelor

Se încarcă...
Se caută dosare pentru „METALTEX SRL"...
Eroare la interogare
Dosare găsite: 0 (Pagina 1 din 1)
Număr dosar Modificat Obiectul cauzei Materie Calitate Instanță Stadiu
Nu au fost găsite dosare pentru această firmă.
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „METALTEX SRL"

Se încarcă...
Se verifică dosarele la Registrul Comerțului...
Eroare
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Apasă butonul pentru a verifica


Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică restanțele pentru „METALTEX SRL"...
Eroare la verificare
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență


Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.

Se încarcă...
Se verifică procedurile de insolvență pentru „METALTEX SRL"...
Eroare la verificare
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial


Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.

Se încarcă...
Se caută publicații pentru „METALTEX SRL"...
Eroare la căutare
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Apasă butonul pentru a verifica


Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „METALTEX SRL"

Se încarcă...
Se verifică ipotecile mobiliare...
Eroare
TVA
Platitor TVA
Activ fiscal
Activ

Firma este activă fiscal.

RTVAI / Split TVA
RTVAI NU
Split TVA NU
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
Date din registrul MFinanțe (data.gov.ro) - toți anii disponibili
9 înregistrări financiare găsite pentru acest CUI

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4777
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 725.084
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.445.885
Stocuri 2.457.640
Creante 276.207
Casa si conturi la banci 512.038
CHELTUIELI IN AVANS 23.953
DATORII 732.770
VENITURI IN AVANS 44.650
PROVIZIOANE 0
CAPITALURI - TOTAL 3.417.502
Capital subscris varsat 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 4.019.968
VENITURI TOTALE 4.169.141
CHELTUIELI TOTALE 3.425.491
Profitul brut 743.650
Pierdere bruta 0
Profitul net 621.225
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 13

WEB_BL_BS_SL CAEN: 4619
ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL 964.863
ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL 3.199.306
Stocuri 2.142.747
Creante 351.468
Casa si conturi la banci 305.091
CHELTUIELI IN AVANS 6.288
DATORII 894.107
VENITURI IN AVANS 56.050
PROVIZIOANE 0
CAPITALURI - TOTAL 3.220.300
Capital subscris varsat 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri neta 3.669.657
VENITURI TOTALE 3.762.898
CHELTUIELI TOTALE 3.139.749
Profitul brut 623.149
Pierdere bruta 0
Profitul net 542.847
Pierdere neta 0
Numar mediu de salariati 11

WEB_UU_AN CAEN: 4619
Active imobilizate 852.375
Active circulante 3.029.498
Stocuri 1.949.613
Creante 292.187
Disponibilitati 287.698
Cheltuieli in avans 35.814
Datorii 779.288
Venituri in avans 4.433
Provizioane 0
Capitaluri proprii 3.133.966
Capital social 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 3.152.611
Venituri totale 3.583.887
Cheltuieli totale 2.568.738
Profit brut 1.015.149
Pierdere bruta 0
Profit net 986.453
Pierdere neta 0
Nr. salariati 12

WEB_UU_AN CAEN: 4619
Active imobilizate 648.328
Active circulante 2.362.730
Stocuri 1.684.743
Creante 240.543
Disponibilitati 437.444
Cheltuieli in avans 0
Datorii 389.858
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 2.621.200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 2.496.257
Venituri totale 2.564.023
Cheltuieli totale 2.100.239
Profit brut 463.784
Pierdere bruta 0
Profit net 438.829
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10

WEB_UU_AN CAEN: 4619
Active imobilizate 603.843
Active circulante 2.290.604
Stocuri 1.682.669
Creante 260.918
Disponibilitati 347.017
Cheltuieli in avans 0
Datorii 501.548
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 2.392.899
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 1.891.007
Venituri totale 1.945.682
Cheltuieli totale 1.686.915
Profit brut 258.767
Pierdere bruta 0
Profit net 245.506
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10

WEB_UU_AN CAEN: 4619
Active imobilizate 640.700
Active circulante 2.369.011
Stocuri 1.646.501
Creante 289.356
Disponibilitati 433.154
Cheltuieli in avans 4.433
Datorii 551.752
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 2.462.392
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 2.581.297
Venituri totale 2.607.859
Cheltuieli totale 2.185.679
Profit brut 422.180
Pierdere bruta 0
Profit net 397.347
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10

WEB_UU_AN CAEN: 4619
Active imobilizate 729.347
Active circulante 1.988.707
Stocuri 1.395.262
Creante 292.022
Disponibilitati 301.423
Cheltuieli in avans 7.536
Datorii 614.545
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 2.111.045
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 2.105.642
Venituri totale 2.190.717
Cheltuieli totale 1.811.251
Profit brut 379.466
Pierdere bruta 0
Profit net 358.176
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10

WEB_UU_AN CAEN: 4619
Active imobilizate 269.954
Active circulante 1.807.263
Stocuri 1.166.442
Creante 307.289
Disponibilitati 333.532
Cheltuieli in avans 956
Datorii 325.303
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 1.752.870
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 1.876.798
Venituri totale 1.992.583
Cheltuieli totale 1.542.426
Profit brut 450.157
Pierdere bruta 0
Profit net 428.451
Pierdere neta 0
Nr. salariati 10

WEB_UU_AN CAEN: 4619
Active imobilizate 264.237
Active circulante 1.487.330
Stocuri 923.270
Creante 229.156
Disponibilitati 239.904
Cheltuieli in avans 4.054
Datorii 381.202
Venituri in avans 0
Provizioane 0
Capitaluri proprii 1.374.419
Capital social 200
Patrimoniul regiei 0
Cifra de afaceri 1.865.028
Venituri totale 1.880.223
Cheltuieli totale 1.429.101
Profit brut 451.122
Pierdere bruta 0
Profit net 371.379
Pierdere neta 0
Nr. salariati 9

Cache disponibil (18 înregistrări)
An Tip Ultima actualizare
2024 WEBASIG 2026-01-21 10:11:08
2024 WEBBROK 2026-01-21 10:11:08
2023 WEBASIG 2026-01-21 10:11:08
2023 WEBBROK 2026-01-21 10:11:08
2022 WEBASIG 2026-01-21 10:11:08
2022 WEBBROK 2026-01-21 10:11:08
2021 WEBASIG 2026-01-21 10:11:08
2021 WEBBROK 2026-01-21 10:11:08
2020 WEBASIG 2026-01-21 10:11:08
2020 WEBBROK 2026-01-21 10:11:08
2019 WEBASIG 2026-01-21 10:11:08
2019 WEBBROK 2026-01-21 10:11:08
2018 WEBASIG 2026-01-21 10:11:08
2018 WEBBROK 2026-01-21 10:11:08
2017 WEBASIG 2026-01-21 10:11:08
2017 WEBBROK 2026-01-21 10:11:08
2016 WEBASIG 2026-01-21 10:11:08
2016 WEBBROK 2026-01-21 10:11:08
SEAP (Contracte / Achiziții Publice)
Ani: 2026, 2025, 2024, 2023, 2022 Total înregistrări: 0
Nu există rezultate SEAP pentru acest CUI în intervalul selectat.