MESEFALU SRL – CUI 37482553
Pe scurt
MESEFALU SRL are CUI 37482553, număr de înregistrare J2017000323192 și sediul în Sat Sub Cetate, Comuna Zetea, județul Harghita. Activitatea principală declarată: CAEN 5530 – Restaurante. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 208.172 lei, o pierdere netă de 33.038 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 08.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MESEFALU SRL |
| CUI | 37482553 |
| Nr. Reg. Com. | J2017000323192 |
| EUID | ROONRC.J19/323/2017 |
| CAEN | 5530 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 08.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-05-02 (9 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SEBŐK ZSUZSÁNNA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 208 172 | -33 038 | 31 363 | 33 460 | 62 882 | 64 979 | 2 |
| 2024 | 160 965 | -29 361 | 23 835 | 53 219 | 65 543 | 98 018 | 1 |
| 2023 | 165 730 | 17 009 | 23 234 | 71 547 | 69 560 | 132 813 | 1 |
| 2022 | 119 196 | 46 948 | 10 408 | 91 555 | 33 103 | 134 826 | 1 |
| 2021 | 131 602 | 83 226 | 5 769 | 31 103 | 94 123 | 119 457 | 0 |
| 2020 | 51 520 | 29 370 | 308 | 0 | 36 540 | 36 232 | 0 |
| 2019 | 9 000 | 7 294 | 0 | 0 | 6 862 | 6 862 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises208 172 lei
29%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MESEFALU SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5530 Rev. 2 (echivalent: 5530 Rev. 1, 5530 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere |
| Descriere Activitate | Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere |
| Cod CAEN principal | 55 Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Harghita , domeniul 5530: Restaurante
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (55), poziții apropiate de locul 28 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- WORLD TRADE CENTER BUCURESTI SA – locul 24, 55,41 mil. lei, Bucureşti
- SISI STOP 2020 S.R.L. – locul 24, 6,10 mil. lei, Constanţa
- PAMAC PRODIMPEX SRL – locul 24, 4,89 mil. lei, Braşov
- SPIRIT EUXIN SRL – locul 24, 295.331 lei, Constanţa
- ABRACADABRA COM PROD SRL – locul 24, 173.296 lei, Mehedinţi
- SIND TOUR TRADING SRL – locul 25, 53,17 mil. lei, Bucureşti
- CÂMPEANU TUR SRL – locul 25, 6,06 mil. lei, Sălaj
- GALACTIC HORSE SRL – locul 25, 4,62 mil. lei, Dolj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MESEFALU SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MESEFALU SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MESEFALU SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 53.219 |
| Active circulante | 65.543 |
| Stocuri | 27.232 |
| Creante | 12.040 |
| Disponibilitati | 26.271 |
| Cheltuieli in avans | 3.091 |
| Datorii | 23.835 |
| Capitaluri proprii | 98.018 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 160.965 |
| Venituri totale | 163.216 |
| Cheltuieli totale | 188.252 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 25.036 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 29.361 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 71.547 |
| Active circulante | 69.560 |
| Stocuri | 12.043 |
| Creante | 25.176 |
| Disponibilitati | 32.341 |
| Cheltuieli in avans | 14.940 |
| Datorii | 23.234 |
| Capitaluri proprii | 132.813 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 165.730 |
| Venituri totale | 188.230 |
| Cheltuieli totale | 169.943 |
| Profit brut | 18.287 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 17.009 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 91.555 |
| Active circulante | 33.103 |
| Stocuri | 19 |
| Creante | 3.806 |
| Disponibilitati | 29.278 |
| Cheltuieli in avans | 20.576 |
| Datorii | 10.408 |
| Capitaluri proprii | 134.826 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 119.196 |
| Venituri totale | 119.214 |
| Cheltuieli totale | 70.531 |
| Profit brut | 48.683 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 46.948 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 31.103 |
| Active circulante | 94.123 |
| Disponibilitati | 94.123 |
| Datorii | 5.769 |
| Capitaluri proprii | 119.457 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 131.602 |
| Venituri totale | 131.617 |
| Cheltuieli totale | 44.686 |
| Profit brut | 86.931 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 83.226 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 36.540 |
| Creante | 4.100 |
| Disponibilitati | 32.440 |
| Datorii | 308 |
| Capitaluri proprii | 36.232 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 51.520 |
| Venituri totale | 51.520 |
| Cheltuieli totale | 21.536 |
| Profit brut | 29.984 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 29.370 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 6.862 |
| Disponibilitati | 6.862 |
| Datorii | 0 |
| Capitaluri proprii | 6.862 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 9.000 |
| Venituri totale | 9.000 |
| Cheltuieli totale | 1.436 |
| Profit brut | 7.564 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.294 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active circulante | 360 |
| Stocuri | 66 |
| Disponibilitati | 294 |
| Datorii | 792 |
| Capitaluri proprii | -432 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 390 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 390 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 390 |