GALACTIC HORSE SRL – CUI 23870806
Pe scurt
GALACTIC HORSE SRL are CUI 23870806, număr de înregistrare J2008000947161 și sediul în Sat Beharca, Comuna Coţofenii din Faţă, județul Dolj. Activitatea principală declarată: CAEN 5590 – Alte servicii de cazare. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 4.619.032 lei, un profit net de 163.721 lei și un număr mediu de 13 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 16.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | GALACTIC HORSE SRL |
| CUI | 23870806 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000947161 |
| EUID | ROONRC.J2008000947161 |
| CAEN | 5590 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 16.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-05-14 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 619 032 | 163 721 | 2 957 485 | 2 873 014 | 1 731 070 | 1 741 483 | 13 |
| 2024 | 4 618 939 | 158 757 | 2 848 006 | 2 828 671 | 1 734 093 | 1 740 761 | 9 |
| 2023 | 4 490 118 | 155 568 | 2 824 978 | 2 939 477 | 1 601 640 | 1 752 005 | 0 |
| 2022 | 3 212 351 | 191 427 | 2 765 383 | 3 028 078 | 1 403 571 | 1 716 436 | 8 |
| 2021 | 2 811 895 | 3 127 | 2 582 036 | 3 142 771 | 960 477 | 1 525 009 | 13 |
| 2020 | 228 826 | 20 260 | 2 519 745 | 3 302 340 | 779 347 | 1 569 251 | 5 |
| 2019 | 111 819 | 20 213 | 1 988 269 | 3 275 441 | 186 975 | 1 482 351 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 619 032 lei
0%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “GALACTIC HORSE SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5590 Rev. 2 (echivalent: 5590 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Alte servicii de cazare |
| Descriere Activitate | Alte servicii de cazare |
| Cod CAEN principal | 55 Alte servicii de cazare |
| Descriere activitate (principal) | Hoteluri și alte facilități de cazare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Dolj , domeniul 5590: Alte servicii de cazare
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (55), poziții apropiate de locul 25 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SC COMPLEX HOTELIER STEAUA DE MARE SRL – locul 21, 61,87 mil. lei, Constanţa
- EDEN VALLEY SRL – locul 21, 6,73 mil. lei, Neamţ
- KARPATIA COM SRL – locul 21, 5,14 mil. lei, Harghita
- SOLID LEMN ART S.R.L. – locul 21, 311.093 lei, Prahova
- APARTARENT S.R.L. – locul 21, 190.815 lei, Constanţa
- UNIVERS T SA – locul 22, 57,49 mil. lei, Cluj
- ALIMENTATIE PUBLICA "TERA-COM" SRL – locul 22, 6,58 mil. lei, Covasna
- XE.MAR PROD-COM SRL – locul 22, 5,08 mil. lei, Arad
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „GALACTIC HORSE SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „GALACTIC HORSE SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „GALACTIC HORSE SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.828.671 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.734.093 |
| Stocuri | 459.879 |
| Creante | 1.170.935 |
| Casa si conturi la banci | 103.279 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 116.119 |
| DATORII | 2.848.006 |
| VENITURI IN AVANS | 90.116 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.740.761 |
| Cifra de afaceri neta | 4.618.939 |
| VENITURI TOTALE | 4.626.348 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.425.552 |
| Profitul brut | 200.796 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 158.757 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| Active imobilizate | 2.939.477 |
| Active circulante | 1.601.640 |
| Stocuri | 457.725 |
| Creante | 1.071.567 |
| Disponibilitati | 72.348 |
| Cheltuieli in avans | 60.363 |
| Datorii | 2.824.978 |
| Venituri in avans | 24.497 |
| Capitaluri proprii | 1.752.005 |
| Capital social | 1.500.700 |
| Cifra de afaceri | 4.490.118 |
| Venituri totale | 4.501.347 |
| Cheltuieli totale | 4.289.838 |
| Profit brut | 211.509 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 155.568 |
| Pierdere neta | 0 |
| Active imobilizate | 3.028.078 |
| Active circulante | 1.403.571 |
| Stocuri | 454.552 |
| Creante | 883.238 |
| Disponibilitati | 65.781 |
| Cheltuieli in avans | 50.170 |
| Datorii | 2.765.383 |
| Capitaluri proprii | 1.716.436 |
| Capital social | 1.500.700 |
| Cifra de afaceri | 3.212.351 |
| Venituri totale | 3.274.601 |
| Cheltuieli totale | 3.050.563 |
| Profit brut | 224.038 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 191.427 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 3.142.771 |
| Active circulante | 960.477 |
| Stocuri | 364.988 |
| Creante | 473.717 |
| Disponibilitati | 121.772 |
| Cheltuieli in avans | 3.797 |
| Datorii | 2.582.036 |
| Capitaluri proprii | 1.525.009 |
| Capital social | 1.500.700 |
| Cifra de afaceri | 2.811.895 |
| Venituri totale | 2.827.811 |
| Cheltuieli totale | 2.798.934 |
| Profit brut | 28.877 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 3.127 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 3.302.340 |
| Active circulante | 779.347 |
| Stocuri | 545.895 |
| Creante | 183.423 |
| Disponibilitati | 50.029 |
| Cheltuieli in avans | 7.309 |
| Datorii | 2.519.745 |
| Capitaluri proprii | 1.569.251 |
| Capital social | 1.500.700 |
| Cifra de afaceri | 228.826 |
| Venituri totale | 411.839 |
| Cheltuieli totale | 387.449 |
| Profit brut | 24.390 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.260 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 3.275.441 |
| Active circulante | 186.975 |
| Stocuri | 1.115 |
| Creante | 183.961 |
| Disponibilitati | 1.899 |
| Cheltuieli in avans | 8.204 |
| Datorii | 1.988.269 |
| Capitaluri proprii | 1.482.351 |
| Capital social | 1.500.700 |
| Cifra de afaceri | 111.819 |
| Venituri totale | 349.402 |
| Cheltuieli totale | 325.695 |
| Profit brut | 23.707 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.213 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 3.434.434 |
| Active circulante | 178.691 |
| Stocuri | 1.196 |
| Creante | 170.033 |
| Disponibilitati | 7.462 |
| Cheltuieli in avans | 9.612 |
| Datorii | 2.160.599 |
| Capitaluri proprii | 1.462.138 |
| Capital social | 1.500.700 |
| Cifra de afaceri | 53.891 |
| Venituri totale | 330.179 |
| Cheltuieli totale | 305.357 |
| Profit brut | 24.822 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.587 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.601.794 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 382.860 |
| Stocuri | 1.123 |
| Creante | 360.229 |
| Casa si conturi la banci | 21.508 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.462 |
| DATORII | 2.474.476 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.516.640 |
| Capital subscris varsat | 1.500.700 |
| Cifra de afaceri neta | 106.736 |
| VENITURI TOTALE | 336.734 |
| CHELTUIELI TOTALE | 438.305 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 101.571 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 101.571 |
| Numar mediu de salariati | 5 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.796.126 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 502.016 |
| Stocuri | 49.085 |
| Creante | 452.769 |
| Casa si conturi la banci | 162 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.627 |
| DATORII | 2.686.358 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.618.411 |
| Capital subscris varsat | 1.500.700 |
| Cifra de afaceri neta | 93.450 |
| VENITURI TOTALE | 454.087 |
| CHELTUIELI TOTALE | 446.452 |
| Profitul brut | 7.635 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.511 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 6 |