MERAK ADVERTISING SRL
| Denumire | MERAK ADVERTISING SRL |
| CUI | 22268404 |
| Nr. Reg. Com. | J2007001060156 |
| EUID | ROONRC.J2007001060156 |
| CAEN | 5611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2007-08-15 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TACHE DENISA-LOREDANA | DEPLINE, SE VOR EXERCITA SEPARAT | România |
| TACHE NICOLAE | DEPLINE, SE VOR EXERCITA SEPARAT | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2024 | 62 433 375 | 4 891 229 | 16 812 277 | 19 798 263 | 9 758 269 | 11 785 995 | 286 |
| 2023 | 62 742 741 | 6 066 948 | 11 749 675 | 16 174 790 | 11 639 781 | 15 101 686 | 282 |
| 2022 | 59 553 064 | 5 268 400 | 11 189 679 | 12 457 702 | 13 986 367 | 14 805 803 | 285 |
| 2021 | 45 068 819 | 7 227 084 | 8 151 735 | 9 398 013 | 12 219 266 | 13 226 876 | 289 |
| 2020 | 34 371 056 | 5 327 284 | 5 338 563 | 6 740 130 | 7 707 187 | 8 726 109 | 223 |
| 2019 | 35 685 107 | 5 745 152 | 3 815 884 | 3 916 145 | 5 756 118 | 5 898 825 | 209 |
| 2018 | 26 799 282 | 3 170 485 | 1 862 767 | 2 029 260 | 3 333 175 | 3 556 910 | 160 |
| 2017 | 22 858 755 | 3 994 089 | 1 434 886 | 1 825 899 | 3 836 201 | 4 288 960 | 137 |
| 2016 | 20 044 271 | 3 632 903 | 1 077 220 | 1 095 662 | 3 854 882 | 3 920 399 | 123 |
Statistics
Commercial networks and enterprises62 433 375 lei
0%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MERAK ADVERTISING SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Restaurante |
| Descriere Activitate | Restaurante |
| Cod CAEN principal | 56 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mare (estimare, 2024) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mari , Dâmboviţa , domeniul 5611: Restaurante
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MERAK ADVERTISING SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MERAK ADVERTISING SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MERAK ADVERTISING SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 19.798.263 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 9.758.269 |
| Stocuri | 1.262.790 |
| Creante | 3.454.714 |
| Casa si conturi la banci | 5.040.765 |
| DATORII | 16.812.277 |
| VENITURI IN AVANS | 494.407 |
| PROVIZIOANE | 463.853 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.785.995 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 62.433.375 |
| VENITURI TOTALE | 70.043.060 |
| CHELTUIELI TOTALE | 64.291.834 |
| Profitul brut | 5.751.226 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.891.229 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 286 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 16.174.790 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.639.781 |
| Stocuri | 972.624 |
| Creante | 3.555.545 |
| Casa si conturi la banci | 4.611.612 |
| DATORII | 11.749.675 |
| VENITURI IN AVANS | 499.357 |
| PROVIZIOANE | 463.853 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.101.686 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 62.742.741 |
| VENITURI TOTALE | 70.547.191 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.895.533 |
| Profitul brut | 6.651.658 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 6.066.948 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 282 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 12.457.702 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.986.367 |
| Stocuri | 1.729.398 |
| Creante | 6.285.056 |
| Casa si conturi la banci | 3.471.913 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 111.945 |
| DATORII | 11.189.679 |
| VENITURI IN AVANS | 96.679 |
| PROVIZIOANE | 463.853 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.805.803 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 59.553.064 |
| VENITURI TOTALE | 61.390.952 |
| CHELTUIELI TOTALE | 56.006.202 |
| Profitul brut | 5.384.750 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.268.400 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 285 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.398.013 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.219.266 |
| Stocuri | 1.287.632 |
| Creante | 5.604.943 |
| Casa si conturi la banci | 5.326.691 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 135.138 |
| DATORII | 8.151.735 |
| VENITURI IN AVANS | 106.898 |
| PROVIZIOANE | 266.908 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.226.876 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 45.068.819 |
| VENITURI TOTALE | 45.753.831 |
| CHELTUIELI TOTALE | 38.429.734 |
| Profitul brut | 7.324.097 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 7.227.084 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 289 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 6.740.130 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.707.187 |
| Stocuri | 880.595 |
| Creante | 3.676.017 |
| Casa si conturi la banci | 3.150.575 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 49.728 |
| DATORII | 5.338.563 |
| VENITURI IN AVANS | 117.123 |
| PROVIZIOANE | 315.250 |
| CAPITALURI - TOTAL | 8.726.109 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 34.371.056 |
| VENITURI TOTALE | 36.792.080 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.369.656 |
| Profitul brut | 5.422.424 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.327.284 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 223 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.916.145 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.756.118 |
| Stocuri | 603.913 |
| Creante | 1.974.535 |
| Casa si conturi la banci | 3.177.670 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 42.446 |
| DATORII | 3.815.884 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.898.825 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 35.685.107 |
| VENITURI TOTALE | 40.668.210 |
| CHELTUIELI TOTALE | 34.754.888 |
| Profitul brut | 5.913.322 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 5.745.152 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 209 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.029.260 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.333.175 |
| Stocuri | 644.190 |
| Creante | 689.923 |
| Casa si conturi la banci | 1.999.062 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 57.242 |
| DATORII | 1.862.767 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.556.910 |
| Capital subscris varsat | 4.000 |
| Cifra de afaceri neta | 26.799.282 |
| VENITURI TOTALE | 30.931.874 |
| CHELTUIELI TOTALE | 27.659.155 |
| Profitul brut | 3.272.719 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.170.485 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 160 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.825.899 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.836.201 |
| Stocuri | 445.188 |
| Creante | 199.172 |
| Casa si conturi la banci | 3.191.841 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 61.746 |
| DATORII | 1.434.886 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.288.960 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.858.755 |
| VENITURI TOTALE | 26.292.465 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.185.371 |
| Profitul brut | 4.107.094 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.994.089 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 137 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.095.662 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.854.882 |
| Stocuri | 458.870 |
| Creante | 102.819 |
| Casa si conturi la banci | 3.293.193 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 47.075 |
| DATORII | 1.077.220 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.920.399 |
| Capital subscris varsat | 2.000 |
| Cifra de afaceri neta | 20.044.271 |
| VENITURI TOTALE | 22.694.880 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.347.463 |
| Profitul brut | 4.347.417 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.632.903 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 123 |