JERRYS PIZZA NORD SRL
| Denumire | JERRYS PIZZA NORD SRL |
| CUI | 14509340 |
| Nr. Reg. Com. | J2002001926400 |
| EUID | ROONRC.J2002001926400 |
| CAEN | 5611 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2002-03-13 (24 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| DAUTEUIL GABRIELA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 63 749 393 | -1 899 064 | 3 426 853 | 1 624 977 | 9 456 890 | 10 539 050 | 235 |
| 2024 | 65 389 964 | -266 506 | 2 530 005 | 1 897 762 | 13 753 103 | 15 138 468 | 229 |
| 2023 | 62 040 424 | 1 573 662 | 2 698 198 | 2 036 415 | 13 301 514 | 15 404 974 | 279 |
| 2022 | 54 208 021 | -247 693 | 3 114 849 | 2 294 533 | 12 075 746 | 13 831 312 | 241 |
| 2021 | 47 318 819 | 1 083 514 | 5 753 382 | 1 701 473 | 14 535 536 | 14 079 002 | 268 |
| 2020 | 40 282 904 | 864 170 | 6 687 068 | 2 224 208 | 13 972 768 | 12 995 488 | 261 |
| 2019 | 38 280 089 | 898 743 | 4 571 159 | 2 367 755 | 11 648 152 | 12 131 318 | 242 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises63 749 393 lei
-3%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “JERRYS PIZZA NORD SRL”
| Cod CAEN preponderent | 5611 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Restaurante |
| Descriere Activitate | Restaurante |
| Cod CAEN principal | 56 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mijlocie (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mijlocii , Bucureşti , domeniul 5611: Restaurante
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „JERRYS PIZZA NORD SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „JERRYS PIZZA NORD SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „JERRYS PIZZA NORD SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.897.762 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.753.103 |
| Stocuri | 85.177 |
| Creante | 6.883.220 |
| Casa si conturi la banci | 6.784.706 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.017.608 |
| DATORII | 2.530.005 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.138.468 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 65.389.964 |
| VENITURI TOTALE | 65.532.936 |
| CHELTUIELI TOTALE | 65.799.442 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 266.506 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 266.506 |
| Numar mediu de salariati | 229 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.036.415 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.301.514 |
| Stocuri | 677.463 |
| Creante | 4.927.245 |
| Casa si conturi la banci | 7.696.806 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.765.243 |
| DATORII | 2.698.198 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 15.404.974 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 62.040.424 |
| VENITURI TOTALE | 62.366.360 |
| CHELTUIELI TOTALE | 60.502.887 |
| Profitul brut | 1.863.473 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.573.662 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 279 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.294.533 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 12.075.746 |
| Stocuri | 1.171.005 |
| Creante | 5.005.894 |
| Casa si conturi la banci | 5.898.847 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.575.882 |
| DATORII | 3.114.849 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 13.831.312 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 54.208.021 |
| VENITURI TOTALE | 63.750.155 |
| CHELTUIELI TOTALE | 63.823.474 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 73.319 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 247.693 |
| Numar mediu de salariati | 241 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.701.473 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.535.536 |
| Stocuri | 2.022.564 |
| Creante | 3.154.534 |
| Casa si conturi la banci | 9.358.438 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.595.375 |
| DATORII | 5.753.382 |
| VENITURI IN AVANS | 0 |
| PROVIZIOANE | 0 |
| CAPITALURI - TOTAL | 14.079.002 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Patrimoniul regiei | 0 |
| Cifra de afaceri neta | 47.318.819 |
| VENITURI TOTALE | 47.616.011 |
| CHELTUIELI TOTALE | 46.531.690 |
| Profitul brut | 1.084.321 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.083.514 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 268 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.224.208 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.972.768 |
| Stocuri | 1.155.947 |
| Creante | 2.746.610 |
| Casa si conturi la banci | 10.070.211 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.485.580 |
| DATORII | 6.687.068 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.995.488 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 40.282.904 |
| VENITURI TOTALE | 41.044.367 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.012.281 |
| Profitul brut | 1.032.086 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 864.170 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 261 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.367.755 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.648.152 |
| Stocuri | 488.989 |
| Creante | 2.774.385 |
| Casa si conturi la banci | 8.384.778 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 2.686.570 |
| DATORII | 4.571.159 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.131.318 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 38.280.089 |
| VENITURI TOTALE | 38.617.781 |
| CHELTUIELI TOTALE | 37.457.523 |
| Profitul brut | 1.160.258 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 898.743 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 242 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.145.562 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 11.503.463 |
| Stocuri | 589.616 |
| Creante | 2.433.807 |
| Casa si conturi la banci | 8.480.040 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 444.622 |
| DATORII | 1.861.073 |
| CAPITALURI - TOTAL | 11.232.574 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 33.414.617 |
| VENITURI TOTALE | 33.570.257 |
| CHELTUIELI TOTALE | 29.546.123 |
| Profitul brut | 4.024.134 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.783.926 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 223 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.065.638 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 7.266.503 |
| Stocuri | 602.250 |
| Creante | 2.241.247 |
| Casa si conturi la banci | 4.423.006 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 632.953 |
| DATORII | 1.516.446 |
| CAPITALURI - TOTAL | 7.448.648 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 28.771.288 |
| VENITURI TOTALE | 28.849.805 |
| CHELTUIELI TOTALE | 26.635.719 |
| Profitul brut | 2.214.086 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.971.488 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 230 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.040.810 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.266.810 |
| Stocuri | 482.071 |
| Creante | 510.873 |
| Casa si conturi la banci | 4.273.866 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 925.584 |
| DATORII | 1.756.044 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.477.160 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 24.517.723 |
| VENITURI TOTALE | 24.559.198 |
| CHELTUIELI TOTALE | 22.130.607 |
| Profitul brut | 2.428.591 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.127.953 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 216 |