MEHEDI CONSTRUCT IRI S.R.L. – CUI 23327690
Pe scurt
MEHEDI CONSTRUCT IRI S.R.L. are CUI 23327690, număr de înregistrare J03/398/2008 și sediul în Sat Groşi, Comuna Băbana, județul Argeş. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 3.191 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: necunoscut
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 10.03.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MEHEDI CONSTRUCT IRI S.R.L. |
| CUI | 23327690 |
| Nr. Reg. Com. | J03/398/2008 |
| EUID | ROONRC.J03/398/2008 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 10.03.2026) |
| Stare (ONRC) | necunoscut |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-02-20 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CII TUDOR ALEXANDRU - VLAD | administrator judiciar provizoriu | — |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -3 191 | 237 819 | 0 | 25 326 | -212 493 | 1 |
| 2024 | 0 | -11 214 | 243 648 | 0 | 34 346 | -209 302 | 1 |
| 2023 | 159 280 | -77 927 | 411 710 | 210 300 | 3 321 | -198 089 | 2 |
| 2022 | 218 205 | -83 246 | 405 870 | 272 244 | 13 464 | -120 162 | 5 |
| 2021 | 297 740 | -59 487 | 378 975 | 339 578 | 2 480 | -36 917 | 6 |
| 2020 | 242 340 | 38 612 | 15 977 | 2 256 | 36 291 | 22 570 | 4 |
| 2019 | 0 | -797 | 16 213 | 0 | 171 | -16 042 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
—Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MEHEDI CONSTRUCT IRI S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Argeş , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 10269 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BUBU NATTY CONSTRUCT S.R.L. – locul 10265, 239.975 lei, Braşov
- OCTAV CONSTRUCT SRL – locul 10265, 0 lei, Galaţi
- CONSTRUCT ROXDAR S.R.L. – locul 10266, 239.935 lei, Suceava
- CONSTRUCT REGY SRL – locul 10266, 0 lei, Maramureş
- BURGAZ GLASS SYSTEM S.R.L. – locul 10267, 239.799 lei, Constanţa
- COPISA CONSTRUCTII SRL – locul 10267, 0 lei, Bucureşti
- THE CONCIERGE S.R.L. – locul 10268, 239.726 lei, Satu Mare
- D & C OIL INTERNATIONAL INVEST SRL – locul 10268, 0 lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MEHEDI CONSTRUCT IRI S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MEHEDI CONSTRUCT IRI S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MEHEDI CONSTRUCT IRI S.R.L."
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2012-05-02 |
| Data reactivare | 2019-10-28 |
| Data publicare | 2012-05-08 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 34.346 |
| Disponibilitati | 34.346 |
| Datorii | 243.648 |
| Capitaluri proprii | -209.302 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 245.334 |
| Cheltuieli totale | 255.765 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.431 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 11.214 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 210.300 |
| Active circulante | 3.321 |
| Creante | 3.144 |
| Disponibilitati | 177 |
| Datorii | 411.710 |
| Capitaluri proprii | -198.089 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 159.280 |
| Venituri totale | 159.280 |
| Cheltuieli totale | 235.614 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 76.334 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 77.927 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 272.244 |
| Active circulante | 13.464 |
| Disponibilitati | 13.464 |
| Datorii | 405.870 |
| Capitaluri proprii | -120.162 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 218.205 |
| Venituri totale | 218.205 |
| Cheltuieli totale | 299.268 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 81.063 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 83.246 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 339.578 |
| Active circulante | 2.480 |
| Creante | 1.364 |
| Disponibilitati | 1.116 |
| Datorii | 378.975 |
| Capitaluri proprii | -36.917 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 297.740 |
| Venituri totale | 297.740 |
| Cheltuieli totale | 354.249 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 56.509 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 59.487 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 2.256 |
| Active circulante | 36.291 |
| Creante | 2.738 |
| Disponibilitati | 33.553 |
| Datorii | 15.977 |
| Capitaluri proprii | 22.570 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 242.340 |
| Venituri totale | 242.340 |
| Cheltuieli totale | 201.428 |
| Profit brut | 40.912 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 38.612 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 171 |
| Disponibilitati | 171 |
| Datorii | 16.213 |
| Capitaluri proprii | -16.042 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 797 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 797 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 797 |
| Active circulante | 1 |
| Disponibilitati | 1 |
| Datorii | 15.246 |
| Capitaluri proprii | -15.245 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| Cheltuieli in avans | 0 |
| Datorii | 15.245 |
| Capitaluri proprii | -15.245 |
| Capital social | 200 |
| Venituri totale | 0 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1 |
| Casa si conturi la banci | 1 |
| DATORII | 15.246 |
| CAPITALURI - TOTAL | -15.245 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 0 |
| VENITURI TOTALE | 0 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 0 |