COPISA CONSTRUCTII SRL – CUI 23192630
Pe scurt
COPISA CONSTRUCTII SRL are CUI 23192630, număr de înregistrare J40/1812/2008 și sediul în Bucureşti Sectorul 2, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4120 – Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, un profit net de 318.568 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 26.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | COPISA CONSTRUCTII SRL |
| CUI | 23192630 |
| Nr. Reg. Com. | J40/1812/2008 |
| EUID | ROONRC.J2008001812400 |
| CAEN | 4120 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 26.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-02-06 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TĂNASĂ ŞI ASOCIAŢII SPRL | - | România |
| ORLANDO DE PORRATA-DORIA BOTEY | - | Spania |
| ROBERTO JOSE VALMASEDA ARRIAGA | - | Spania |
| MAURICIO TRULLAS ROSSELL | - | Spania |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | 318 568 | 9 110 404 | 0 | 70 224 | -11 051 590 | 1 |
| 2024 | 465 690 | -153 836 | 9 497 252 | 0 | 138 505 | -11 370 157 | 1 |
| 2023 | 0 | 412 454 | 9 400 231 | 0 | 195 319 | -11 216 322 | 1 |
| 2022 | 0 | 102 228 | 9 598 674 | 0 | 194 707 | -11 628 775 | 1 |
| 2021 | 563 598 | 96 664 | 9 737 480 | 0 | 195 697 | -11 731 003 | 1 |
| 2020 | 4 773 886 | -1 514 926 | 9 861 333 | 250 | 195 697 | -11 827 667 | 1 |
| 2019 | 7 185 604 | 564 416 | 8 874 684 | 50 495 | 644 799 | -10 312 742 | 2 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises0 lei
-100%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “COPISA CONSTRUCTII SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4120 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere Activitate | Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Cod CAEN principal | 41 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale |
| Descriere activitate (principal) | Construcții de clădiri |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 4 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (41), poziții apropiate de locul 10267 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- LAVYAN PROD S.R.L. – locul 10263, 240.000 lei, Arad
- DBV HOLDING SRL – locul 10263, 0 lei, Cluj
- BIA ALY LEVEL UP CONS S.R.L. – locul 10264, 240.000 lei, Buzău
- SERVICE ABIE CONSTRUCT SRL – locul 10264, 0 lei, Ilfov
- BUBU NATTY CONSTRUCT S.R.L. – locul 10265, 239.975 lei, Braşov
- OCTAV CONSTRUCT SRL – locul 10265, 0 lei, Galaţi
- CONSTRUCT ROXDAR S.R.L. – locul 10266, 239.935 lei, Suceava
- CONSTRUCT REGY SRL – locul 10266, 0 lei, Maramureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „COPISA CONSTRUCTII SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „COPISA CONSTRUCTII SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „COPISA CONSTRUCTII SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 138.505 |
| Creante | 107.100 |
| Disponibilitati | 31.405 |
| Datorii | 9.497.252 |
| Provizioane | 2.011.410 |
| Capitaluri proprii | -11.370.157 |
| Capital social | 110.000 |
| Cifra de afaceri | 465.690 |
| Venituri totale | 15.479 |
| Cheltuieli totale | 169.315 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 153.836 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 153.836 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 195.319 |
| Creante | 163.372 |
| Disponibilitati | 31.947 |
| Datorii | 9.400.231 |
| Provizioane | 2.011.410 |
| Capitaluri proprii | -11.216.322 |
| Capital social | 110.000 |
| Venituri totale | 345.923 |
| Cheltuieli totale | -66.531 |
| Profit brut | 412.454 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 412.454 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 194.707 |
| Creante | 162.763 |
| Disponibilitati | 31.944 |
| Datorii | 9.598.674 |
| Provizioane | 2.224.808 |
| Capitaluri proprii | -11.628.775 |
| Capital social | 110.000 |
| Venituri totale | 289.705 |
| Cheltuieli totale | 179.340 |
| Profit brut | 110.365 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 102.228 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 195.697 |
| Creante | 163.705 |
| Disponibilitati | 31.992 |
| Datorii | 9.737.480 |
| Provizioane | 2.189.220 |
| Capitaluri proprii | -11.731.003 |
| Capital social | 110.000 |
| Cifra de afaceri | 563.598 |
| Venituri totale | 590.386 |
| Cheltuieli totale | 477.463 |
| Profit brut | 112.923 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 96.664 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 250 |
| Active circulante | 195.697 |
| Creante | 163.705 |
| Disponibilitati | 31.992 |
| Datorii | 9.861.333 |
| Provizioane | 2.162.281 |
| Capitaluri proprii | -11.827.667 |
| Capital social | 110.000 |
| Cifra de afaceri | 4.773.886 |
| Venituri totale | 3.582.286 |
| Cheltuieli totale | 5.097.212 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.514.926 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.514.926 |
| Nr. salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 50.495 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 644.799 |
| Creante | 612.648 |
| Casa si conturi la banci | 32.151 |
| DATORII | 8.874.684 |
| PROVIZIOANE | 2.133.352 |
| CAPITALURI - TOTAL | -10.312.742 |
| Capital subscris varsat | 110.000 |
| Cifra de afaceri neta | 7.185.604 |
| VENITURI TOTALE | 7.740.398 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.175.982 |
| Profitul brut | 564.416 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 564.416 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 2 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.594.152 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 13.353.108 |
| Creante | 13.323.893 |
| Casa si conturi la banci | 29.215 |
| DATORII | 23.721.303 |
| PROVIZIOANE | 2.103.115 |
| CAPITALURI - TOTAL | -10.877.158 |
| Capital subscris varsat | 110.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.685.063 |
| VENITURI TOTALE | 10.195.536 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.872.033 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.676.497 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 4.676.497 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.463.543 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 14.295.853 |
| Creante | 14.265.370 |
| Casa si conturi la banci | 30.483 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 0 |
| DATORII | 21.960.056 |
| CAPITALURI - TOTAL | -6.200.660 |
| Capital subscris varsat | 110.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.786.390 |
| VENITURI TOTALE | 10.837.244 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.593.333 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.756.089 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 3.756.089 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.344.399 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 16.620.629 |
| Creante | 16.522.840 |
| Casa si conturi la banci | 97.789 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 6.779 |
| DATORII | 20.416.378 |
| CAPITALURI - TOTAL | -2.444.571 |
| Capital subscris varsat | 110.000 |
| Cifra de afaceri neta | 16.922.324 |
| VENITURI TOTALE | 17.374.518 |
| CHELTUIELI TOTALE | 18.236.731 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 862.213 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 862.213 |
| Numar mediu de salariati | 16 |