MATY IT & ELECTRONICS SRL
| Denumire | MATY IT & ELECTRONICS SRL |
| CUI | 38505000 |
| Nr. Reg. Com. | J2017001216273 |
| EUID | ROONRC.J2017001216273 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2017-11-17 (8 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FILIP MARIUS-DUMITRU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 997 115 | 603 872 | 2 140 280 | — | — | — | 16 |
| 2024 | 8 989 002 | 825 735 | 1 963 898 | 2 271 699 | 5 113 520 | 4 324 360 | 15 |
| 2023 | 18 862 927 | 4 277 207 | 2 096 851 | 2 416 977 | 5 154 362 | 5 281 777 | 12 |
| 2022 | 18 847 784 | 3 446 972 | 1 030 663 | 918 959 | 6 355 625 | 4 008 918 | 9 |
| 2021 | 3 048 397 | 385 722 | 534 182 | — | — | — | 6 |
| 2020 | 988 418 | 140 405 | 226 925 | — | — | — | 4 |
| 2019 | 580 001 | 46 020 | 81 610 | — | — | — | 2 |
| 2018 | 147 671 | -11 908 | 100 119 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 2 000 | 1 507 | 60 | — | — | — | 0 |
Statistics
Commercial networks and enterprises15 997 115 lei
78%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MATY IT & ELECTRONICS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Neamţ
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MATY IT & ELECTRONICS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MATY IT & ELECTRONICS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MATY IT & ELECTRONICS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.271.699 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.113.520 |
| Stocuri | 3.324.064 |
| Creante | 1.238.824 |
| Casa si conturi la banci | 550.632 |
| DATORII | 1.963.898 |
| VENITURI IN AVANS | 1.096.961 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.324.360 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.989.002 |
| VENITURI TOTALE | 10.310.497 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.151.937 |
| Profitul brut | 1.158.560 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 825.735 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.416.977 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.154.362 |
| Stocuri | 1.331.025 |
| Creante | 1.976.943 |
| Casa si conturi la banci | 1.846.394 |
| DATORII | 2.096.851 |
| VENITURI IN AVANS | 192.711 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.281.777 |
| Capital subscris varsat | 1.000.000 |
| Cifra de afaceri neta | 18.862.927 |
| VENITURI TOTALE | 19.011.860 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.124.725 |
| Profitul brut | 4.887.135 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 4.277.207 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 918.959 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.355.625 |
| Stocuri | 3.725.645 |
| Creante | 1.484.059 |
| Casa si conturi la banci | 1.145.921 |
| DATORII | 1.030.663 |
| VENITURI IN AVANS | 2.235.003 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.008.918 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 18.847.784 |
| VENITURI TOTALE | 18.851.209 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.906.950 |
| Profitul brut | 3.944.259 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 3.446.972 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 9 |
| Active imobilizate | 258.811 |
| Active circulante | 1.100.937 |
| Stocuri | 512.443 |
| Creante | 197.998 |
| Disponibilitati | 390.496 |
| Datorii | 534.182 |
| Venituri in avans | 263.620 |
| Capitaluri proprii | 561.946 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.048.397 |
| Venituri totale | 3.048.779 |
| Cheltuieli totale | 2.635.618 |
| Profit brut | 413.161 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 385.722 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 91.160 |
| Active circulante | 335.334 |
| Stocuri | 174.674 |
| Creante | 44.281 |
| Disponibilitati | 116.379 |
| Datorii | 226.925 |
| Venituri in avans | 23.345 |
| Capitaluri proprii | 176.224 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 988.418 |
| Venituri totale | 995.252 |
| Cheltuieli totale | 844.895 |
| Profit brut | 150.357 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 140.405 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active circulante | 117.429 |
| Stocuri | 4.883 |
| Creante | 6.282 |
| Disponibilitati | 106.264 |
| Datorii | 81.610 |
| Capitaluri proprii | 35.819 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 580.001 |
| Venituri totale | 594.879 |
| Cheltuieli totale | 542.609 |
| Profit brut | 52.270 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 46.020 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 26.522 |
| Active circulante | 63.396 |
| Stocuri | 1.770 |
| Creante | 6.192 |
| Disponibilitati | 55.434 |
| Datorii | 100.119 |
| Capitaluri proprii | -10.201 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 147.671 |
| Venituri totale | 147.671 |
| Cheltuieli totale | 158.102 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 10.431 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 11.908 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 1.767 |
| Disponibilitati | 1.767 |
| Datorii | 60 |
| Capitaluri proprii | 1.707 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.000 |
| Venituri totale | 2.000 |
| Cheltuieli totale | 433 |
| Profit brut | 1.567 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.507 |
| Pierdere neta | 0 |