MATSALUBRIS SRL – CUI 23226130
Pe scurt
MATSALUBRIS SRL are CUI 23226130, număr de înregistrare J2008000132189 și sediul în Sat Mătăsari, Comuna Mătăsari, județul Gorj. Activitatea principală declarată: CAEN 6832 – Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.654.037 lei, un profit net de 89.709 lei și un număr mediu de 39 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 16.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MATSALUBRIS SRL |
| CUI | 23226130 |
| Nr. Reg. Com. | J2008000132189 |
| EUID | ROONRC.J2008000132189 |
| CAEN | 6832 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 16.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2008-02-08 (18 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| BLAJ FABIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 654 037 | 89 709 | 349 541 | 40 864 | 791 718 | 483 041 | 39 |
| 2024 | 3 126 755 | 12 814 | 330 820 | 11 700 | 718 859 | 399 739 | 39 |
| 2023 | 2 838 864 | 64 816 | 275 964 | 0 | 695 297 | 419 333 | 40 |
| 2022 | 2 406 079 | 29 422 | 240 694 | 1 200 | 608 721 | 369 227 | 40 |
| 2021 | 2 095 468 | 2 726 | 234 528 | 0 | 572 286 | 337 758 | 39 |
| 2020 | 1 790 901 | 62 557 | 200 722 | 0 | 566 739 | 366 017 | 39 |
| 2019 | 1 707 208 | 8 430 | 183 551 | 0 | 462 798 | 279 247 | 39 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 654 037 lei
17%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MATSALUBRIS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 6832 Rev. 2 (echivalent: 6832 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract |
| Descriere Activitate | Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract |
| Cod CAEN principal | 68 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract |
| Descriere activitate (principal) | Tranzacții imobiliare |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Gorj , domeniul 6832: Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (68), poziții apropiate de locul 84 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GEMINA SERVEXIM SRL – locul 80, 34,00 mil. lei, Vrancea
- GEMI CENTER SRL – locul 80, 22,86 mil. lei, Arad
- PORTLAND MANAGEMENT SRL – locul 80, 3,78 mil. lei, Bucureşti
- PRO NADLAN LAND SRL – locul 80, 3,17 mil. lei, Braşov
- THEDEALMAKER S.R.L. – locul 80, 2,00 mil. lei, Bucureşti
- VOLK SEPSI BUILDING S.R.L. – locul 80, 581.712 lei, Covasna
- ENVOGUE URBAN SRL – locul 81, 33,45 mil. lei, Bucureşti
- PIATA OBOR MARKET & COMPLEX COMERCIAL SA – locul 81, 22,73 mil. lei, Bucureşti
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MATSALUBRIS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MATSALUBRIS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MATSALUBRIS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 11.700 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 718.859 |
| Creante | 377.472 |
| Casa si conturi la banci | 341.387 |
| DATORII | 330.820 |
| CAPITALURI - TOTAL | 399.739 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 3.126.755 |
| VENITURI TOTALE | 3.133.211 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.115.071 |
| Profitul brut | 18.140 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 12.814 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 695.297 |
| Creante | 359.995 |
| Casa si conturi la banci | 335.302 |
| DATORII | 275.964 |
| CAPITALURI - TOTAL | 419.333 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.838.864 |
| VENITURI TOTALE | 2.845.081 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.767.919 |
| Profitul brut | 77.162 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 64.816 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.200 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 608.721 |
| Creante | 344.721 |
| Casa si conturi la banci | 264.000 |
| DATORII | 240.694 |
| CAPITALURI - TOTAL | 369.227 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.406.079 |
| VENITURI TOTALE | 2.413.678 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.378.652 |
| Profitul brut | 35.026 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 29.422 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 40 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 572.286 |
| Creante | 389.112 |
| Casa si conturi la banci | 183.174 |
| DATORII | 234.528 |
| CAPITALURI - TOTAL | 337.758 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 2.095.468 |
| VENITURI TOTALE | 2.104.440 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.101.171 |
| Profitul brut | 3.269 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.726 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 566.739 |
| Creante | 482.624 |
| Casa si conturi la banci | 84.115 |
| DATORII | 200.722 |
| CAPITALURI - TOTAL | 366.017 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.790.901 |
| VENITURI TOTALE | 1.821.817 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.747.212 |
| Profitul brut | 74.605 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 62.557 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 462.798 |
| Creante | 392.433 |
| Casa si conturi la banci | 70.365 |
| DATORII | 183.551 |
| CAPITALURI - TOTAL | 279.247 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.707.208 |
| VENITURI TOTALE | 1.716.257 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.706.194 |
| Profitul brut | 10.063 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 8.430 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 443.643 |
| Creante | 321.173 |
| Casa si conturi la banci | 122.470 |
| DATORII | 166.317 |
| CAPITALURI - TOTAL | 277.326 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.528.622 |
| VENITURI TOTALE | 1.536.104 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.515.212 |
| Profitul brut | 20.892 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 13.016 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 37 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 436 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 434.184 |
| Stocuri | 845 |
| Creante | 321.044 |
| Casa si conturi la banci | 112.295 |
| DATORII | 162.644 |
| CAPITALURI - TOTAL | 271.976 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.475.585 |
| VENITURI TOTALE | 1.483.582 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.444.562 |
| Profitul brut | 39.020 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 16.872 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.765 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 423.632 |
| Stocuri | 845 |
| Creante | 317.087 |
| Casa si conturi la banci | 105.700 |
| DATORII | 170.293 |
| CAPITALURI - TOTAL | 255.104 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 1.372.703 |
| VENITURI TOTALE | 1.377.865 |
| CHELTUIELI TOTALE | 1.320.836 |
| Profitul brut | 57.029 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 47.603 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 39 |