ROCCA INNOVATION S.R.L. – CUI 20305050
Pe scurt
ROCCA INNOVATION S.R.L. are CUI 20305050, număr de înregistrare J08/1863/2020 și sediul în Sat Dărăşti-Vlaşca, Comuna Adunaţii-Copăceni, județul Giurgiu. Activitatea principală declarată: CAEN 6811 – Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.170.023 lei, un profit net de 209.880 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 25.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | ROCCA INNOVATION S.R.L. |
| CUI | 20305050 |
| Nr. Reg. Com. | J08/1863/2020 |
| EUID | ROONRC.J52/763/2006 |
| CAEN | 6811 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 25.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2006-12-28 (19 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CORDUN DIANA ALEXANDRA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 170 023 | 209 880 | 2 493 616 | 1 861 303 | 1 258 421 | 626 108 | 1 |
| 2024 | 2 829 342 | 21 881 | 3 187 680 | 1 902 204 | 1 701 704 | 416 228 | 1 |
| 2023 | 2 200 749 | 133 085 | 4 359 041 | 1 940 391 | 2 823 872 | 405 222 | 1 |
| 2022 | 1 165 893 | 266 324 | 3 384 295 | 1 967 391 | 1 689 041 | 272 137 | 1 |
| 2021 | 326 061 | 231 119 | 2 352 839 | 1 999 831 | 358 821 | 5 813 | 1 |
| 2020 | 0 | -1 150 | 660 984 | 434 331 | 1 347 | -225 306 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 659 896 | 434 331 | 1 410 | -224 155 | 0 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 170 023 lei
12%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “ROCCA INNOVATION S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 6811 Rev. 3 |
| Obiect Activitate | Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii |
| Descriere Activitate | Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii |
| Cod CAEN principal | 68 |
| Descriere activitate (principal) | — |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Braşov , domeniul 6811: Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (68), poziții apropiate de locul 80 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- BAS IMOB IMPEX S.R.L. – locul 76, 35,98 mil. lei, Bucureşti
- VOX TECHNOLOGY PARK SRL – locul 76, 24,01 mil. lei, Timiş
- MILITARI R. ASOCIATIE SRL – locul 76, 4,43 mil. lei, Ilfov
- CONALTURA REALTY S.R.L. – locul 76, 3,37 mil. lei, Iaşi
- APOSTU IMOBILIARE S.R.L. – locul 76, 2,15 mil. lei, Timiş
- SILVIAGOIESTI SRL – locul 76, 635.668 lei, Dolj
- CAVAR L & I IMPEX SRL – locul 77, 34,70 mil. lei, Bucureşti
- BEGA TEHNOMET SA – locul 77, 23,32 mil. lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „ROCCA INNOVATION S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „ROCCA INNOVATION S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „ROCCA INNOVATION S.R.L."
TVA
Activ fiscal
| Data inactivare | 2017-02-02 |
| Data reactivare | 2021-07-09 |
| Data publicare | 2017-02-03 |
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 1.902.204 |
| Active circulante | 1.701.704 |
| Stocuri | 858.467 |
| Creante | 486.012 |
| Disponibilitati | 357.225 |
| Datorii | 3.187.680 |
| Capitaluri proprii | 416.228 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 2.829.342 |
| Venituri totale | 2.840.265 |
| Cheltuieli totale | 2.774.618 |
| Profit brut | 65.647 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 21.881 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.940.391 |
| Active circulante | 2.823.872 |
| Stocuri | 1.112.570 |
| Creante | 1.471.548 |
| Disponibilitati | 239.754 |
| Datorii | 4.359.041 |
| Capitaluri proprii | 405.222 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 2.200.749 |
| Venituri totale | 2.231.405 |
| Cheltuieli totale | 2.076.006 |
| Profit brut | 155.399 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 133.085 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.967.391 |
| Active circulante | 1.689.041 |
| Stocuri | 639.503 |
| Creante | 989.764 |
| Disponibilitati | 59.774 |
| Datorii | 3.384.295 |
| Capitaluri proprii | 272.137 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 1.165.893 |
| Venituri totale | 1.167.979 |
| Cheltuieli totale | 889.975 |
| Profit brut | 278.004 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 266.324 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 1.999.831 |
| Active circulante | 358.821 |
| Stocuri | 349.197 |
| Creante | 3.599 |
| Disponibilitati | 6.025 |
| Datorii | 2.352.839 |
| Capitaluri proprii | 5.813 |
| Capital social | 1.000 |
| Cifra de afaceri | 326.061 |
| Venituri totale | 326.743 |
| Cheltuieli totale | 92.351 |
| Profit brut | 234.392 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 231.119 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 434.331 |
| Active circulante | 1.347 |
| Creante | 1.340 |
| Disponibilitati | 7 |
| Datorii | 660.984 |
| Capitaluri proprii | -225.306 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 1.150 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 1.150 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 1.150 |
| Active imobilizate | 434.331 |
| Active circulante | 1.410 |
| Creante | 1.340 |
| Disponibilitati | 70 |
| Datorii | 659.896 |
| Capitaluri proprii | -224.155 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 4.439 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 4.439 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.439 |
| Active imobilizate | 434.331 |
| Active circulante | 1.349 |
| Creante | 1.340 |
| Disponibilitati | 9 |
| Datorii | 655.396 |
| Capitaluri proprii | -219.716 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 18.275 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 18.275 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 18.275 |
| Active imobilizate | 434.331 |
| Active circulante | 1.349 |
| Creante | 1.340 |
| Disponibilitati | 9 |
| Datorii | 637.121 |
| Capitaluri proprii | -201.441 |
| Capital social | 1.000 |
| Venituri totale | 0 |
| Cheltuieli totale | 11.611 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 11.611 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 11.611 |