MARMIR SRL – CUI 5132070
Pe scurt
MARMIR SRL are CUI 5132070, număr de înregistrare J1993001292189 și sediul în Municipiul Târgu Jiu, județul Gorj. Activitatea principală declarată: CAEN 4931 – Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.369.217 lei, un profit net de 375.222 lei și un număr mediu de 7 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 31.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MARMIR SRL |
| CUI | 5132070 |
| Nr. Reg. Com. | J1993001292189 |
| EUID | ROONRC.J1993001292189 |
| CAEN | 4931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 31.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1993-12-30 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| FOANENE MARIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 369 217 | 375 222 | 427 529 | 470 309 | 332 442 | 375 463 | 7 |
| 2024 | 1 311 355 | 153 506 | 303 399 | 101 388 | 189 526 | 153 746 | 7 |
| 2023 | 978 686 | 513 907 | 183 117 | 314 901 | 66 705 | 528 773 | 6 |
| 2022 | 1 295 330 | 195 944 | 194 589 | 160 641 | 48 814 | 14 866 | 8 |
| 2021 | 951 043 | 19 553 | 477 756 | 239 631 | 57 047 | -181 078 | 9 |
| 2020 | 867 394 | 1 292 | 403 405 | 183 408 | 19 366 | -200 631 | 9 |
| 2019 | 1 130 521 | 96 011 | 538 212 | 313 735 | 22 554 | -201 923 | 11 |
| 2018 | 987 520 | -21 371 | 791 936 | — | — | — | 1 |
| 2017 | 831 665 | 18 288 | 788 063 | — | — | — | 13 |
| 2016 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises1 369 217 lei
4%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MARMIR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4931 Rev. 2 (echivalent: 4931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere Activitate | Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Gorj , domeniul 4931: Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 371 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- A.T.D. RO TRANSPORT SRL – locul 367, 30,98 mil. lei, Braşov
- CAREI TRANS BUS S.R.L. – locul 367, 1,40 mil. lei, Satu Mare
- PACIFIC TRANS TOURS SRL – locul 367, 916.330 lei, Bucureşti
- SNEL TRANS SRL – locul 367, 365.781 lei, Sălaj
- BFI DELIA TAXI S.R.L. – locul 367, 213.480 lei, Mureş
- ZOOM CADISS SRL – locul 368, 30,96 mil. lei, Mureş
- TRANS EDYON SRL – locul 368, 1,39 mil. lei, Suceava
- NEW POP TRANS SRL – locul 368, 914.412 lei, Ilfov
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MARMIR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MARMIR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MARMIR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 101.388 |
| Active circulante | 189.526 |
| Stocuri | 4.305 |
| Creante | 167.307 |
| Disponibilitati | 17.914 |
| Cheltuieli in avans | 166.231 |
| Datorii | 303.399 |
| Capitaluri proprii | 153.746 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.311.355 |
| Venituri totale | 1.795.823 |
| Cheltuieli totale | 1.588.441 |
| Profit brut | 207.382 |
| Profit net | 153.506 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 314.901 |
| Active circulante | 66.705 |
| Stocuri | 5.795 |
| Creante | 1.216 |
| Disponibilitati | 59.694 |
| Cheltuieli in avans | 330.284 |
| Datorii | 183.117 |
| Capitaluri proprii | 528.773 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 978.686 |
| Venituri totale | 1.783.353 |
| Cheltuieli totale | 1.251.677 |
| Profit brut | 531.676 |
| Profit net | 513.907 |
| Nr. salariati | 6 |
| Active imobilizate | 160.641 |
| Active circulante | 48.814 |
| Stocuri | 11.658 |
| Creante | 22.759 |
| Disponibilitati | 14.397 |
| Datorii | 194.589 |
| Capitaluri proprii | 14.866 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.295.330 |
| Venituri totale | 1.297.041 |
| Cheltuieli totale | 1.088.125 |
| Profit brut | 208.916 |
| Profit net | 195.944 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 239.631 |
| Active circulante | 57.047 |
| Stocuri | 3.191 |
| Creante | 7.515 |
| Disponibilitati | 46.191 |
| Datorii | 477.756 |
| Capitaluri proprii | -181.078 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 951.043 |
| Venituri totale | 1.017.432 |
| Cheltuieli totale | 992.923 |
| Profit brut | 24.509 |
| Profit net | 19.553 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 183.408 |
| Active circulante | 19.366 |
| Stocuri | 2.463 |
| Creante | 5.897 |
| Disponibilitati | 10.856 |
| Datorii | 403.405 |
| Capitaluri proprii | -200.631 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 867.394 |
| Venituri totale | 949.639 |
| Cheltuieli totale | 941.856 |
| Profit brut | 7.783 |
| Profit net | 1.292 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 313.735 |
| Active circulante | 22.554 |
| Stocuri | 5.207 |
| Creante | 1.222 |
| Disponibilitati | 15.975 |
| Datorii | 538.212 |
| Capitaluri proprii | -201.923 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.130.521 |
| Venituri totale | 1.156.885 |
| Cheltuieli totale | 1.049.303 |
| Profit brut | 107.582 |
| Profit net | 96.011 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 471.776 |
| Active circulante | 22.226 |
| Stocuri | 4.054 |
| Creante | 8.968 |
| Disponibilitati | 9.054 |
| Datorii | 791.936 |
| Capitaluri proprii | -297.934 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 987.520 |
| Venituri totale | 999.068 |
| Cheltuieli totale | 1.010.449 |
| Pierdere bruta | 11.381 |
| Pierdere neta | 21.371 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 469.873 |
| Active circulante | 41.627 |
| Stocuri | 2.915 |
| Creante | 35.356 |
| Disponibilitati | 3.206 |
| Datorii | 788.063 |
| Capitaluri proprii | -276.563 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 831.665 |
| Venituri totale | 860.593 |
| Cheltuieli totale | 834.273 |
| Profit brut | 26.320 |
| Profit net | 18.288 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 417.704 |
| Active circulante | 47.945 |
| Stocuri | 757 |
| Creante | 28.771 |
| Disponibilitati | 18.267 |
| Datorii | 760.500 |
| Capitaluri proprii | -294.851 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 891.550 |
| Venituri totale | 1.089.671 |
| Cheltuieli totale | 1.040.113 |
| Profit brut | 49.558 |
| Profit net | 49.558 |
| Nr. salariati | 15 |
Cache disponibil (18 înregistrări)
| An | Tip | Ultima actualizare |
|---|---|---|
| 2024 | WEBASIG | 2026-02-05 13:56:35 |
| 2024 | WEBBROK | 2026-02-05 13:56:35 |
| 2023 | WEBASIG | 2026-02-05 13:56:35 |
| 2023 | WEBBROK | 2026-02-05 13:56:35 |
| 2022 | WEBASIG | 2026-02-05 13:56:35 |
| 2022 | WEBBROK | 2026-02-05 13:56:35 |
| 2021 | WEBASIG | 2026-02-05 13:56:35 |
| 2021 | WEBBROK | 2026-02-05 13:56:35 |
| 2020 | WEBASIG | 2026-02-05 13:56:35 |
| 2020 | WEBBROK | 2026-02-05 13:56:35 |
| 2019 | WEBASIG | 2026-02-05 13:56:35 |
| 2019 | WEBBROK | 2026-02-05 13:56:35 |
| 2018 | WEBASIG | 2026-02-05 13:56:35 |
| 2018 | WEBBROK | 2026-02-05 13:56:35 |
| 2017 | WEBASIG | 2026-02-05 13:56:35 |
| 2017 | WEBBROK | 2026-02-05 13:56:35 |
| 2016 | WEBASIG | 2026-02-05 13:56:35 |
| 2016 | WEBBROK | 2026-02-05 13:56:35 |