MARHOR TRANS SRL – CUI 26587848
Pe scurt
MARHOR TRANS SRL are CUI 26587848, număr de înregistrare J2010000150249 și sediul în Sat Mara, Comuna Deseşti, județul Maramureş. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 3.871.967 lei, un profit net de 34.616 lei și un număr mediu de 9 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 07.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MARHOR TRANS SRL |
| CUI | 26587848 |
| Nr. Reg. Com. | J2010000150249 |
| EUID | ROONRC.J2010000150249 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 07.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2010-03-01 (16 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| HOREA MĂRIUŢA VOICHIŢA | - | România |
| OROS MIRCEA-ADRIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 871 967 | 34 616 | 1 192 394 | 689 737 | 479 101 | 10 510 | 9 |
| 2024 | 3 487 835 | 104 | 975 494 | 563 755 | 312 395 | -24 105 | 10 |
| 2023 | 3 859 151 | 263 677 | 947 064 | 669 640 | 523 535 | 270 232 | 12 |
| 2022 | 3 357 806 | 184 332 | 1 146 942 | 1 051 101 | 222 765 | 130 555 | 9 |
| 2021 | 1 874 530 | 184 666 | 562 594 | 618 893 | 275 466 | 331 765 | 7 |
| 2020 | 923 988 | 92 769 | 244 544 | 205 007 | 180 603 | 141 066 | 5 |
| 2019 | 570 992 | 57 719 | 139 694 | 127 254 | 60 738 | 48 298 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises3 871 967 lei
11%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MARHOR TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Maramureş , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 3190 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- SPEED TRACTĂRI AUTO SRL – locul 3186, 3,88 mil. lei, Argeş
- ALENA TRAVEL S.R.L. – locul 3186, 65.955 lei, Mureş
- NICOTRANS SRL – locul 3187, 3,87 mil. lei, Bucureşti
- CRIF AUTO TOTAL SRL – locul 3187, 65.932 lei, Bucureşti
- OVIVAS SRL – locul 3188, 3,87 mil. lei, Cluj
- STOCKWELL SRL – locul 3188, 65.929 lei, Tulcea
- BYL CARTRANS SRL – locul 3189, 3,87 mil. lei, Bucureşti
- ADRIAN SEMA S.R.L. – locul 3189, 65.911 lei, Suceava
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MARHOR TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MARHOR TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MARHOR TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 563.755 |
| Active circulante | 312.395 |
| Stocuri | 16.687 |
| Creante | 242.784 |
| Disponibilitati | 52.924 |
| Cheltuieli in avans | 75.239 |
| Datorii | 975.494 |
| Capitaluri proprii | -24.105 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 3.487.835 |
| Venituri totale | 3.526.074 |
| Cheltuieli totale | 3.525.223 |
| Profit brut | 851 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 104 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 669.640 |
| Active circulante | 523.535 |
| Stocuri | 2.420 |
| Creante | 369.263 |
| Disponibilitati | 151.852 |
| Cheltuieli in avans | 24.121 |
| Datorii | 947.064 |
| Capitaluri proprii | 270.232 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 3.859.151 |
| Venituri totale | 3.938.951 |
| Cheltuieli totale | 3.639.417 |
| Profit brut | 299.534 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 263.677 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 1.051.101 |
| Active circulante | 222.765 |
| Stocuri | 1.030 |
| Creante | 193.276 |
| Disponibilitati | 28.459 |
| Cheltuieli in avans | 3.631 |
| Datorii | 1.146.942 |
| Capitaluri proprii | 130.555 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 3.357.806 |
| Venituri totale | 3.451.297 |
| Cheltuieli totale | 3.243.996 |
| Profit brut | 207.301 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 184.332 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 9 |
| Active imobilizate | 618.893 |
| Active circulante | 275.666 |
| Stocuri | 9.564 |
| Creante | 161.204 |
| Disponibilitati | 104.898 |
| Datorii | 562.594 |
| Capitaluri proprii | 331.965 |
| Capital social | 600 |
| Cifra de afaceri | 1.874.530 |
| Venituri totale | 1.889.736 |
| Cheltuieli totale | 1.691.708 |
| Profit brut | 198.028 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 184.666 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 7 |
| Active imobilizate | 205.007 |
| Active circulante | 180.603 |
| Stocuri | 14.987 |
| Creante | 158.949 |
| Disponibilitati | 6.667 |
| Datorii | 244.544 |
| Capitaluri proprii | 141.066 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 923.988 |
| Venituri totale | 929.792 |
| Cheltuieli totale | 830.045 |
| Profit brut | 99.747 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 92.769 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 127.254 |
| Active circulante | 60.738 |
| Creante | 24.712 |
| Disponibilitati | 36.026 |
| Datorii | 139.694 |
| Capitaluri proprii | 48.298 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 570.992 |
| Venituri totale | 581.638 |
| Cheltuieli totale | 518.502 |
| Profit brut | 63.136 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 57.719 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 26.300 |
| Active circulante | 51.796 |
| Creante | 46.226 |
| Disponibilitati | 5.570 |
| Datorii | 87.517 |
| Capitaluri proprii | -9.421 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 546.293 |
| Venituri totale | 555.996 |
| Cheltuieli totale | 443.425 |
| Profit brut | 112.571 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 106.996 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 35.319 |
| Active circulante | 44.746 |
| Stocuri | 6.929 |
| Creante | 32.534 |
| Disponibilitati | 5.283 |
| Datorii | 196.482 |
| Capitaluri proprii | -116.417 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 281.752 |
| Venituri totale | 281.752 |
| Cheltuieli totale | 222.640 |
| Profit brut | 59.112 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.295 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 13.185 |
| Active circulante | 22.346 |
| Stocuri | 3.527 |
| Creante | 16.663 |
| Disponibilitati | 2.156 |
| Cheltuieli in avans | 7.165 |
| Datorii | 215.408 |
| Capitaluri proprii | -172.712 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 176.393 |
| Venituri totale | 176.459 |
| Cheltuieli totale | 171.904 |
| Profit brut | 4.555 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 1.026 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |