MANOLO SRL – CUI 6527701
Pe scurt
MANOLO SRL are CUI 6527701, număr de înregistrare J1994001327022 și sediul în Sat Zăbalţ, Comuna Ususău, județul Arad. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 8.566.204 lei, un profit net de 188.121 lei și un număr mediu de 18 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.08.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MANOLO SRL |
| CUI | 6527701 |
| Nr. Reg. Com. | J1994001327022 |
| EUID | ROONRC.J1994001327022 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.08.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-10-14 (32 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| MANOLACHE ION | - | România |
| MANOLACHE RODICA | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 566 204 | 188 121 | 1 415 085 | 16 218 016 | 2 866 609 | 17 669 540 | 18 |
| 2024 | 10 077 854 | 112 652 | 3 661 356 | 21 934 026 | 6 035 556 | 24 308 226 | 21 |
| 2023 | 10 470 799 | 324 226 | 2 350 725 | 21 250 199 | 5 395 473 | 24 295 575 | 22 |
| 2022 | 10 638 994 | 410 222 | 890 155 | 21 523 008 | 6 093 627 | 26 727 000 | 23 |
| 2021 | 10 885 683 | 290 529 | 790 214 | 21 795 498 | 5 710 509 | 26 586 779 | 24 |
| 2020 | 9 145 186 | 115 931 | 807 573 | 7 844 019 | 5 296 063 | 12 346 112 | 23 |
| 2019 | 12 032 767 | 36 380 | 857 436 | 8 226 591 | 4 857 800 | 12 230 181 | 32 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 566 204 lei
-15%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MANOLO SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Arad , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 1541 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- GOIA TIM GRUP SRL – locul 1537, 8,60 mil. lei, Alba
- AEX BUSINESS S.R.L. – locul 1537, 156.300 lei, Braşov
- CARYLE TRANS SRL – locul 1537, 99.279 lei, Braşov
- FLAVIUS COMSERV IND. SRL – locul 1537, 30.794 lei, Arad
- BLACK MOVIE SRL – locul 1538, 8,60 mil. lei, Bucureşti
- CEZARIS COMPANY SRL – locul 1538, 156.275 lei, Iaşi
- SERGIO TOUR SRL – locul 1538, 99.230 lei, Vâlcea
- NINA EUROTAXI SRL – locul 1538, 30.772 lei, Tulcea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MANOLO SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MANOLO SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MANOLO SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.934.026 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.035.556 |
| Stocuri | 921.663 |
| Creante | 1.001.510 |
| Casa si conturi la banci | 4.112.383 |
| DATORII | 3.661.356 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.308.226 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.077.854 |
| VENITURI TOTALE | 10.260.906 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.093.654 |
| Profitul brut | 167.252 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 112.652 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.250.199 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.395.473 |
| Stocuri | 1.009.537 |
| Creante | 1.286.726 |
| Casa si conturi la banci | 3.099.210 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 628 |
| DATORII | 2.350.725 |
| CAPITALURI - TOTAL | 24.295.575 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.470.799 |
| VENITURI TOTALE | 10.789.040 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.366.861 |
| Profitul brut | 422.179 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 324.226 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.523.008 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 6.093.627 |
| Stocuri | 1.109.462 |
| Creante | 1.233.606 |
| Casa si conturi la banci | 3.347.993 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 520 |
| DATORII | 890.155 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.727.000 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.638.994 |
| VENITURI TOTALE | 11.015.744 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.512.291 |
| Profitul brut | 503.453 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 410.222 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 21.795.498 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.710.509 |
| Stocuri | 1.028.692 |
| Creante | 1.291.331 |
| Casa si conturi la banci | 3.390.486 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 520 |
| DATORII | 790.214 |
| VENITURI IN AVANS | 129.534 |
| CAPITALURI - TOTAL | 26.586.779 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 10.885.683 |
| VENITURI TOTALE | 11.606.791 |
| CHELTUIELI TOTALE | 11.229.701 |
| Profitul brut | 377.090 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 290.529 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 24 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.844.019 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.296.063 |
| Stocuri | 1.059.364 |
| Creante | 1.300.087 |
| Casa si conturi la banci | 2.936.612 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.603 |
| DATORII | 807.573 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.346.112 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 9.145.186 |
| VENITURI TOTALE | 9.480.158 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.336.250 |
| Profitul brut | 143.908 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 115.931 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 23 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.226.591 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.857.800 |
| Stocuri | 1.326.715 |
| Creante | 1.959.207 |
| Casa si conturi la banci | 1.571.878 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.226 |
| DATORII | 857.436 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.230.181 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 12.032.767 |
| VENITURI TOTALE | 12.390.382 |
| CHELTUIELI TOTALE | 12.354.002 |
| Profitul brut | 36.380 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 36.380 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 32 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 7.849.457 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.139.964 |
| Stocuri | 1.392.374 |
| Creante | 1.692.060 |
| Casa si conturi la banci | 1.031.950 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.226 |
| DATORII | 798.846 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.193.801 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 13.490.006 |
| VENITURI TOTALE | 13.618.067 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.258.888 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 640.821 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 640.821 |
| Numar mediu de salariati | 43 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 8.579.626 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 5.013.969 |
| Stocuri | 1.480.504 |
| Creante | 1.688.825 |
| Casa si conturi la banci | 738.449 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 30.382 |
| DATORII | 789.355 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.834.622 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.763.735 |
| VENITURI TOTALE | 15.101.750 |
| CHELTUIELI TOTALE | 15.052.918 |
| Profitul brut | 48.832 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.324 |
| Pierdere neta | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.363.625 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.783.728 |
| Stocuri | 1.485.328 |
| Creante | 1.612.888 |
| Casa si conturi la banci | 593.283 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 46.041 |
| DATORII | 1.361.096 |
| CAPITALURI - TOTAL | 12.832.298 |
| Capital subscris varsat | 200 |
| Cifra de afaceri neta | 14.382.200 |
| VENITURI TOTALE | 14.631.963 |
| CHELTUIELI TOTALE | 14.491.409 |
| Profitul brut | 140.554 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 70.858 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 48 |