M.P.M. SRL
| Denumire | M.P.M. SRL |
| CUI | 1058892 |
| Nr. Reg. Com. | J1992000234116 |
| EUID | ROONRC.J1992000234116 |
| CAEN | 2931 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1992-02-20 (34 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PRISĂCARU COSMIN FLORIAN | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4 462 541 | 933 811 | 842 442 | — | — | — | 38 |
| 2024 | 3 992 668 | 819 889 | 878 883 | 1 277 401 | 1 918 854 | 2 317 372 | 38 |
| 2023 | 4 380 797 | 1 003 302 | 804 990 | 1 210 764 | 2 095 011 | 2 500 785 | 51 |
| 2022 | 4 649 963 | 1 514 813 | 2 315 297 | 1 242 875 | 4 084 718 | 3 012 296 | 54 |
| 2021 | 4 681 537 | 1 776 870 | 782 544 | 1 063 229 | 2 993 668 | 3 274 353 | 53 |
| 2020 | 4 816 508 | 506 515 | 3 583 373 | 1 114 152 | 4 544 341 | 2 075 120 | 49 |
| 2019 | 8 783 018 | 451 959 | 3 565 977 | 1 383 184 | 4 261 377 | 2 078 584 | 65 |
| 2018 | 4 737 970 | 630 321 | 2 518 337 | 1 682 885 | 2 984 113 | 2 127 804 | 89 |
| 2017 | 5 052 527 | 991 072 | 657 531 | 2 129 097 | 1 060 987 | 2 488 555 | 116 |
| 2016 | 5 538 075 | 1 288 172 | 648 554 | 2 340 215 | 1 161 139 | 2 785 655 | 123 |
Statistics
Commercial networks and enterprises4 462 541 lei
12%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “M.P.M. SRL”
| Cod CAEN preponderent | 2931 Rev. 2 (echivalent: 2931 Rev. 1, 2931 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule |
| Descriere Activitate | Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule |
| Cod CAEN principal | 29 Fabricarea de echipamente electrice și electronice pentru autovehicule și pentru motoare de autovehicule |
| Descriere activitate (principal) | Fabricarea autovehiculelor de transport rutier, a remorcilor și semiremorcilor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Caraş-Severin
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „M.P.M. SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „M.P.M. SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „M.P.M. SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.277.401 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.918.854 |
| Creante | 1.110.016 |
| Casa si conturi la banci | 808.838 |
| DATORII | 878.883 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.317.372 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 3.992.668 |
| VENITURI TOTALE | 4.160.904 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.205.433 |
| Profitul brut | 955.471 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 819.889 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 38 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.210.764 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.095.011 |
| Creante | 387.221 |
| Casa si conturi la banci | 1.707.790 |
| DATORII | 804.990 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.500.785 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.380.797 |
| VENITURI TOTALE | 4.420.350 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.345.959 |
| Profitul brut | 1.074.391 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.003.302 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 51 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.242.875 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.084.718 |
| Creante | 1.900.302 |
| Casa si conturi la banci | 2.184.416 |
| DATORII | 2.315.297 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.012.296 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.649.963 |
| VENITURI TOTALE | 4.729.709 |
| CHELTUIELI TOTALE | 3.177.999 |
| Profitul brut | 1.551.710 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.514.813 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 54 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.063.229 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.993.668 |
| Creante | 506.278 |
| Casa si conturi la banci | 2.487.390 |
| DATORII | 782.544 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.274.353 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.681.537 |
| VENITURI TOTALE | 4.728.756 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.907.554 |
| Profitul brut | 1.821.202 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.776.870 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 53 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.114.152 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.544.341 |
| Stocuri | 9.346 |
| Creante | 3.158.408 |
| Casa si conturi la banci | 1.376.587 |
| DATORII | 3.583.373 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.075.120 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.816.508 |
| VENITURI TOTALE | 4.927.615 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.345.756 |
| Profitul brut | 581.859 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 506.515 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 49 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.383.184 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 4.261.377 |
| Stocuri | 1.711.243 |
| Creante | 1.580.338 |
| Casa si conturi la banci | 969.796 |
| DATORII | 3.565.977 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.078.584 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.783.018 |
| VENITURI TOTALE | 8.865.891 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.340.103 |
| Profitul brut | 525.788 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 451.959 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 65 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.682.885 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.984.113 |
| Stocuri | 885.471 |
| Creante | 1.424.953 |
| Casa si conturi la banci | 673.689 |
| DATORII | 2.518.337 |
| VENITURI IN AVANS | 20.857 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.127.804 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 4.737.970 |
| VENITURI TOTALE | 5.209.203 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.470.105 |
| Profitul brut | 739.098 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 630.321 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 89 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.129.097 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.060.987 |
| Stocuri | 38.559 |
| Creante | 59.222 |
| Casa si conturi la banci | 963.206 |
| DATORII | 657.531 |
| VENITURI IN AVANS | 43.998 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.488.555 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.052.527 |
| VENITURI TOTALE | 5.484.984 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.328.810 |
| Profitul brut | 1.156.174 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 991.072 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 116 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.340.215 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.161.139 |
| Stocuri | 15.702 |
| Creante | 90.829 |
| Casa si conturi la banci | 1.054.608 |
| DATORII | 648.554 |
| VENITURI IN AVANS | 67.145 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.785.655 |
| Capital subscris varsat | 10.000 |
| Cifra de afaceri neta | 5.538.075 |
| VENITURI TOTALE | 5.636.523 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.102.005 |
| Profitul brut | 1.534.518 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.288.172 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 123 |