LUNGTRANS SRL
| Denumire | LUNGTRANS SRL |
| CUI | 6656315 |
| Nr. Reg. Com. | J1994001577153 |
| EUID | ROONRC.J1994001577153 |
| CAEN | 4730 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 1994-12-19 (31 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmeiTabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 23 497 969 | 818 203 | 1 338 612 | — | — | — | 21 |
| 2024 | 32 527 153 | 840 685 | 1 344 252 | 4 073 434 | 3 338 831 | 6 071 631 | 22 |
| 2023 | 32 053 954 | 996 919 | 747 120 | 3 025 882 | 2 947 124 | 5 229 504 | 22 |
| 2022 | 40 844 628 | 881 374 | 2 060 814 | 2 628 628 | 3 656 475 | 4 232 861 | 22 |
| 2021 | 22 191 686 | 751 156 | 1 170 374 | 1 935 319 | 2 575 355 | 3 353 955 | 21 |
| 2020 | 10 748 823 | 471 351 | 988 587 | 2 066 794 | 1 516 695 | 2 602 799 | 13 |
| 2019 | 9 308 346 | 429 250 | 478 483 | 1 237 460 | 1 359 130 | 2 131 447 | 17 |
| 2018 | 8 194 698 | 387 551 | 904 435 | 1 089 885 | 1 508 645 | 1 703 420 | 18 |
| 2017 | 6 574 565 | 409 212 | 963 449 | 1 204 535 | 1 065 386 | 1 315 869 | 17 |
| 2016 | 6 794 304 | 483 847 | 613 102 | 612 430 | 898 091 | 906 657 | 16 |
Statistics
Commercial networks and enterprises23 497 969 lei
-28%Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LUNGTRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4730 Rev. 2 (echivalent: 4730 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Descriere Activitate | Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Cod CAEN principal | 47 Comerț cu amănuntul al carburanților pentru autovehicule în magazine specializate |
| Descriere activitate (principal) | Comerț cu amănuntul, cu excepția autovehiculelor și motocicletelor |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 0 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2024
Întreprinderi mici , Dâmboviţa
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LUNGTRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LUNGTRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LUNGTRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 4.073.434 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.338.831 |
| Stocuri | 1.204.391 |
| Creante | 1.343.188 |
| Casa si conturi la banci | 791.252 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.618 |
| DATORII | 1.344.252 |
| CAPITALURI - TOTAL | 6.071.631 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.527.153 |
| VENITURI TOTALE | 32.719.485 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.765.859 |
| Profitul brut | 953.626 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 840.685 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 3.025.882 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.947.124 |
| Stocuri | 816.185 |
| Creante | 1.359.183 |
| Casa si conturi la banci | 771.756 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 3.618 |
| DATORII | 747.120 |
| CAPITALURI - TOTAL | 5.229.504 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 32.053.954 |
| VENITURI TOTALE | 32.127.320 |
| CHELTUIELI TOTALE | 30.999.621 |
| Profitul brut | 1.127.699 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 996.919 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.628.628 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 3.656.475 |
| Stocuri | 485.824 |
| Creante | 1.199.552 |
| Casa si conturi la banci | 1.971.099 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 8.572 |
| DATORII | 2.060.814 |
| CAPITALURI - TOTAL | 4.232.861 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 40.844.628 |
| VENITURI TOTALE | 41.303.673 |
| CHELTUIELI TOTALE | 40.307.819 |
| Profitul brut | 995.854 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 881.374 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 22 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.935.319 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.575.355 |
| Stocuri | 698.175 |
| Creante | 698.270 |
| Casa si conturi la banci | 878.611 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.655 |
| DATORII | 1.170.374 |
| CAPITALURI - TOTAL | 3.353.955 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 22.191.686 |
| VENITURI TOTALE | 22.246.808 |
| CHELTUIELI TOTALE | 21.394.098 |
| Profitul brut | 852.710 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 751.156 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 21 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 2.066.794 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.516.695 |
| Stocuri | 502.202 |
| Creante | 240.945 |
| Casa si conturi la banci | 473.249 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 7.897 |
| DATORII | 988.587 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.602.799 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 10.748.823 |
| VENITURI TOTALE | 10.998.213 |
| CHELTUIELI TOTALE | 10.453.942 |
| Profitul brut | 544.271 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 471.351 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.237.460 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.359.130 |
| Stocuri | 221.560 |
| Creante | 250.814 |
| Casa si conturi la banci | 586.457 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 13.340 |
| DATORII | 478.483 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.131.447 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 9.308.346 |
| VENITURI TOTALE | 9.530.000 |
| CHELTUIELI TOTALE | 9.032.644 |
| Profitul brut | 497.356 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 429.250 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.089.885 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.508.645 |
| Stocuri | 259.812 |
| Creante | 182.654 |
| Casa si conturi la banci | 765.880 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.325 |
| DATORII | 904.435 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.703.420 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 8.194.698 |
| VENITURI TOTALE | 8.205.567 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.756.118 |
| Profitul brut | 449.449 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 387.551 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 18 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.204.535 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.065.386 |
| Stocuri | 236.943 |
| Creante | 79.273 |
| Casa si conturi la banci | 748.871 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.397 |
| DATORII | 963.449 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.315.869 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.574.565 |
| VENITURI TOTALE | 6.623.359 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.144.999 |
| Profitul brut | 478.360 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 409.212 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 17 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 612.430 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 898.091 |
| Stocuri | 155.114 |
| Creante | 44.444 |
| Casa si conturi la banci | 554.969 |
| CHELTUIELI IN AVANS | 9.238 |
| DATORII | 613.102 |
| CAPITALURI - TOTAL | 906.657 |
| Capital subscris varsat | 150.000 |
| Cifra de afaceri neta | 6.794.304 |
| VENITURI TOTALE | 6.804.223 |
| CHELTUIELI TOTALE | 6.243.402 |
| Profitul brut | 560.821 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 483.847 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |