LUCKY SILVER STAR SRL – CUI 31124580
Pe scurt
LUCKY SILVER STAR SRL are CUI 31124580, număr de înregistrare J12/174/2013 și sediul în Sat Floreşti, Comuna Floreşti, județul Cluj. Activitatea principală declarată: CAEN 4932 – Transporturi cu taxiuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 34.340 lei, o pierdere netă de 178.806 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: faliment
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LUCKY SILVER STAR SRL |
| CUI | 31124580 |
| Nr. Reg. Com. | J12/174/2013 |
| EUID | ROONRC.J12/174/2013 |
| CAEN | 4932 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.10.2026) |
| Stare (ONRC) | faliment |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2013-01-23 (13 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| SOMAR EXPERT SPRL | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 34 340 | -178 806 | 112 186 | 63 | 66 204 | -45 919 | 1 |
| 2024 | 464 125 | 197 936 | 37 104 | 6 018 | 163 973 | 132 887 | 1 |
| 2023 | 203 010 | -38 130 | 20 469 | 2 875 | 210 045 | 62 451 | 2 |
| 2022 | 23 850 | -138 018 | 27 653 | 6 763 | 260 471 | 119 581 | 2 |
| 2021 | 68 000 | -121 311 | 38 094 | 4 774 | 290 919 | 257 599 | 4 |
| 2020 | 53 264 | -87 813 | 33 078 | 10 101 | 401 887 | 378 910 | 2 |
| 2019 | 333 845 | 43 176 | 32 071 | 15 474 | 483 320 | 466 723 | 3 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises34 340 lei
-93%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LUCKY SILVER STAR SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4932 Rev. 2 (echivalent: 4932 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Descriere Activitate | Transporturi cu taxiuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi cu taxiuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Cluj , domeniul 4932: Transporturi cu taxiuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 1506 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TUK TRANS NICAL S.R.L. – locul 1502, 8,75 mil. lei, Argeş
- PURPLE STARS S.R.L. – locul 1502, 159.819 lei, Vâlcea
- PMI 4 YOU S.R.L. – locul 1502, 106.137 lei, Timiş
- TAXIDAV4YOU S.R.L. – locul 1502, 34.567 lei, Galaţi
- MIBOTOM TRANS SRL – locul 1503, 8,75 mil. lei, Brăila
- DORSIB ROADS S.R.L. – locul 1503, 159.796 lei, Sibiu
- BEST LINE TRANS TOUR S.R.L. – locul 1503, 105.682 lei, Bucureşti
- ANDUŢU SRL – locul 1503, 34.532 lei, Tulcea
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LUCKY SILVER STAR SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LUCKY SILVER STAR SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LUCKY SILVER STAR SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 6.018 |
| Active circulante | 163.973 |
| Stocuri | 28.404 |
| Creante | 90.519 |
| Disponibilitati | 45.050 |
| Datorii | 37.104 |
| Capitaluri proprii | 132.887 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 464.125 |
| Venituri totale | 464.125 |
| Cheltuieli totale | 255.976 |
| Profit brut | 208.149 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 197.936 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 2.875 |
| Active circulante | 210.045 |
| Stocuri | 23.131 |
| Creante | 166.007 |
| Disponibilitati | 20.907 |
| Datorii | 20.469 |
| Venituri in avans | 130.000 |
| Capitaluri proprii | 62.451 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 203.010 |
| Venituri totale | 203.010 |
| Cheltuieli totale | 239.146 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 36.136 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 38.130 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 6.763 |
| Active circulante | 260.471 |
| Stocuri | 20.909 |
| Creante | 238.590 |
| Disponibilitati | 972 |
| Datorii | 27.653 |
| Venituri in avans | 120.000 |
| Capitaluri proprii | 119.581 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 23.850 |
| Venituri totale | 23.850 |
| Cheltuieli totale | 161.634 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 137.784 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 138.018 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 4.774 |
| Active circulante | 290.919 |
| Stocuri | 19.434 |
| Creante | 265.833 |
| Disponibilitati | 5.652 |
| Datorii | 38.094 |
| Capitaluri proprii | 257.599 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 68.000 |
| Venituri totale | 68.000 |
| Cheltuieli totale | 188.645 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 120.645 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 121.311 |
| Nr. salariati | 4 |
| Active imobilizate | 10.101 |
| Active circulante | 401.887 |
| Stocuri | 19.108 |
| Creante | 382.013 |
| Disponibilitati | 766 |
| Datorii | 33.078 |
| Capitaluri proprii | 378.910 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 53.264 |
| Venituri totale | 55.664 |
| Cheltuieli totale | 142.920 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 87.256 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 87.813 |
| Nr. salariati | 2 |
| Active imobilizate | 15.474 |
| Active circulante | 483.320 |
| Stocuri | 10.871 |
| Creante | 302.998 |
| Disponibilitati | 169.451 |
| Datorii | 32.071 |
| Capitaluri proprii | 466.723 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 333.845 |
| Venituri totale | 337.627 |
| Cheltuieli totale | 291.075 |
| Profit brut | 46.552 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 43.176 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 6.403 |
| Active circulante | 530.532 |
| Stocuri | 12.437 |
| Creante | 293.529 |
| Disponibilitati | 224.566 |
| Datorii | 88.430 |
| Capitaluri proprii | 448.505 |
| Capital social | 400 |
| Cifra de afaceri | 703.680 |
| Venituri totale | 703.680 |
| Cheltuieli totale | 249.976 |
| Profit brut | 453.704 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 446.667 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 3 |
| Active imobilizate | 6.842 |
| Active circulante | 83.170 |
| Stocuri | 159 |
| Disponibilitati | 83.011 |
| Datorii | 13.174 |
| Capitaluri proprii | 76.838 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 174.500 |
| Venituri totale | 174.500 |
| Cheltuieli totale | 96.317 |
| Profit brut | 78.183 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 76.438 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |