MIBOTOM TRANS SRL – CUI 30466500
Pe scurt
MIBOTOM TRANS SRL are CUI 30466500, număr de înregistrare J2012000446092 și sediul în Sat Urleasca, Comuna Traian, județul Brăila. Activitatea principală declarată: CAEN 4941 – Transporturi rutiere de mărfuri. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 8.753.178 lei, un profit net de 1.787.028 lei și un număr mediu de 12 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 02.11.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MIBOTOM TRANS SRL |
| CUI | 30466500 |
| Nr. Reg. Com. | J2012000446092 |
| EUID | ROONRC.J2012000446092 |
| CAEN | 4941 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 02.11.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2012-07-24 (14 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| CIOCAN GEORGE-LAURENȚIU | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 753 178 | 1 787 028 | 1 505 392 | 1 873 974 | 1 435 314 | 1 803 896 | 12 |
| 2024 | 9 813 693 | 1 355 585 | 816 364 | 1 673 681 | 1 298 406 | 2 155 723 | 12 |
| 2023 | 8 446 942 | 995 161 | 1 320 616 | 1 631 512 | 1 521 183 | 1 832 079 | 14 |
| 2022 | 7 802 370 | 2 015 433 | 1 032 659 | 284 030 | 2 674 864 | 1 926 235 | 16 |
| 2021 | 4 581 643 | 713 101 | 548 123 | 402 433 | 1 106 486 | 960 796 | 15 |
| 2020 | 2 573 492 | 453 584 | 594 546 | 586 274 | 462 456 | 454 184 | 13 |
| 2019 | 3 474 164 | 686 780 | 689 132 | 615 174 | 713 274 | 639 316 | 13 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprises8 753 178 lei
-11%Grafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MIBOTOM TRANS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4941 Rev. 2 (echivalent: 4941 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere Activitate | Transporturi rutiere de mărfuri |
| Cod CAEN principal | 49 Transporturi rutiere de mărfuri |
| Descriere activitate (principal) | Transporturi terestre și transporturi prin conducte |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | întreprindere mică (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Întreprinderi mici , Brăila , domeniul 4941: Transporturi rutiere de mărfuri
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (49), poziții apropiate de locul 1503 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- TRANSPORT EXPRES MARYDORY PA SRL – locul 1499, 8,76 mil. lei, Caraş-Severin
- BYATAXI FULL SRL – locul 1499, 159.888 lei, Galaţi
- DEA HOLIDAYS S.R.L. – locul 1499, 106.753 lei, Bucureşti
- IN DARIDAN SRL – locul 1499, 34.663 lei, Dâmboviţa
- AFLUENT TRANS-ARNO DD S.R.L. – locul 1500, 8,76 mil. lei, Arad
- NTY MOTORS S.R.L. – locul 1500, 159.882 lei, Ilfov
- GRANDE FLOREXMAR S.R.L. – locul 1500, 106.740 lei, Botoşani
- VALESPA TAXI SRL – locul 1500, 34.622 lei, Dolj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MIBOTOM TRANS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MIBOTOM TRANS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MIBOTOM TRANS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.673.681 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.298.406 |
| Stocuri | 4.147 |
| Creante | 191.880 |
| Casa si conturi la banci | 1.102.379 |
| DATORII | 816.364 |
| CAPITALURI - TOTAL | 2.155.723 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 9.813.693 |
| VENITURI TOTALE | 9.847.644 |
| CHELTUIELI TOTALE | 8.232.568 |
| Profitul brut | 1.615.076 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 1.355.585 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 12 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 1.631.512 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.521.183 |
| Creante | 485.857 |
| Casa si conturi la banci | 1.035.326 |
| DATORII | 1.320.616 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.832.079 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 8.446.942 |
| VENITURI TOTALE | 8.607.804 |
| CHELTUIELI TOTALE | 7.414.545 |
| Profitul brut | 1.193.259 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 995.161 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 14 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 284.030 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.674.864 |
| Creante | 788.554 |
| Casa si conturi la banci | 1.886.310 |
| DATORII | 1.032.659 |
| CAPITALURI - TOTAL | 1.926.235 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 7.802.370 |
| VENITURI TOTALE | 7.945.443 |
| CHELTUIELI TOTALE | 5.737.909 |
| Profitul brut | 2.207.534 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 2.015.433 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 16 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 402.433 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 1.106.486 |
| Creante | 309.340 |
| Casa si conturi la banci | 797.146 |
| DATORII | 548.123 |
| CAPITALURI - TOTAL | 960.796 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 4.581.643 |
| VENITURI TOTALE | 5.235.768 |
| CHELTUIELI TOTALE | 4.475.520 |
| Profitul brut | 760.248 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 713.101 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 15 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 586.274 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 462.456 |
| Creante | 325.226 |
| Casa si conturi la banci | 137.230 |
| DATORII | 594.546 |
| CAPITALURI - TOTAL | 454.184 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 2.573.492 |
| VENITURI TOTALE | 2.659.550 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.180.937 |
| Profitul brut | 478.613 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 453.584 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 615.174 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 713.274 |
| Creante | 629.821 |
| Casa si conturi la banci | 83.453 |
| DATORII | 689.132 |
| CAPITALURI - TOTAL | 639.316 |
| Capital subscris varsat | 500 |
| Cifra de afaceri neta | 3.474.164 |
| VENITURI TOTALE | 3.474.587 |
| CHELTUIELI TOTALE | 2.753.061 |
| Profitul brut | 721.526 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 686.780 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 13 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 9.969 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.324 |
| Creante | 2.392 |
| Casa si conturi la banci | -68 |
| DATORII | 59.957 |
| CAPITALURI - TOTAL | -47.664 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 840 |
| VENITURI TOTALE | 17.647 |
| CHELTUIELI TOTALE | 31.738 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.091 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 14.620 |
| Numar mediu de salariati | 0 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 36.885 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 2.545 |
| Creante | 1.925 |
| Casa si conturi la banci | 620 |
| DATORII | 72.474 |
| CAPITALURI - TOTAL | -33.044 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 24.955 |
| VENITURI TOTALE | 27.955 |
| CHELTUIELI TOTALE | 54.590 |
| Profitul brut | 0 |
| Pierdere bruta | 26.635 |
| Profitul net | 0 |
| Pierdere neta | 27.474 |
| Numar mediu de salariati | 1 |
| ACTIVE IMOBILIZATE - TOTAL | 59.219 |
| ACTIVE CIRCULANTE - TOTAL | 52.148 |
| Creante | 49.337 |
| Casa si conturi la banci | 2.811 |
| DATORII | 116.937 |
| CAPITALURI - TOTAL | -5.570 |
| Capital subscris varsat | 300 |
| Cifra de afaceri neta | 186.142 |
| VENITURI TOTALE | 186.262 |
| CHELTUIELI TOTALE | 182.067 |
| Profitul brut | 4.195 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profitul net | 906 |
| Pierdere neta | 0 |
| Numar mediu de salariati | 3 |