LUCEDOMOTICA SRL – CUI 15630993
Pe scurt
LUCEDOMOTICA SRL are CUI 15630993, număr de înregistrare J2003010413402 și sediul în Bucureşti Sectorul 1, județul Bucureşti. Activitatea principală declarată: CAEN 4321 – Lucrări de instalații electrice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 1.479.520 lei, un profit net de 38.883 lei și un număr mediu de 5 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 19.10.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LUCEDOMOTICA SRL |
| CUI | 15630993 |
| Nr. Reg. Com. | J2003010413402 |
| EUID | ROONRC.J40/10413/2003 |
| CAEN | 4321 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 19.10.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2003-07-30 (23 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| LAURENTI CRISTIAN | - | Italia |
| LAURENTI CRISTIAN | - | Italia |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 479 520 | 38 883 | 559 545 | 30 070 | 723 364 | 199 319 | 5 |
| 2024 | 2 682 806 | -67 361 | 434 091 | 62 928 | 525 005 | 160 436 | 10 |
| 2023 | 2 349 322 | 111 284 | 756 347 | 94 746 | 943 472 | 286 319 | 12 |
| 2022 | 3 744 875 | 508 478 | 880 823 | 81 662 | 1 306 129 | 510 795 | 15 |
| 2021 | 2 239 196 | 424 481 | 604 571 | 79 329 | 996 489 | 476 000 | 13 |
| 2020 | 1 704 616 | 142 524 | 430 777 | 140 509 | 535 837 | 248 360 | 8 |
| 2019 | 1 083 237 | 52 836 | 496 501 | 213 144 | 457 584 | 176 361 | 5 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LUCEDOMOTICA SRL”
| Cod CAEN preponderent | 4321 Rev. 2 (echivalent: 4321 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Descriere Activitate | Lucrări de instalații electrice |
| Cod CAEN principal | 43 Lucrări de instalații electrice |
| Descriere activitate (principal) | Lucrări speciale de construcții |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 2 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bucureşti , domeniul 4321: Lucrări de instalații electrice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (43), poziții apropiate de locul 1693 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- RAYSYS MS GROUP S.R.L. – locul 1689, 1,48 mil. lei, Dâmboviţa
- B.B.C. INSTALL S.R.L. – locul 1689, 974.645 lei, Iaşi
- MARMURA TRANS INTERNATIONAL S.R.L. – locul 1689, 93.292 lei, Ilfov
- FLORIN ARREDAMENTI S.R.L. – locul 1689, 42.244 lei, Călăraşi
- TRANS PREST LOR S.R.L. – locul 1689, 0 lei, Satu Mare
- PROELECTRO SRL – locul 1690, 1,48 mil. lei, Sălaj
- REAL TEHNO CONSTRUCT SRL – locul 1690, 974.389 lei, Hunedoara
- ADRIAN ALPINE ACTIVITIES S.R.L. – locul 1690, 92.448 lei, Timiş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LUCEDOMOTICA SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LUCEDOMOTICA SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LUCEDOMOTICA SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 62.928 |
| Active circulante | 525.005 |
| Stocuri | 229.683 |
| Creante | 247.139 |
| Disponibilitati | 48.183 |
| Cheltuieli in avans | 6.594 |
| Datorii | 434.091 |
| Capitaluri proprii | 160.436 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.682.806 |
| Venituri totale | 2.683.065 |
| Cheltuieli totale | 2.750.426 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 67.361 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 67.361 |
| Nr. salariati | 10 |
| Active imobilizate | 94.746 |
| Active circulante | 943.472 |
| Stocuri | 285.296 |
| Creante | 282.619 |
| Disponibilitati | 375.557 |
| Cheltuieli in avans | 4.448 |
| Datorii | 756.347 |
| Capitaluri proprii | 286.319 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.349.322 |
| Venituri totale | 2.353.758 |
| Cheltuieli totale | 2.221.885 |
| Profit brut | 131.873 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 111.284 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |
| Active imobilizate | 81.662 |
| Active circulante | 1.306.129 |
| Stocuri | 140.411 |
| Creante | 1.026.510 |
| Disponibilitati | 139.208 |
| Cheltuieli in avans | 3.827 |
| Datorii | 880.823 |
| Capitaluri proprii | 510.795 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 3.744.875 |
| Venituri totale | 3.775.147 |
| Cheltuieli totale | 3.229.706 |
| Profit brut | 545.441 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 508.478 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 15 |
| Active imobilizate | 79.329 |
| Active circulante | 996.489 |
| Stocuri | 118.927 |
| Creante | 526.902 |
| Disponibilitati | 350.660 |
| Cheltuieli in avans | 4.753 |
| Datorii | 604.571 |
| Capitaluri proprii | 476.000 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.239.196 |
| Venituri totale | 2.240.523 |
| Cheltuieli totale | 1.794.094 |
| Profit brut | 446.429 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 424.481 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 13 |
| Active imobilizate | 140.509 |
| Active circulante | 535.837 |
| Stocuri | 95.407 |
| Creante | 298.957 |
| Disponibilitati | 141.473 |
| Cheltuieli in avans | 2.791 |
| Datorii | 430.777 |
| Capitaluri proprii | 248.360 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.704.616 |
| Venituri totale | 1.706.485 |
| Cheltuieli totale | 1.547.632 |
| Profit brut | 158.853 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 142.524 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 213.144 |
| Active circulante | 457.584 |
| Stocuri | 122.999 |
| Creante | 274.359 |
| Disponibilitati | 60.226 |
| Cheltuieli in avans | 2.134 |
| Datorii | 496.501 |
| Capitaluri proprii | 176.361 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.083.237 |
| Venituri totale | 1.085.224 |
| Cheltuieli totale | 1.021.494 |
| Profit brut | 63.730 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 52.836 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 5 |
| Active imobilizate | 116.322 |
| Active circulante | 603.086 |
| Stocuri | 216.025 |
| Creante | 301.597 |
| Disponibilitati | 85.464 |
| Cheltuieli in avans | 12.644 |
| Datorii | 540.948 |
| Capitaluri proprii | 191.104 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.900.934 |
| Venituri totale | 2.920.567 |
| Cheltuieli totale | 2.700.583 |
| Profit brut | 219.984 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 190.864 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 8 |
| Active imobilizate | 27.940 |
| Active circulante | 862.950 |
| Stocuri | 267.996 |
| Creante | 473.698 |
| Disponibilitati | 121.256 |
| Cheltuieli in avans | 2.274 |
| Datorii | 721.233 |
| Capitaluri proprii | 171.931 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.832.233 |
| Venituri totale | 2.838.550 |
| Cheltuieli totale | 2.735.849 |
| Profit brut | 102.701 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 85.757 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 11 |
| Active imobilizate | 81.716 |
| Active circulante | 668.789 |
| Stocuri | 48.051 |
| Creante | 519.810 |
| Disponibilitati | 100.928 |
| Cheltuieli in avans | 1.593 |
| Datorii | 510.648 |
| Capitaluri proprii | 241.450 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 2.928.950 |
| Venituri totale | 2.931.559 |
| Cheltuieli totale | 2.709.091 |
| Profit brut | 222.468 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 190.513 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 12 |