LOVE & VIS SRL – CUI 36377258
Informativ
LOVE & VIS SRL are CUI 36377258, număr de înregistrare J2016003134239 și sediul în Oraş Pantelimon, județul Ilfov. Activitatea principală declarată: CAEN 7430 – Activități de testări și analize tehnice. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 24.000 lei, o pierdere netă de 60.412 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 30.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | LOVE & VIS SRL |
| CUI | 36377258 |
| Nr. Reg. Com. | J2016003134239 |
| EUID | ROONRC.J23/3134/2016 |
| CAEN | 7430 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 30.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-08-01 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| PAŞCANU MARIA -LACRAMIOARA -LIROUCI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24 000 | -60 412 | 351 547 | 0 | 173 830 | -177 717 | 2 |
| 2024 | 30 301 | 4 193 | 275 548 | 0 | 158 384 | -117 305 | 1 |
| 2023 | 7 049 | -2 478 | 260 978 | 0 | 139 479 | -121 499 | 1 |
| 2022 | 10 188 | -8 831 | 252 430 | 0 | 133 409 | -119 021 | 1 |
| 2021 | 20 984 | -33 171 | 254 994 | 0 | 144 727 | -110 190 | 1 |
| 2020 | 27 873 | -30 551 | 232 938 | 0 | 154 567 | -77 018 | 1 |
| 2019 | 33 015 | -15 787 | 185 208 | 0 | 136 374 | -46 468 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “LOVE & VIS SRL”
| Cod CAEN preponderent | 7430 Rev. 2 (echivalent: 7430 Rev. 1, 7430 Rev. 3) |
| Obiect Activitate | Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) |
| Descriere Activitate | Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) |
| Cod CAEN principal | 74 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități profesionale, științifice și tehnice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Ilfov , domeniul 7430: Activități de testări și analize tehnice
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 462 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- PEGAS BEST S.R.L. – locul 458, 504.701 lei, Ilfov
- MENDING S.R.L. – locul 458, 202.917 lei, Bihor
- OPAL FILM S.R.L. – locul 458, 156.625 lei, Bucureşti
- TINA SPDF S.R.L. – locul 458, 78.610 lei, Cluj
- MONTIA SERV COM SRL – locul 458, 26.207 lei, Prahova
- GREEN TECH CONSULT SRL – locul 459, 504.692 lei, Bihor
- FINEVAL CONSULTING S.R.L. – locul 459, 202.905 lei, Bucureşti
- BLUR DESIGN & EDIT S.R.L. – locul 459, 156.240 lei, Mureş
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „LOVE & VIS SRL" în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „LOVE & VIS SRL"
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „LOVE & VIS SRL"
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active circulante | 158.384 |
| Stocuri | 126.926 |
| Creante | 15.042 |
| Disponibilitati | 16.416 |
| Cheltuieli in avans | 359 |
| Datorii | 275.548 |
| Venituri in avans | 500 |
| Capitaluri proprii | -117.305 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 30.301 |
| Venituri totale | 30.301 |
| Cheltuieli totale | 25.234 |
| Profit brut | 5.067 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 4.193 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 139.479 |
| Stocuri | 126.926 |
| Creante | 1.776 |
| Disponibilitati | 10.777 |
| Datorii | 260.978 |
| Capitaluri proprii | -121.499 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 7.049 |
| Venituri totale | 7.049 |
| Cheltuieli totale | 9.527 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.478 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.478 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 133.409 |
| Stocuri | 128.039 |
| Creante | 1.888 |
| Disponibilitati | 3.482 |
| Datorii | 252.430 |
| Capitaluri proprii | -119.021 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 10.188 |
| Venituri totale | 10.417 |
| Cheltuieli totale | 18.935 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 8.518 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 8.831 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 144.727 |
| Stocuri | 128.720 |
| Creante | 1.140 |
| Disponibilitati | 14.867 |
| Cheltuieli in avans | 77 |
| Datorii | 254.994 |
| Capitaluri proprii | -110.190 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 20.984 |
| Venituri totale | 21.672 |
| Cheltuieli totale | 54.192 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 32.520 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 33.171 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 154.567 |
| Stocuri | 131.694 |
| Creante | 4.589 |
| Disponibilitati | 18.284 |
| Cheltuieli in avans | 1.353 |
| Datorii | 232.938 |
| Capitaluri proprii | -77.018 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 27.873 |
| Venituri totale | 28.389 |
| Cheltuieli totale | 58.477 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 30.088 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 30.551 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 136.374 |
| Stocuri | 118.469 |
| Creante | 3.549 |
| Disponibilitati | 14.356 |
| Cheltuieli in avans | 2.366 |
| Datorii | 185.208 |
| Capitaluri proprii | -46.468 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 33.015 |
| Venituri totale | 35.877 |
| Cheltuieli totale | 50.680 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 14.803 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 15.787 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 61.504 |
| Stocuri | 56.669 |
| Creante | 3.350 |
| Disponibilitati | 1.485 |
| Datorii | 92.185 |
| Capitaluri proprii | -30.681 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 18.057 |
| Venituri totale | 17.724 |
| Cheltuieli totale | 49.473 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 31.749 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 31.923 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 506 |
| Active circulante | 61.999 |
| Stocuri | 47.110 |
| Creante | 13.121 |
| Disponibilitati | 1.768 |
| Cheltuieli in avans | 395 |
| Datorii | 61.658 |
| Capitaluri proprii | 1.242 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 33.701 |
| Venituri totale | 36.840 |
| Cheltuieli totale | 35.826 |
| Profit brut | 1.014 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 646 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 506 |
| Active circulante | 860 |
| Disponibilitati | 860 |
| Datorii | 824 |
| Capitaluri proprii | 542 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 1.650 |
| Venituri totale | 1.650 |
| Cheltuieli totale | 1.279 |
| Profit brut | 371 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 342 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |