MENDING S.R.L. – CUI 35403677
Informativ
MENDING S.R.L. are CUI 35403677, număr de înregistrare J05/58/2016 și sediul în Municipiul Oradea, județul Bihor. Activitatea principală declarată: CAEN 7490 – Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.. Pentru anul 2025, firma a raportat o cifră de afaceri de 202.917 lei, un profit net de 20.889 lei și un număr mediu de 1 salariați.
- Stare ONRC: funcţiune
- Stare fiscală ANAF: activă (verificat 11.07.2026)
- Ultimul bilanț disponibil: 2025
| Denumire | MENDING S.R.L. |
| CUI | 35403677 |
| Nr. Reg. Com. | J05/58/2016 |
| EUID | ROONRC.J5/58/2016 |
| CAEN | 7490 |
| Forma juridica | SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ |
| Activ fiscal | Da (ANAF, verificat 11.07.2026) |
| Stare (ONRC) | funcţiune |
| Insolvabilă ANAF | Nu |
| Data înființare | 2016-01-13 (10 ani) |
Persoane din conducere
Date despre conducerea firmei| Nume | Calitate | Țara nașterii |
|---|---|---|
| TOGOR MIHAI-ANDREI | - | România |
Tabel financiar pe ani
| An | Cifra de afaceri | Profit net | Datorii | Active imob. | Active circ. | Capitaluri | Salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 202 917 | 20 889 | 22 055 | 22 758 | 70 767 | 71 470 | 1 |
| 2024 | 218 766 | 50 341 | 9 895 | 13 210 | 47 266 | 50 581 | 1 |
| 2023 | 157 360 | 56 082 | 303 395 | 8 905 | 350 812 | 56 322 | 1 |
| 2022 | 94 807 | 23 343 | 17 660 | 13 188 | 28 055 | 23 583 | 1 |
| 2021 | 67 150 | 7 318 | 17 718 | 7 735 | 17 541 | 7 558 | 1 |
| 2020 | 69 368 | 31 137 | 13 260 | 0 | 44 637 | 31 377 | 1 |
| 2019 | 60 530 | 20 145 | 9 981 | 0 | 31 232 | 21 251 | 1 |
| 2018 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2017 | — | — | — | — | — | — | — |
Statistics
Commercial networks and enterprisesGrafice (Bilant ANAF / Serie)
Domeniul de activitate & statistici
Domeniul de activitate al “MENDING S.R.L.”
| Cod CAEN preponderent | 7490 Rev. 2 |
| Obiect Activitate | Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere Activitate | Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. |
| Cod CAEN principal | 74 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. |
| Descriere activitate (principal) | Alte activități profesionale, științifice și tehnice |
| Număr asociați | 0 |
| Număr administratori | 1 |
| Număr beneficiari | 0 |
| Sucursale (UE) | 0 |
| Număr sedii secundare | — |
| Categorie de mărime | microîntreprindere (estimare, 2025) |
Localizare pe hartă
Poziția în Topul Firmelor 2025
Microîntreprinderi , Bihor , domeniul 7490: Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Firme similare
Aceeași diviziune CAEN (74), poziții apropiate de locul 458 ocupat de această firmă în clasamentul după cifra de afaceri pe 2025.- EVALCONS SRL – locul 454, 506.500 lei, Harghita
- MAYATRIVEN S.R.L. – locul 454, 203.745 lei, Hunedoara
- BOGDAN FILMS PRODUCTION S.R.L. – locul 454, 159.205 lei, Buzău
- INDOO INTERIORS S.R.L. – locul 454, 81.901 lei, Cluj
- SERVKAM SRL – locul 454, 30.984 lei, Cluj
- S.S.M. EXPERT LYDER S.R.L. – locul 455, 506.483 lei, Gorj
- SSMKONTROL DARC SRL – locul 455, 203.728 lei, Timiş
- FOTO SENELY SRL – locul 455, 159.029 lei, Dolj
Mărci înregistrate la OSIM
Desene și modele industriale înregistrate la Oficiul de Stat pentru Invenții și Mărci
Pentru a accesa informațiile despre mărcile înregistrate la OSIM, apăsați butonul de mai jos.
Dosare în justiție
Informații din Portalul Instanțelor de Judecată (portal.just.ro)Caută dosarele în care apare „MENDING S.R.L." în Portalul Instanțelor
| Număr dosar | Modificat | Obiectul cauzei | Materie | Calitate | Instanță | Stadiu |
|---|
Status Dosare (RECOM)
Stadiu dosare de la Registrul Comerțului (ONRC)
Verifică stadiul dosarelor de la Registrul Comerțului pentru „MENDING S.R.L."
Restanțe ANAF
Obligații fiscale restante la bugetul de stat
Pentru a accesa raportul de restanțe fiscale, apăsați butonul de mai jos.
Buletinul Procedurilor de Insolvență (BPI)
Informații din Registrul Comerțului - proceduri de insolvență
Pentru a accesa raportul de proceduri de insolvență, apăsați butonul de mai jos.
Monitorul Oficial - Partea a IV-a
Publicații despre firmă în Monitorul Oficial
Caută publicațiile din Monitorul Oficial pentru această firmă.
Avize de Ipotecă Mobiliară
Date din Registrul Național de Publicitate Mobiliară (RNPM)
Verifică dacă există avize de ipotecă mobiliară pentru „MENDING S.R.L."
TVA
Activ fiscal
Firma este activă fiscal.
RTVAI / Split TVA
| RTVAI | NU |
| Split TVA | NU |
MFinanțe (Ministerul Finanțelor)
| Active imobilizate | 13.210 |
| Active circulante | 47.266 |
| Creante | 17.719 |
| Disponibilitati | 29.547 |
| Datorii | 9.895 |
| Capitaluri proprii | 50.581 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 218.766 |
| Venituri totale | 218.767 |
| Cheltuieli totale | 152.658 |
| Profit brut | 66.109 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 50.341 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 8.905 |
| Active circulante | 350.812 |
| Creante | 342.556 |
| Disponibilitati | 8.256 |
| Datorii | 303.395 |
| Capitaluri proprii | 56.322 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 157.360 |
| Venituri totale | 157.360 |
| Cheltuieli totale | 88.203 |
| Profit brut | 69.157 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 56.082 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 13.188 |
| Active circulante | 28.055 |
| Creante | 22.669 |
| Disponibilitati | 5.386 |
| Datorii | 17.660 |
| Capitaluri proprii | 23.583 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 94.807 |
| Venituri totale | 94.808 |
| Cheltuieli totale | 68.638 |
| Profit brut | 26.170 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 23.343 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 7.735 |
| Active circulante | 17.541 |
| Creante | 7.305 |
| Disponibilitati | 10.236 |
| Datorii | 17.718 |
| Capitaluri proprii | 7.558 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 67.150 |
| Venituri totale | 67.157 |
| Cheltuieli totale | 57.839 |
| Profit brut | 9.318 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.318 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 44.637 |
| Creante | 22.056 |
| Disponibilitati | 22.581 |
| Datorii | 13.260 |
| Capitaluri proprii | 31.377 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 69.368 |
| Venituri totale | 69.368 |
| Cheltuieli totale | 36.164 |
| Profit brut | 33.204 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 31.137 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active circulante | 31.232 |
| Creante | 26.556 |
| Disponibilitati | 4.676 |
| Datorii | 9.981 |
| Capitaluri proprii | 21.251 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 60.530 |
| Venituri totale | 60.530 |
| Cheltuieli totale | 38.569 |
| Profit brut | 21.961 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 20.145 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 0 |
| Active circulante | 15.502 |
| Stocuri | 0 |
| Creante | 13.769 |
| Disponibilitati | 1.733 |
| Datorii | 14.396 |
| Capitaluri proprii | 1.106 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 42.417 |
| Venituri totale | 54.999 |
| Cheltuieli totale | 45.672 |
| Profit brut | 9.327 |
| Pierdere bruta | 0 |
| Profit net | 7.677 |
| Pierdere neta | 0 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 6.804 |
| Active circulante | 768 |
| Disponibilitati | 768 |
| Datorii | 14.143 |
| Capitaluri proprii | -6.571 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 8.725 |
| Venituri totale | 8.725 |
| Cheltuieli totale | 11.097 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 2.372 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 2.634 |
| Nr. salariati | 1 |
| Active imobilizate | 9.612 |
| Active circulante | 587 |
| Disponibilitati | 587 |
| Datorii | 14.136 |
| Capitaluri proprii | -3.937 |
| Capital social | 200 |
| Cifra de afaceri | 10.900 |
| Venituri totale | 10.900 |
| Cheltuieli totale | 14.710 |
| Profit brut | 0 |
| Pierdere bruta | 3.810 |
| Profit net | 0 |
| Pierdere neta | 4.137 |
| Nr. salariati | 1 |